Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב אז כמו שהבטחתי, בוצע השוואה בין הC600 שעלותו 23 דולר באתרים מסוימים.

הסקירה הקטנה:

בצילום לילה הC600 שווה לתחת, אני מדבר על הכבישים החשוכים בתוך העיר,אני מאמין שמחוץ לעיר תהיה איכות טובה יותר, אבל נכון לעכשיו באזור שאני גר בו ויש תאורה חלשה ונורות ישנות, אז רואים רק את האורות של הרכב.

SKID- כמו שכבר אמרתי הG1WH נותן את התמורה הטובה ביותר. ואני ממש נפגעתי מHWGEEK שלא דיבר איתי שיש קופון שנותן את המצלמה ב40 דולר. הייתי מזמין שיהיה לי למקרה חירום. כמו כן, הצילום לילה שלך התבצע בכביש בין עירוני מואר אז זה לא בדיוק צילום לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ניפגעת אחי? זה היה תקף לכמה שעות ומיד עידכנתי את הפורום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339&p=4350461&viewfull=1#post4350461

מיצטער אם לא יצא לך ליראות, אני בהתחלה חשבתי שעוד יחזרו אלי שהיה טעות והמחיר זול מידי :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני ממש נפגעתי מHWGEEK שלא דיבר איתי שיש קופון שנותן את המצלמה ב40 דולר.

תגיד לי אתה אמיתי? הבנאדם כל היום מחפש קופונים לפורום, מעלה סקירות, נותן ייעוץ לאנשים בלי סוף,

מבקש מחנויות סיניות הנחות עבורינו, ואתה נפגע שהוא לא תיפקד כמו מזכירה ולא דיבר איתך?

אתה לא חושב שקצת הגזמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה בסדר ומשקיע, הכל מובן מאליו. כשלרגע אתה מועד בעיני האחר, בוש והיכלם.

מישאל, יישר כח ותודה רבה על כל ההשקעה. שום דבר אינו מובן מאליו.

אני אומר שתשים קישור ל"תרומות" (הזמינו אותי לבירה) בבייבאל, כמו משתמשים בפורום של XDA שתורמים לקהילה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
למה ניפגעת אחי? זה היה תקף לכמה שעות ומיד עידכנתי את הפורום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339&p=4350461&viewfull=1#post4350461

מיצטער אם לא יצא לך ליראות, אני בהתחלה חשבתי שעוד יחזרו אלי שהיה טעות והמחיר זול מידי :-).

מגניב, אני הספקתי לתפוס,

אמנם יש לי כבר מוביוס (ואפילו הסופר-קבל הגיע) אבל אני בטוח אמצא מה לעשות איתה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Oshri - אושרי אתה לוקח את הנושא קשה מיד.

המשפט היה בגדר צחוק והגייק הבין את זה, אנחנו מכירים גם מפורום של מכשירים סיניים של IANDROID

דרך אגב, Oshri אהבתי את התגוננות שלך, מקווה שיש עוד אנשים כמוך שבאמת אכפת להם מאנשים מבפורום ובכללי, ואני יותר אשמח אם אתה מתנהג כך גם ביום יום ולא רק מאחורי המסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר- כולנו חברים כאן ושמחים לעזור אחד לשני, פשוט ניראה לי חסר לנו קצת סמיילים למצבים מסויימים :-).

תודה על התמיכה חברים, אני תמיד חושב שממשלת סין עומדת מאחורי כל הקופונים והדילים האלה לרושש אותנו LOL :beerchug:.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון חסר סמיילי במשפט.אחרי שאני קורא את המשפט הסמיילי היה משנה הכל. וזאת הייתה הכוונה:wink:

חחח אהבתי את המשפט האחרון.

גייק, יש פה אנשים שמדווחים על בעיות עם הG1WH, על איזה בעיות מדובר?? אני פשוט עם המצלמה מאז שגם yulianx קיבל את המצלמה, והמצלמה מתפקדת מצוין. הבעיה היחידה שהיא רועדת טיפה יותר מהרגיל, לא ניתן לחזק את התופסן כדי שלא יזוז ימינה ושמאלה וזה מה שיכול להשפיע.

מה שכן במצלמה הC600 שקיבלתי אתמול אחרי 70 יום מאז השליחה , התופסן שם הוא חזק ויציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה בעיות אתה מדבר? בדיון כאן ראיתי רק את הכתם הכחול בצילום והבנתי שהוא שולח חזרה למוכר ומקבל חדש.

לא ממש ראיתי הרבה תלונות על המצלמה, אם פיספתי תן לי קישור שאוכל ליראות על מה מדובר- כרגע הנושע החם הוא צריבת הFW של מצלמות היקרות שהופכת את המצלמה ליקרה הרבה יותר ואנשים מדווחים שיש שיפור בצילום+הגדרותנוספות של המצלמות המיתקדמות.

בנוגע לתופס הבנתי שאו שצריך טיפה לידחוף אותו חזק יותר או שאולי פשוט ננסה לשפצר שיתפס טוב יותר, אני עדיין מחכה לשתי המצלמות אבל אני לא ממש אופטימי לגבי מועד שאקבל :-(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג הדואר חזק לעבוד בקרוב תקבל את המצלמה.

זהו זה בדיוק ראיתי ברפרוף וכנראה שאתה צודק שמדובר במצלמה הכחולה, בגלל זה שאלתי כי לא הבנתי איך כבר מדווחים על בעיות.

