Jump to content

MOTIOZ

 • פרסום הודעות

  1,578
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

2 עוקבים

אודות MOTIOZ

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,281 צפו בפרופיל
 1. רק בציפוי אמאייל ! אפשר למצוא ,אבל את הקטנים - קשה .
 2. אני משתמש בקפה הזה עם מכונת האספרסו הידנית שברשותי. כשיש הפסקת חשמל ,יש לי קנקן קטן עשוי אמאייל ,כבן 40 שנים ,וה"נח'לה" יוצא טעים ,אבל לא כמו מהמכונה . . קנקן נירוסטה כמו בתמונה שצירפת ,גורם לטעם "שרוף"
 3. בשנת 1984 למדתי נהיגה על סובארו "חדשה" מאותה שנה . ועם קבלת הרישיון נהגתי בפורד טאונוס מודל 1966 ,מנוע 2000 ,v-6 עם הילוכים בהגה .
 4. בהתחלות נסיעה ,נקישה מתכתית חזקה מלווה ברעידות . בשאר ההילוכים בהמשך הנסיעה אין בעיה. הוחלפו מצמדים לפני כ 30000 ק"מ. ביקשתי המלצה על מוסך שמטפל במצמדי קיה ,ולא בוואגיות. תודה. ''לקרוע את הצורה " לצורך הדיון בנושא זה ,זה לנסוע ברצף מספר שעות ולרוב בתוך העיר בפקקים . האם התחממה לי התיבה ,במיוחד בחודשי הקיץ בפקקים ? אין לי מושג .לא נדלקה לי שום נורה ולא הרגשתי בעיה בהעברת הילוכים ,מלבד רעידות קשות בתחילת נסיעה מלווה בנקישות מתכתיות.
 5. אתה קובע שמדובר באובדן פרופורציות מבלי לדעת במה מדובר .אם היית שואל ,הייתי שמח לפרט לך . הבעיה היא במצמדים שמתבלים מהר מידיי (בסביבות 40000 ק"מ) וגורמים לרעידות רציניות מאוד בתחילת נסיעה מלוות בנקישות מתכת. לא מדובר ברכב "לימון" ,אלא בתופעה סידרתית .על כן רשמתי שהרכב לא מיועד למי שנוסע שעות רצופות ונתקל בפקקים. הרכב שברשותי עשה 121000 ק"מ בלבד (מונית) ,והוחלפו לו 3 פעמים מצמדים וגלגל תנופה,והתופעה שוב החלה לפני כחודשיים. אתה מוזמן לברר עם נהגי מוניות אם מדובר בתופעה , או ליצור קשר עם המוסך המרכזי ולשאול האם נכונים דבריי. ודרך אגב : זה קרה גם באופטימה 7 הילוכים. כ
 6. אין צורך בציניות .כל בר דעת הבין . מכיר את המושג "סלנג" ?! הייתי שמח אם היית מגיב לגופם של דברים
 7. אם מדובר בגיר רובוטי עם הקלאצ'ים וגלגל התנופה כמו בסיד 7 הילוכים - שומר נפשו ירחק. אלא אם קיבלת ת'רכב במסגרת עבודה ולא רכשת מכספך. החיסכון לכאורה בסולר מתקזז מהר מאוד בשהות במוסך ,גם אם אתה במסגרת אחריות לא מתאים לנהג עם עבודה רצופה של מספר שעות בפקקים סיד 6 הילוכים לא סבלה מאותן בעיות
 8. עד 150000 ק"מ שטופלה באהבה עם טסט ארוך . מוטי 052-511-26-26
 9. זה כמו לומר : זה לא שאני בעד עישון,כן ?! פשוט העליהום שהמעשן הזה קיבל כשעישן בחוץ כשבאותו יום יש זיהום פי מליון גדול יותר בחיפה מהמפעלים .מה זה אם לא צביעות ?!
 10. ישנה זווית נוספת שלא לקחתם בחשבון בעניין ה"לייקים". יש מצב שזה תועד עם מצלמה בכדי שלא ינסו להפיל עליהם תיק של נקיטת אלימות. התחילו להסתכל מה אנחנו כחברה מרוויחים , ולא על כמה לייקים הם מקבלים. אם בעקבות המקרה הזה תעלה התודעה במערכת בתי המשפט והמשטרה ,ויחוקקו חוקים בהתאם ,אז מבחינתי שיעשו את זה רק בשביל ה"לייקים" ,עד שהמצב יתוקן ,או לפחות תופעות כאלה יצומצמו .
 11. החיישן שהחלפת , רכשת כחדש ? היום כשלא הניע ,נדלקה שוב נורה ?
 12. כ 30 מטר באותו כוון ,יש מבנה של מחלקת רווחה של העיר ,עם מתחם פנימי של חנייה לכ 4 רכבים . התמרור הוצב במיקום שסוגר כרבע מכניסה לחנייה פרטית. אם אכן היה מיועד לנכים הבאים למחלקת הרווחה ,מן ההגיון שהיה צריך להיות מוצב קדימה יותר בהמשך , קרוב יותר ,היכן שעדיין ניתן להחנות בצורה חוקית לכל רכב . כפי שניתן לראות באחת התמונות שהעלה פות''ש.
 13. יצא לי לעבור שם היום ..(זיהיתי את העיר והרחוב) . אומנם אני לא מתיימר להיות מומחה גדול ,אך הייתי מציע לפות''ש ,לבדוק אם העמוד הזה /תמרור ,הותקן כחוק וקיבל אישור . אסביר : לאורך כל הרחוב הזה ,וברחוב המקביל לו ,יש לא מעט מקומות חנייה מסומנים לנכים .על כל תמרור כזה מופיע מספר הרכב אליו מיועדת החנייה. זה התמרור היחיד שאין עליו מספר רכב (ודרך אגב ,אותו רכב כחול עדיין חונה שם) . מעבר לכך ,התמרור הותקן בכרבע מקום מכניסה לחנייה פרטית (מוזר) . הסימון על הכביש צריך להיות אחרי התמרור ולא מלפניו . לסיכום : בדוק בעירייה את חוקיות התמרור ,וגם אם חוקי ,ערער על כך בתואנ
×
×
 • תוכן חדש...