Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

זה לא נכון להשוות מספר פיקסלים בוידאו לעומת סטילס.

למשל, הרזולציה של 1080P שזה בעצם HDTV ונקרא גם FHD, היא בעצם רזולוציה שנובעת ממכפלה של 1080 שורות פיקסלים (לגובה התמונה) ו-1920 עמודות פיקסלים (לרוחב התמונה).

כשמכפילים 1080x1920 מתקבלת תוצאה של כ2.07 מיליון פיקסלים בסה"כ. כך ש3 מיליון פיקסלים זה יותר מFHD.

שים לב לטבלה של סוגי HD שבסוף הערך בויקיפדיה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%94_%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94%D7%94

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך תקציב? דרישות מסוימות?

המצלמות מהסוג שאתה רוצה כבר ישנות והאיכות צילום שלהם ממש גרועה, עדיף לך לקנות שתי מצלמות אחת לקדימה ואחת שתסתיר בתוך הרכב ושתצלם את מה שקורה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, אחרי המקרה של אתמול של איזה גברת "נחמדה" שעקפה אותי משמאל כשבאתי להיכנס לחנייה ברחוב שלי באריאל ושרטה לי את האוטו, החלטתי לקנות לי מצלמת דשבורד.

המליצו לי על מצלמה בינונית+ של NOVOGO דגם NV12HD וקניתי אותה. יש מישהו שקנה כזאת וכבר יצא לו להשתמש ולהעביר חוות דעת ? אשמח לשמוע תגובות :)

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבקש חוות דעת אחרי שכבר קנית? לא מאוחר קצת לבקש חוות דעת?

אם כבר קנית אחת כזו, תעשה נסיעת מבחן ותרשום כאן חוות דעת לטובת כל חברי הפורום.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, אחרי המקרה של אתמול של איזה גברת "נחמדה" שעקפה אותי משמאל כשבאתי להיכנס לחנייה ברחוב שלי באריאל ושרטה לי את האוטו, החלטתי לקנות לי מצלמת דשבורד.

המליצו לי על מצלמה בינונית+ של NOVOGO דגם NV12HD וקניתי אותה. יש מישהו שקנה כזאת וכבר יצא לו להשתמש ולהעביר חוות דעת ? אשמח לשמוע תגובות :)

אם קנית, אולי תעשה בעצמך חוות דעת בשבילנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי הפורום חג שמח

ביממות האחרונות פנו אלי הרבה אנשים שהיו ברשותם מצלמות זולות תוצרת סין ששבקו חיים והתעוותו מהחום הגבוה ששרר ברכב .

אני יתחיל לשתף אותכם בתמונות של כל מיני מוצרים זולים הנמכרים בארץ וב-EBAY ותבינו לבד שמצלמה לרכב זה לא צעצעוע ולכן צריך ציוד מקצועי .

זרוע טיפוסית למצלמות זולות שנמסה בחום הגבוה

IMG-20140505-WA0003.jpg

מסך LCD שהתפרק וכפתורים שהתעוותו

IMG-20140505-WA0002.jpg

מצלמה שבקה חיים עקב התנפחות של סוללת הליתיום (ניפצה את המעגל הראשי)

IMG-20140505-WA0000.jpg

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, האינטרס שלך ברור לחלוטין. אל תתנו להפחדות האלו להשפיע עליכם.

פלסטיק בטמפרטורה גבוהה מספיק יימס. מצלמות מהרמה של ה G1W יהיו מספיק עמידות, כניראה לא פחות מהויקו.

לגבי השוואות אחרות ביניהן קיים שירשור נפרד שבו סיקרו את שתיהן - אחת מול השניה.

כפי שכבר כתבתי בעבר, יש לי מצלמה סינית זולה שהייתה עובדת כל יום 12 שעות ללא הפסקה (מתח קבוע בסוויץ') במסחרית

שחורה כולל בשיא הקיץ. המצלמה אגב עדיין תקינה לחלוטין ובשימוש.

אם מישהו רוצה להגדיל לעשות על מנת לשמור על המצלמה (גם אם יש לו ויקו) - כשהרכב חונה בשמש כדאי להוריד את המצלמה מהחלון

ולשים אותה בצד (אני שם בקייס של משקפי שמש ומשאיר בדלת).

מטרת התגובה שלי אינה להכפיש את הויקו אלא להכניס את הדברים לפרופורציה, ברור שאתה כמשווק של המוצר תנסה להציג אותו כטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי הפורום חג שמח

ביממות האחרונות פנו אלי הרבה אנשים שהיו ברשותם מצלמות זולות תוצרת סין ששבקו חיים והתעוותו מהחום הגבוה ששרר ברכב .

