Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אז אחרי כמה ימים עם ה-Vico TF2 יצא לי רק היום לעשות נסיעה משמעותית ולבדוק אותה. אז מה בתפריט: דגם EZ (ישנם עוד שני דגמים: פרימיום ופרימיום+). הדגם הגיע עם מתקן קיבוע על בסיס ואקום איכותי וחזק במיוחד, מתקן קבוע למצלמה ומתקן לשליפה מהירה שניתן לחבר את אחד מהם לזרוע הואקום, וכבל חשמל ארוך עם חיבור ליציאת 12V. וכמובן, המצלמה עצמה - אין הבדל במצלמה עצמה בין הדגם EZ לפרימיום, אולם בדגם פרימיום+ יש הבדל - שם קיימת אפשרות לזווית צילום רחבה משמעותית, אבל המחיר כמעט כפול. שאר ההבדלים בין הדגמים הם באביזרים מסביב (בגדול - עוד זרוע קיבוע על בסיס דבק וכבל USB בדגמי הפרימיום).

במצלמה יש את כל הפיצ'רים האפשריים למעט GPS (וטוב שכך :twisted:). בנוסף קיים עם צבע כפתור בולט להקלטת חירום, וכן אפשרות לצילום סטילס. פירוט נמצא כאן: http://www.vicovation.com/product.asp?IDno=15&lang=en

המצלמה מרגישה לא מאוד איכותית מבחינת פלסטיקה, אבל גם לא מאוד זולה. על הנייר היא מתיימרת לעמוד בטמרפטורות גבוהות. ימים יגידו האם האיכות מתאימה לקיץ הישראלי.

ונעבור לעיקר - הצילום. ביום איכות הצילום מצויינת. ניתן להפריד ולראות לוחיות רישוי בבירור גם בנסיעה מהירה. איכות צילום סטילס (ביום) גם כן טובה מספיק. בלילה לעומת זאת המצלמה מאכזבת - התמונה הכללית מאוד ירודה לטעמי, לוחיות רישוי ניתן לראות רק בעמידה/מהירויות נמוכות. לא השוותי את המצלמה לאחרות כך שאיני יודע האם יש מתמודדות מוצלחות יותר בטווח המחירים הנ"ל.

בהמשך אעלה 2 קבצים של סרטונים של יום-שקיעה ולילה (לוקח להם הרבה זמן).

לסיכום, סה"כ מצלמה טובה, המתיימרת להיות מותאמת לחום, שאותי איכזבה יחסית בלילה (בערבון מוגבל). אם היא שווה את המחיר? לא בטוח.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך עזרה בהגדרת מוביוס...

שני מחשבים שונים עם שני כבלים שונים לא מזהים את המצלמה ואני לא מצליח להגדיר אותה בגלל זה,

למישהו יש רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נסה כבל שלישי?

ברצינות, אני די אוכל מרורים באותו הקשר-

בהתחלה המחשב לא זיהה עד שמצאתי כבל שעבד,

אחר כך קניתי כבל באורך 2 מטר לאוטו והקפדתי לקנות לא מסין אלא מחנות איכותית מאנגליה,

זה לא עזר לי- אחרי כמה ימים המוביוס הפסיקה לקבל מתח והתחילה להקליט לסירוגין,

אם אני מחבר כבל קצר אז אין בעיה.

מישהו יודע איפה אפשר להשיג כבל מתח איכותי?

אולי שווה לעשות אחד כזה לבד? יו אס בי שקונים גם ככה משמש להעברת מידע ומכיל חוטים מיותרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נישמע חברים? יש חדש לגבי המצלמות מבאנג- מי עוד קיבל? גם היום אצלי לא היה שום עידכון למרות שב17TRACK מצויין שנחנות ב7 לחודש כבר בארץ, מפחד שבסוף עוד הם יאבדו את החבילות שלנו/יחזירו לסין :-(.

עכשיו בנוגע למצלמות- מישהו ראה את המצלמה הזו? ראיתי אותה היום ושמתי לב לחיבור המיוחד שלה לתושבת- זה בידיוק מה שחבר פורום עשה כאן למצלמה שלו, החיבור חשמל של המצלמה כבר בתופסן שלה ולכן הופכת את תהליך הניתוק לקלה ביותר ואת ההתקנה לנקייה יותר :

הוא מתואר כבעל Ambarella A7 Car DVR G90 170* F1.8 ועולה סביב ה85$- מה חושבים?

cam.jpgcam2.jpg

http://www.aliexpress.com/item/2014-NEW-Car-DVR-Video-Recorder-G90-Full-hd-1080P-2-7-LCD-HDR-G-Sensor/1823319043.html

הוא הגיעה גם לבאנג היום ואם זה באמת משהו טוב תעדכנו אותי ואולי יסדרו קופון.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נישמע חברים? יש חדש לגבי המצלמות מבאנג- מי עוד קיבל? גם היום אצלי לא היה שום עידכון למרות שב17TRACK מצויין שנחנות ב7 לחודש כבר בארץ, מפחד שבסוף עוד הם יאבדו את החבילות שלנו/יחזירו לסין :-(.

