Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מי רוצה מצלמה של כמה מאות שקלים ב48.44$ בילבד?

מיתברר שהG1WH יכול להפוך בקלות למצלמות יקרות יותר כמו DOD LS388W והוא תומך בFW שלהם ועוד דגמים נוספים.:-)

לינק למידע נוסף:

G1WH can take firmware from DOD LS388W, Shadow GT300W 1306180 and others

My pleasure, I am always willing to risk sacrificing my cheap chinese electronics in hopes of them becoming slightly less cheap thread-laughing-16.png

For DOD LS388W besides AWB loop can be set to record 2,3,and 5 mins, bitrate is 15 instead of 12, someone else posted that the blue screen issue is gone, you can enter your licence plate number to appear on recordings, image rotation, recordings did look nice but I never did a comparison. WDR is stuck on and can't be turned off. If you google DOD LS430W there are

videos of the menus and whatnot, everything on the LS388W is the same except the GPS features.

I think I will try some other firmwares as part of that package tonight, I will post back if any stand out. I read that somepeople find the DOD LS388W to be the best.

בוקר טוב, רכשתי את הg1w מהמוכר המקורי באיביי וקיבלתי אותה לפני כשלושה שבועות. עד היום הכל היה מצוין. היום בבוקר במהלך הנסיעה המצלמה כבתה, כאשר הדלקתי אותה היא החלה לצלם עם ערפל סגול ( בטוח שהתופעה מוכרת) במהלך הנסיעה המצלמה כבתה פעמיים נוספות. מה לדעתכם הבעיה? נ.ב לא היה חם ברכב והייתה טמ'פ קרירה אפילו. צירפתי תמונה כדי להמחיש את התמונה שאני רואה במסך

עכשיו ניזכרתי בבעיה שלך, תיבדוק בדיונים הנ"ל כי מציינים שצריבת גירסת תוכנה אחרת פותרת את בעיית ה" blue video problem " אולי זה קשור לבעיה שלך?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין שום בעיה עם לקנות מהארץ כל עוד מקבלים אחריות.

אחרי שגיליתי שיש לי בעיה באחת הGT680W שלי בצילום לילה, אז החזרתי אותה לFOXOFFER בשביל החזר כספי.

NO RISK יצאו במצע שזה נראה די נחמד, מצלמת DOD LS430W עם אחריות לשנתיים במחיר שמוכרים אותה בחו"ל.

עכשיו בהתחלה הייתה לי התלבטות בין MARCUS 3 או LS430W של NO RISK, ועשיתי שיקולים גם לפי השוואות שראיתי וגם פרסמתי בהודעות הקודמות, הMARCUS 3 די מאכזבת ואם אני קונה אותה אז זה בתשלום אחד ואין לי אחריות שזה הדבר הכי חשוב, כי עם כל הכבוד לVICO אני בטוח שהמצלמות שלהם גם נהרסות לפעמים אחרי כמה חודשים.

לעומת זאת NO RISK נותנים אופציה לשלם ב12 תשלומים ואחריות לשנתיים, וגם המחיר שהם נותנים דומה למחיר של הדגמים הנ"ל בחו"ל ולDOD LS430W יש GPS מובנה שזה יתרון גדול מבחינתי.

נכון שאפשר לקנות ביותר זול מצלמות דומות, אבל אחר כך שצריך להחזיר אותם צריך לשלם על המשלוח חזרה לחכות בדואר, לחכות חודש עד שהם יקבלו אותה, ואם קונים מהם עוד אחת אז עוד חודש לחכות עד שהיא מגיע, בקיצור לי נמאס מזה אני רוצה לדבר עם ישראלים נמאס לי מהסינים האלה.

שקניתי מהם קצת התעצבנתי כי הם שלחו דרך דואר ישראל בדיוק ביום שבו הם שבתו, אבל בסדר בסוף הגיע ביום שישי ב7 בבוקר, לא ידעתי שהדואר פועל בשעות כאלה.

בסה"כ האנשים בNO RISK נשמעים נחמדים וגם עושים רושם שהשירות שלהם מאוד טוב ושלא צריך לדאוג אם תהיה בעיה.

שום פעם אני מדגיש שהסיבה היחידה שקניתי מהם ולא מחו"ל זה כי המחיר שהם נותנים הוא בדיוק אותו המחיר כמו שהמצלמה נמכרת בחו"ל, הם נותנים אחריות לשנתיים בזמן שכל השאר נותנים אחריות לשנה, אפשר לשלם בתשלומים וכמובן הדבר הכי נחמד הם נמצאים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SKU1188391%20(16).jpg

עידכון חשוב חברים:

המחיר של G1WH ירד ל48.99$ למספר שעות ולהפתעתי הקופון של 15% עדיין תקף עליו ומוריד את המחיר ל41.64$!.