אני יתחיל לשתף אותכם בתמונות של כל מיני מוצרים זולים הנמכרים בארץ וב-EBAY ותבינו לבד שמצלמה לרכב זה לא צעצעוע ולכן צריך ציוד מקצועי .

זרוע טיפוסית למצלמות זולות שנמסה בחום הגבוה

[ATTACH=CONFIG]380138[/ATTACH]

מסך LCD שהתפרק וכפתורים שהתעוותו

[ATTACH=CONFIG]380139[/ATTACH]

מצלמה שבקה חיים עקב התנפחות של סוללת הליתיום (ניפצה את המעגל הראשי)

[ATTACH=CONFIG]380140[/ATTACH]

זו פשוט התנהגות מגעילה.

אתה מוכר מוצר ישן מאוד, עם נתונים טכנים נחותים ושלא הוכיח שום עליונות על מצלמה שעולה פחות מחצי.

רוצה שאני אעלה תמונה עם כסף ואראה מה קורה כשקונים מצלמה סינית, לעומת מה שקורה לכסף שלנו כשקונים ויקו?

תתרכז ביתרונות המוצר שלך ואת זה תשווק.

אתה כ״כ בטוח בעמידות של הויקו? תן אחריות של שנתיים לפחות. כל עוד מה שאתה מציע לא חריג (למעט המחיר), תכבד את שאר חברי הפורום שקנו מצלמה סינית ולחלקם הגדול היא עובדת מצוין.

עריכה אחרונה על ידי doras
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פשוט התנהגות מגעילה.

אתה מוכר מוצר ישן מאוד, עם נתונים טכנים נחותים ושלא הוכיח שום עליונות על מצלמה שעולה פחות מחצי.

רוצה שאני אעלה תמונה עם כסף ואראה מה קורה כשקונים מצלמה סינית, לעומת מה שקורה לכסף שלנו כשקונים ויקו?

תתרכז ביתרונות המוצר שלך ואת זה תשווק.

אתה כ״כ בטוח בעמידות של הויקו? תן אחריות של שנתיים לפחות. כל עוד מה שאתה מציע לא חריג (למעט המחיר), תכבד את שאר חברי הפורום שקנו מצלמה סינית ולחלקם הגדול היא עובדת מצוין.

אני מציג עובדות. לא מבין מה אתם צווחים כמו ילדות קטנות.

לא מתאים לך העבודות, תקרא ותמשיך הלאה.

לכבוד מה אני אתן אחריות של שנתיים? גם אם המצלמה מחזיקה 10 שנים ללא תקלה , היצרן נותן שנה ואני נותן שנה.

Vico זה לא מוצר ישן ולא נחות . עולה עשרות מונים על כל מצלמה שמשווקת בארץ..

דגם vico sf2 הוא דגם ביניים ויש דגמים טובים יותר אך יקרים יותר.

לא ראיתי שהמוצר שנקנה בebay עולה על vico במבחן הביצועים שנעשה פה.

הצגת העובדות פה על מצלמות שקורסות בחום גבוה , נועדה להזהיר את חברי הפורום החדשים מקנייה לא נבונה וחברי הפורום שברשותם מצלמה יש להישמר ולפרק את המצלמה בגמר הנסיעה.

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציג עובדות. לא מבין מה אתם צווחים כמו ילדות קטנות.

לא מתאים לך העבודות, תקרא ותמשיך הלאה.

לכבוד מה אני אתן אחריות של שנתיים? גם אם המצלמה מחזיקה 10 שנים ללא תקלה , היצרן נותן שנה ואני נותן שנה.

Vico זה לא מוצר ישן ולא נחות . עולה עשרות מונים על כל מצלמה שמשווקת בארץ..

דגם vico sf2 הוא דגם ביניים ויש דגמים טובים יותר אך יקרים יותר.

לא ראיתי שהמוצר שנקנה בebay עולה על vico במבחן הביצועים שנעשה פה.

הצגת העובדות פה על מצלמות שקורסות בחום גבוה , נועדה להזהיר את חברי הפורום החדשים מקנייה לא נבונה וחברי הפורום שברשותם מצלמה יש להישמר ולפרק את המצלמה בגמר הנסיעה.

העובדות הן פשוטות:

המצלמה שלך נחותה מה-g1 באיכות הצילום, ישנה ממנה ועם מעבד פחות טוב. עוד עובדה- המצלמה שלך ממש לא זולה (ביחס למתחרים).

לי יש מצלמה שמחזיקה מעל לשנה עם החום הישראלי.

כמו שאם אתה תהיה בחום של 80 מעלות, אתה תישרף, ככה גם הפלסטיק של המצלמה. אתה לא מחדש כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה פה שום עובדות רק הכפשות.