עכשיו בנוגע למצלמות- מישהו ראה את המצלמה הזו? ראיתי אותה היום ושמתי לב לחיבור המיוחד שלה לתושבת- זה בידיוק מה שחבר פורום עשה כאן למצלמה שלו, החיבור חשמל של המצלמה כבר בתופסן שלה ולכן הופכת את תהליך הניתוק לקלה ביותר ואת ההתקנה לנקייה יותר :

הוא מתואר כבעל Ambarella A7 Car DVR G90 170* F1.8 ועולה סביב ה85$- מה חושבים?

[ATTACH=CONFIG]381278[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381279[/ATTACH]

http://www.aliexpress.com/item/2014-NEW-Car-DVR-Video-Recorder-G90-Full-hd-1080P-2-7-LCD-HDR-G-Sensor/1823319043.html

הוא הגיעה גם לבאנג היום ואם זה באמת משהו טוב תעדכנו אותי ואולי יסדרו קופון.

מבחינת עיצוב , הוא נראה מעולה.

שבב Ambarella A7 הוא חדיש וחזק ביותר , הבנתי שהחוזק שלו בראיית לילה ונסיעה נגד כיוון השמש ושינוי מצב תאורה אור/חושך .

זוית תילום רחבה ביותר 170 מעלות.

נראה לי מחיר זול לנתונים כאלה או שהנתונים שיקריים.

יש חיסרון אחד שראיתי :

סוללה חלשה מדי 300mAh לגודל מסך 2.7". אם המסך היה קטן יותר "2-1.5, זה היה בסדר. הבעייה היא שהסוללה נחלשת עם הזמן וכאשר סוגרים מתג הצתה ,לוקח למצלמה בערך בין 15-30 שניות עד שהיא כבית וסוגרת את קובץ ההקלטה. בזמן הזה כאשר הסוללה חלשה ,התוכנה מתרסקת ומאפסת את התאריך והשעה .

רצוי סוללה של חצי אמפר לגודל מסך כזה.

אבל חוץ מזה , היא נראית טוב.

בהצלחה

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע, בתחום הזה אני ממש חדש ושמח לילמוד- מה שהכי עניין אותי זה סוג החיבור של המצלמה שכוללת את חיבור החשמל- האם אתה מכיר עוד מצלמות כאלה שהחיבור חשמל הוא כבר מובנה בתופסן כמו כאן- לדעתי זה פיתרון מעולה להתקנה נקיייה יותר שלא יוצאים על מיני חוטים מהצדדים של המצלמה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ניסיוני אין בעיה עם אורך חיי סוללה גם אם היא חלשה. גם אחרי סגירת הצתה כאשר הסוללה טעונה במלואה (גם עם פריקה גבוהה כי הסוללה בלויה) יש לה מספיק כוח לסגור את ההקלטה ולהכבות מסודר.

אחל'ה מצלמה עם שבב מצויין במחיר מעולה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אתמול בערב קיבלתי את המצלמה (הדואר שלנו עובד רק בערב :-D )

מחר אני אקנה כרטיס זכרון ואז נראה כמה שווה ה SJ1000 באמת.

מה שכן, האריזה מפוצצת באביזרים ומדבקות ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לך. שלך עם עדשה 90 או 140 מעלות?

המצלמה שלי תקועה איפה שהוא על גב הגמל כניראה, הקראוון עדיין בדרך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע, בתחום הזה אני ממש חדש ושמח לילמוד- מה שהכי עניין אותי זה סוג החיבור של המצלמה שכוללת את חיבור החשמל- האם אתה מכיר עוד מצלמות כאלה שהחיבור חשמל הוא כבר מובנה בתופסן כמו כאן- לדעתי זה פיתרון מעולה להתקנה נקיייה יותר שלא יוצאים על מיני חוטים מהצדדים של המצלמה.

יש את ה-0803 (שיפור של ה-0801 שהיא מעולה בפני עצמה), גם עם קונקטור בבסיס המצלמה. אגב ה-0801 זו המצלמה שTACHOMAN החליט להשאיר כמצלמה האישית שלו ברכב. ה-0803 גם עם A7, והיא מצלמת באיכות גבן

http://www.foxoffer.com/mini-0803-ambarella-a7la50d-car-dash-camera-dvr-p-685.html#.U3ReBUaSxXE

אגב, עדכון - קיבלתי את הקבל-על למוביוס, התקנתי אותו בדקה, כבר שבוע עובד מצויין, אין בעיה עם שמירת שעה וכו'. שימו לב שצריך להגדיר בתוכנה שהמצלמה תכבה מייד בכיבוי מתח ולא בדיליי של 10 שניות, אחרת הקבל לא יחזיק בין נסיעות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה המצלמה הזו ממש חמודה ושווה- רק ביגלל הגודל וצורת ההתקנה.

מעניין אם יהיו מצלמות בגודל/מבנה דומה בקרוב סביב ה50$ כי מצלמה כזו מתקינים וזהו- הוא רואה ואינו ניראה והרבה יותר אסטטי ברכב ואני מאלה שזה ממש חשוב להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אני חשוב שבסרטוני המחשה של הטיוואנים רואים טוב בלילה את לוחיות הרישוי בגלל שהן בצבע כחול\ירוק\לבן וההחזר אור שונה מהלוחיות הצהובות שלנו, לכן זה לא מהווה לנו כל כך אינדיקציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...