Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בקרוב יהיה לנו גם השוואות מול SJ4000 מהרבה חברים שהזמינו- יהיה מעניין :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידידי, תגובתך מתגוננת וילדותית מאוד. הערות כמו מצלמה "מכוערת רצח" גורמות לך להיראות

לא טוב, בטח בתור בעל עסק.

ברור שיש לך הרבה נגד ה G1WH אחרי ההשוואה שהייתה בפורום ובה מצלמתך לא הראתה יתרונות ממשיים על המצלמה הזולה ממנה בהרבה.

ובכן, אענה לך סעיף סעיף:

1. מעבד האמברלה הוא אכן מעבד נהדר, רק שהויקו מצויידת במעבד מיושן מאוד שבמבחן התוצאה נותן תוצאה זהה ואפילו נחותה

מול הנובטק המדובר.

2. כפי שאמרתי, הערה טיפשית ומיותרת - בטח כשהיא מגיעה ממישהו שמוכר דגם מתחרה. אגב, הויקו ניראית יותר

מצועצעת מה G1WH - זה כך אגב בגלל הצבע הבהיר שלה שניראה גם היטב למחוץ לאוטו (מה שמהווה חיסרון למי שמשאיר את המצלמה על החלון קבוע).

3. כפי שאמרת, לפי אקזמפלר אחד לא שופטים. רבים מאוד בפורום רכשו את ה G1WH לעומת את הויקו ועל כן ההסתברות

שמישהו יעלה פה תגובה שיש לו תקלה ב G1WH גבוהה יותר מאשר שיעלה תגובה כזאת לגבי הויקו.

4. תפסיק עם ההפחדות שלך על הסוללות, אחזור על זה שוב שאני כבר קרוב לשנתיים משתמש במצלמה סינית שעבדה תקופה ארוכה 12 שעות

ביום בשיא הקיץ קבוע, עד היום לא הייתי צריך לכוון תאריכים ושעות מלבד במעבר משעון קיץ לחורף וחלילה.

5. אתה מתחייב על זה? לי זה לא קרה וגם לא לחברי. מעטים אלו שנזלה להם הזרוע וכניראה שבאותם התנאים גם הזרוע (המגושמת) של הויקו עשויה לנזול.

לסיכום, אין בעיה שאתה מנסה לשווק את המצלמה שלך - אני סמוך ובטוח שהמוצר שלך לא רע, אך גם המתחרים שלו לא פחות טובים, בטח במבחן

עלות מול מחיר.

בהצלחה.

רק בדבר אחד אני מסכים איתך . לא אומרים מצלמה מכוערת רצח. פשוט לא נראית טוב :

G1WH.jpg

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויכוחים מיותרים חברה... ימים יגידו... בואו ניתן לקיץ הבא עלינו לטובה בעזרת ה' לעבור ונראה מה יגידו כולם... (גילוי נאות - אני בעל ויקו. והיא הולכת להשתזף כל הקיץ :)) אז חאלס עם הויכוחים ושכל אחד יהנה מהמצלמה שלו (או שלא :))

זה ממש לא ויכוח. בא אדם ומחליט שמה שהוא מוכר הכי טוב וכל השאר פשוט זבל. נמאס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בדבר אחד אני מסכים איתך . לא אומרים מצלמה מכוערת רצח. פשוט לא נראית טוב :

[ATTACH=CONFIG]380539[/ATTACH]

התמונה שצירפת היא של ה G1W ולא של ה G1WH עליה דיברנו (וכן, אני מודע לכך שהן זהות במפרט

למעט זווית הצילום והמראה החיצוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שאתה מההתחלה כל הזמן נגד VICO .מלא אתרים בעולם רק משבחים . ביקורות ב-YOUTUBE מהללים את המצלמות והאיכות .

אם אתה צריך לינקים אני יכול לצרף ולשלוח.

אם כל הכבוד למצלמות הזולות שהסינים מציעים יש לי כמה תובנות בשבילך:

1. אכן שבב NTK96650 מוצלח וזול . אבל זה כמו לשים מנוע טורבו בסוסיתא . היא תשיג את המרצדס במיאוצים אבל עדין תישאר סוסיתא. שבב ה-ambrella נחשב לאורים ותומים בתחום ה-DVR. כל מצלמות VICO מצוידים בשבב ambrella.