הבאת כמה תמונות מהאינטרנט והתחלת לספר סיפורים, איפה ההוכחה שהמצלמות האלו לא עובדות ושהם באמת נהרסו מהשמש?

VICO זה מותג יפה ונחמד, אבל אפילו מצלמת הדגל שלהם VICO MARCUS 3 לא נותנת יותר מידי תחרות למצלמות הסיניות הזולות.

הVICO גם תקרוס בחום גבוה, שום מצלמה לא יכולה לעמוד בחום גבוה לאורך זמן, ולאנשים שמתקשרים אליך בטח יש מצלמות שעולות 10$ ושנקנו בתחנות דלק במחירים מופרזים.

אני לא ראיתי שום ההוכחה שהביצועים של הVICO SF2 יותר טובים משל מצלמות סיניות זולות, רק הוכחות שהיא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין: מה חדש בתחום ה-CAR DVR?

אני חדש בפורום, ואני אשמח לעזרה!

אני מעוניין לקנות מצלמה לרכב ומתלבט בין שניים,

ראיתי שבעמוד 157 ישנו פירוט על מצלמת G1WH ורציתי לדעת מי לדעתכם עדיפה מבין ה3

והאם האתר FOXOFFER בכלל אתר אמין .?

דברים שחשובים לי במצלמה- שיהיה גם מצב לילה טוב, מי הכי עמידה בחום כי אני גר בכנרת וחיישן חניה.

LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens

http://www.foxoffer.com/ls650w-nt966...l#.U2el8IF_u1g

Non-brand LS300W GT300W 1080P Car DVR with WDR

http://www.foxoffer.com/nonbrand-ls3...l#.U2exT4F_u1g

אם אין אני לי מי לי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חדש בפורום, ואני אשמח לעזרה!

אני מעוניין לקנות מצלמה לרכב ומתלבט בין שניים,

ראיתי שבעמוד 157 ישנו פירוט על מצלמת G1WH ורציתי לדעת מי לדעתכם עדיפה מבין ה3

והאם האתר FOXOFFER בכלל אתר אמין .?

דברים שחשובים לי במצלמה- שיהיה גם מצב לילה טוב, מי הכי עמידה בחום כי אני גר בכנרת וחיישן חניה.

LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens

http://www.foxoffer.com/ls650w-nt96650-full-hd-1080p-car-dash-camcorder-6g-fixed-lens-p-552.html#.U2el8IF_u1g

Non-brand LS300W GT300W 1080P Car DVR with WDR

http://www.foxoffer.com/nonbrand-ls300w-gt300w-1080p-car-dvr-with-wdr-p-569.html#.U2exT4F_u1g

אם אין אני לי מי לי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, מספיק להתכסח.

מותר לאילן להאמין במוצר שלו. וכך זה נראה.

מצד שני, אכן זו לא המצלמה המושלמת.

אתרום מנק' מבטי: כפי שכבר ציינתי, 2 מצלמות שהזמנתי בעבר מסין שבקו חיים תוך כ4-5 חודשים. מחצית מזמן חניית הרכב הייתה בחניון תת קרקעי, ומחציתו בשמש (חניון קניון הזהב, למי שמכיר).

ואלו לא היו מצלמות ב10 דולר. אלא פי 10 ויותר.

מיממשתי את האחריות מול FoxOffer, והמצלמה השניה שנשלחה אליהם תזוכה בערכה הכספי, שכן הם לא רוצים לשלוח לארץ. שלחתי אליהם מייל בשאלה למה הם לא מוכנים, בינתיים אני ממתין לתשובתם.

גילוי נאות: אני מרוכשי הSF2.

חיפשתי גם אחריות שניתנת בארץ, שכן בזמן שהמתנתי למצלמה השניה (כתחליף לראשונה שהתקלקלה) מסין, הייתי עד לתאונת דרכים- רכב שנסע לפני איבד שליטה על רכבו בכביש 6 והתהפך כמה פעמים. חוק מרפי, כמסתבר, עובד פה חזק.

אז זו הסיבה העיקרית לרכישת הvico.

אם אני אראה שהיא עושה בעיות בקיץ הישראלי, האמינו לי, אתם תדעו מכך. אבל אתן צ'אנס לאילן להראות את תודעת השירות שלו בזמן האמת, בתקווה שלא אצטרך לכך כלל.

אגב, אני לא מפרק אותה ממקומה בחניה, אך אני מכסה את כל השמשות בצילון אטום שמגן גם על המצלמה, ונראה שהיא לא מתחממת כמו קודמתה.

כיום הרכב חונה מתחת לעץ ברוב שעות היום. אך עדיין מתחמם יחסית.

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...