תמהרו להזמין כי לרוב זה זמני ובקרוב הם אולי יבטלו את הקופון :-).

קוד קופון:

B25627

לינק לרכישה:

G1WH.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי רוצה מצלמה של כמה מאות שקלים ב48.44$ בילבד?

מיתברר שהG1WH יכול להפוך בקלות למצלמות יקרות יותר כמו DOD LS388W והוא תומך בFW שלהם ועוד דגמים נוספים.:-)

לינק למידע נוסף:

עכשיו ניזכרתי בבעיה שלך, תיבדוק בדיונים הנ"ל כי מציינים שצריבת גירסת תוכנה אחרת פותרת את בעיית ה" blue video problem " אולי זה קשור לבעיה שלך?

תודה על הניסיון לעזור אבל כמו שאמרתי הבעיה היא שהמצלמה גם נכבית פתאום באמצע הנסיעה. נכנסתי לכאן כדי לעדכן שהמוכר יצר איתי קשר והציע לשלוח לי מצלמה חדשה, ברגע שאציג לו אישור שאני שולח את המקולקלת בחזרה. מבחינתי זה השירות שציפיתי לו, בלי איומים מטעמי ובלי התחמקויות מטעמו. עצמאות שמח לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הניסיון לעזור אבל כמו שאמרתי הבעיה היא שהמצלמה גם נכבית פתאום באמצע הנסיעה. נכנסתי לכאן כדי לעדכן שהמוכר יצר איתי קשר והציע לשלוח לי מצלמה חדשה, ברגע שאציג לו אישור שאני שולח את המקולקלת בחזרה. מבחינתי זה השירות שציפיתי לו, בלי איומים מטעמי ובלי התחמקויות מטעמו. עצמאות שמח לכולם.

כמו שרואים, גם למוכרים מחו״ל יש אחריות, במיוחד אם אלה חנויות גדולות ומוכרות. אז מקסימום צריך לשלוח אימייל או שניים, ולשלוח

את המצלמה הפגומה. לא משהו שיגזול מכם הרבה זמן ומשאבים. גם מימוש אחריות בארץ לא תמיד פשוט, ויש חנויות שתמיד ימצאו תירוץ למה האחריות לא תקפה.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר'ה המנוסים - מחפש סוללה נוספת לSJ4000, יש הרבה מוכרים באיביי אני מחפש מישהו אמין\מוכר שמוכר סוללה אורגינלית ולא זיוף שיתפגר

הנה הרשימה, מכירים מישהו\משהו מהמוכרים הנ"ל?

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=SJ4000+BATTERY&_sop=15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לבשר שהקופון עם הG1WH שהוריד המחיר ל41$ עבד!

הוא נישלח כבר הבוקר :-), מי היה מאמין שאפשר ליקנות את המצלמה הזו ב41$ חח.

כרגע המחיר חזר ל56.99$ לפני הנחת 15% ומהחיר הסופי יהיה ה48.44$ כרגיל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם (והמוכר שקניתי ממנו):

http://www.ebay.com/itm/141133685581?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 + תוספת של 35.40 ש"ח לשירות EMS של דואר ישראל בארץ. הקטע המצחיק שהחתימו אותי על טופס להתקנת ה"חלפים לרכב" במוסך מורשה משרד התחבורה. אני מניח שלא שילמתי מיסים כי השולח הצהיר על 50$.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לבשר שהקופון עם הG1WH שהוריד המחיר ל41$ עבד!

הוא נישלח כבר הבוקר :-), מי היה מאמין שאפשר ליקנות את המצלמה הזו ב41$ חח.

כרגע המחיר חזר ל56.99$ לפני הנחת 15% ומהחיר הסופי יהיה ה48.44$ כרגיל .

אחת התגובות המבעסות. במחיר הזה הייתי קונה גם אם בסוף לא הייתי רוצה אותה. לא נראה שיהיה קשה מידי למכור אותה אחר כך פה בפורום במחיר עלות במידה ולא השתמשתי בה יותר מיום-יומיים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו חושב לנסות את הLS388W firmware על הG1WH שלו? אומרים בפורום הקנדי שאכן יש שינוי לטובה + AWB.

http://forums.redflagdeals.com/aliexpress-genuine-g1wh-w-novatek-nt96650-processor-1080p-dash-cam-51-42-cad-1468499/75/#post18780731

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...