2. המצלמה G1WH מכוערת רצח וממש נראית צעצוע זול .

3. עמידות ואיכות על הפנים, חלק מחברי הפורום כבר מתלוננים על בעיות ב-G1WH. נכון שחלק מהסינים נותנים אחריות , אבל לך תשלח את המצלמה וחכה לקבלה (חודש להגעה וחודש חזרה ותתפלל שלא יפול בדרך ולא תקבל שוב מצלמה דפוקה).

4. הסוללה בוודאות אחרי 4 חודשים תתחיל לגרום לכם להתחיל לכוון כל בוקר את התאריך והשעה.

5. בוודאות בימים חמים מאוד, הזרוע תתחיל לנזול לכם.

יש לי ניסיון ביבוא של עד היום של 5000 יחידות DVR על כל הסוגים( גם מסין) , אני מכיר את כל היצרנים בעולם , הייתי בכל התערוכות בעולם. אם אני כותב משהו , תאמין לי שאני מבין משהו בחיים שלי ואני לא מתבסס כמוך על איזה הזמנה בודדת של אחד או שתיים מ-EBAY.

לכל החברים החדשים שמצטרפים ומחפשים מצלמה איכותית. אל תקנו ממני (למרות שרצוי) אבל תקנו מותגים בעלי שם ואיכות ולא להתפתות לזול שעולה בסוף יקר .

ולמי שקשה לו , אני מוכן לבוא לקראתו ב-350 ש"ח בלבד .

תאמין לי שאין לי שום דבר נגד VICO, אני ממש רציתי לקנות את הVICO MARCUS 3 אבל אין בה שום דבר מיוחד.

נכון יש לה מעבד A7, ואם נזרום עם ההשוואות שלך אז לקנות MARCUS 3 זה כמו לקנות פרארי שמוגבלת ל100 קמ"ש.

אפשר לראות בסרטונים שהבאתי שהאיכות שלה פחות טובה משל המצלמות הסיניות עם הNTK96650, ואין פה ממש על מה להתווכח זו עובדה.

לא חסרים אתרים ופורומים בעולם שמהללים ומשבחים מלא מצלמות סיניות בלי מעבד AMBARELLA, ובלי השם VICO עליהם.

אני בכלל מדבר איתך על הMARCUS 3, אתה מדבר על הSF2 עם מעבד A2 ישן, AMBARELLA זה מותג יש להם הרבה דגמים של מעבדים, זה כמו שלNOVATAK יש כמה דגמים שבערך כולם חוץ מהNTK96650 ממש גרועים ובדר"כ משמשים לזיוף מצלמות שאמורות להיות עם דגמי AMBARELLA A2.

עכשיו באמת אני לא מתווכח איתך, אני לא יודע מה האמינות של הG1WH ואני גם לא יודע מה האמינות של הSF2, אבל אני מסכים איתך שעדיף לקנות מאדם בארץ ולא מסין.

אם משהו יקרה לסוללה של הG1WH אחרי 4 חודשים אז זה יכול לקרות גם לסוללה של הSF2.

בנוגע לזרוע אני לא יודע מאיפה אתה מביא את השטות הזאת שהיא תנזל? הזרועות של VICOו G1WH עשויות בדיוק מאותם חומרים אז שוב כל מה שיכול לקרות לזרוע של הG1WH יכול לקרות לזרוע של הSF2.

החומרים שמהם בונים את המצלמות הם בדיוק אותם חומרים, אולי מרכיבים אותם במדינות שונות אבל זה לא משנה.

לא צריך ניסיון ביבוא ולא צריך לבקר בתערוכות היום כל מה שצריך זה קצת זמן פנוי, מכשיר עם חיבור לאינטרנט ואז כל בנאדם ברחוב יכול לדעת כל מה שאפשר לדעת על כל סוגי המצלמות, יצרנים, מעבדים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג הדואר חזק לעבוד בקרוב תקבל את המצלמה.

זהו זה בדיוק ראיתי ברפרוף וכנראה שאתה צודק שמדובר במצלמה הכחולה, בגלל זה שאלתי כי לא הבנתי איך כבר מדווחים על בעיות.

צריבת גירסה? יש פה חברה שניסו? אשמח לקבל קישור אפילו שאני לא רואה טעם בזה, רק אם המצב הלילי מאוד ישתפר.

מישהו הזמין את התופסן של התופס למראה? ניראלי הוא בסביבות ה7 דולר.

הזמנתי מאיביי ממוכר סיני את התופסן למצלמה שמתחבר לזרוע של המראה.

זה אותו המוכר שמוזכר בפורומים בחו"ל שממנו כולם קונים, המחיר הוא סביב ה-2 דולר.

נכון לעכשיו, המוכר לא מציע שליחה לארץ באופן מסודר, יצרתי איתו קשר ושאלתי אם מוכן לשלוח לישראל, סיפר לי שאין לו נסיון בשליחה לארץ אבל הציע לשלוח את התופסן בתור "ניסיון", ביקש ממני לעדכן אותו אם וכאשר החלק יגיע אליי, ורק אז אשלם לו.

ההזמנה בוצע לפני כשלושה שבועות מינוס, אעדכן.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב יהיה לנו גם השוואות מול SJ4000 מהרבה חברים שהזמינו- יהיה מעניין :-).

מישהו הזמין SJ4000? ניראה לי אתה מתכוון לSJ1000.

באמת יהיה מענין. המצלמה יותר אקסטרים כתחליף זול לגופרו, אבל אפשר להשתמש בה גם לרכב. אני הזמנתי SJ1000 וקיוויתי לקבל אותה לפני מספר שבועות. היום היה תאריך אחרון ועוד לא קיבלתי אותה. סוף סוף לפי מספר מעקב אפשר לקבל מידע כלשהו, היא נשלחה נשלחה במטוס מסינגפור ב20 לאפריל. :-(

אמשיך להמתין למצלמה ולא אפתח קיים כי הפעם המוכר הסינגפורי לא אשם. מקווה שיום אחד המצלמה תגיע.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

רציתי לקנות מצלמת תיעוד נסיעה לאוטו ורציתי לקבל המלצה.

חשוב לי שתיהיה ראיית לילה טובה כי אני נוהג לרוב בלילות.

התקציב הוא עד 300 שקל, עדיפות לפחות כמובן.

אפשרי גם מאייביי .

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה משירשור מציאות באייבי הזמינו איזה 4 :-).

באמת יהיה מעניין לירואת, יש אותו כעת ב85$ עם הקופון 15% הנחה שעובד גם על G1WH.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?410457/page14

לפי מה שאמרו לי בדיון הזה שהייתי מעוניין בו הוא לא מומלץ כי חלק עשו בעיות והוא לא 1080P אמיתי כמו הG1WH.

בכל מיקרה בבאנג-טוב יש לך אותו בכ28$- אבל חכה לחוות דעת של החברים אם שווה להשקיעה בה כי הG1WH עולה רק 14$ יותר ממה שרצית לשלם באייבי והוא ברמה הרבה יותר טובה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור הזה בדיוק בשבילך: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94-CAR-DVR

תהנה! :-) מצלמות לכל טעם וריח. ממליץ להתחיל לקרוא מעמוד 150.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הזמין SJ4000? ניראה לי אתה מתכוון לSJ1000.

באמת יהיה מענין. המצלמה יותר אקסטרים כתחליף זול לגופרו, אבל אפשר להשתמש בה גם לרכב. אני הזמנתי SJ1000 וקיוויתי לקבל אותה לפני מספר שבועות. היום היה תאריך אחרון ועוד לא קיבלתי אותה. סוף סוף לפי מספר מעקב אפשר לקבל מידע כלשהו, היא נשלחה נשלחה במטוס מסינגפור ב20 לאפריל. :-(

אמשיך להמתין למצלמה ולא אפתח קיים כי הפעם המוכר הסינגפורי לא אשם. מקווה שיום אחד המצלמה תגיע.

אם הסוללה זהה ל sj1000 , יש לי במלאי כמה שאתה צריך.

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה היה פה אבל הנה כתבה מעניינת בנושא מערוץ 2:

תשימו לב כמה עולה ה G1W בוויטרינה בדקה 6:34.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

499 שקל אהה.. כלל פשוט יש לחלק מהיבואנים-לקחת מחיר של אליאקספרס בדולארים ולהכפיל פי10 :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...