צריבת גירסה? יש פה חברה שניסו? אשמח לקבל קישור אפילו שאני לא רואה טעם בזה, רק אם המצב הלילי מאוד ישתפר.

מישהו הזמין את התופסן של התופס למראה? ניראלי הוא בסביבות ה7 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הVICO MARCUS 3 קצת מאכזבת.

https://www.youtube.com/watch?v=hpWd1V78HPU

https://www.youtube.com/watch?v=_f31uqnmdSQ

הזווית צילום שלה יותר רחבה, אבל האיכות צילום די דומה ובלילה די מאכזבת.

זה פשוט מצחיק שהמצלמות ההכי טובות בשוק והכי יוקרתיות נותנות איכות צילום דומה למצלמות סיניות שעולות 200-400 ש"ח.

שמתי לב שאתה מההתחלה כל הזמן נגד VICO .מלא אתרים בעולם רק משבחים . ביקורות ב-YOUTUBE מהללים את המצלמות והאיכות .

אם אתה צריך לינקים אני יכול לצרף ולשלוח.

אם כל הכבוד למצלמות הזולות שהסינים מציעים יש לי כמה תובנות בשבילך:

1. אכן שבב NTK96650 מוצלח וזול . אבל זה כמו לשים מנוע טורבו בסוסיתא . היא תשיג את המרצדס במיאוצים אבל עדין תישאר סוסיתא. שבב ה-ambrella נחשב לאורים ותומים בתחום ה-DVR. כל מצלמות VICO מצוידים בשבב ambrella.

2. המצלמה G1WH מכוערת רצח וממש נראית צעצוע זול .

3. עמידות ואיכות על הפנים, חלק מחברי הפורום כבר מתלוננים על בעיות ב-G1WH. נכון שחלק מהסינים נותנים אחריות , אבל לך תשלח את המצלמה וחכה לקבלה (חודש להגעה וחודש חזרה ותתפלל שלא יפול בדרך ולא תקבל שוב מצלמה דפוקה).

4. הסוללה בוודאות אחרי 4 חודשים תתחיל לגרום לכם להתחיל לכוון כל בוקר את התאריך והשעה.

5. בוודאות בימים חמים מאוד, הזרוע תתחיל לנזול לכם.

יש לי ניסיון ביבוא של עד היום של 5000 יחידות DVR על כל הסוגים( גם מסין) , אני מכיר את כל היצרנים בעולם , הייתי בכל התערוכות בעולם. אם אני כותב משהו , תאמין לי שאני מבין משהו בחיים שלי ואני לא מתבסס כמוך על איזה הזמנה בודדת של אחד או שתיים מ-EBAY.

לכל החברים החדשים שמצטרפים ומחפשים מצלמה איכותית. אל תקנו ממני (למרות שרצוי) אבל תקנו מותגים בעלי שם ואיכות ולא להתפתות לזול שעולה בסוף יקר .

ולמי שקשה לו , אני מוכן לבוא לקראתו ב-350 ש"ח בלבד .

[h=3][/h]

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, תגובתך מתגוננת וילדותית מאוד. הערות כמו מצלמה "מכוערת רצח" גורמות לך להיראות

לא טוב, בטח בתור בעל עסק.

ברור שיש לך הרבה נגד ה G1WH אחרי ההשוואה שהייתה בפורום ובה מצלמתך לא הראתה יתרונות ממשיים על המצלמה הזולה ממנה בהרבה.

ובכן, אענה לך סעיף סעיף:

1. מעבד האמברלה הוא אכן מעבד נהדר, רק שהויקו מצויידת במעבד מיושן מאוד שבמבחן התוצאה נותן תוצאה זהה ואפילו נחותה

מול הנובטק המדובר.

2. כפי שאמרתי, הערה טיפשית ומיותרת - בטח כשהיא מגיעה ממישהו שמוכר דגם מתחרה. אגב, הויקו ניראית יותר

מצועצעת מה G1WH - זה כך אגב בגלל הצבע הבהיר שלה שניראה גם היטב למחוץ לאוטו (מה שמהווה חיסרון למי שמשאיר את המצלמה על החלון קבוע).

3. כפי שאמרת, לפי אקזמפלר אחד לא שופטים. רבים מאוד בפורום רכשו את ה G1WH לעומת את הויקו ועל כן ההסתברות

שמישהו יעלה פה תגובה שיש לו תקלה ב G1WH גבוהה יותר מאשר שיעלה תגובה כזאת לגבי הויקו.

4. תפסיק עם ההפחדות שלך על הסוללות, אחזור על זה שוב שאני כבר קרוב לשנתיים משתמש במצלמה סינית שעבדה תקופה ארוכה 12 שעות

ביום בשיא הקיץ קבוע, עד היום לא הייתי צריך לכוון תאריכים ושעות מלבד במעבר משעון קיץ לחורף וחלילה.

5. אתה מתחייב על זה? לי זה לא קרה וגם לא לחברי. מעטים אלו שנזלה להם הזרוע וכניראה שבאותם התנאים גם הזרוע (המגושמת) של הויקו עשויה לנזול.

לסיכום, אין בעיה שאתה מנסה לשווק את המצלמה שלך - אני סמוך ובטוח שהמוצר שלך לא רע, אך גם המתחרים שלו לא פחות טובים, בטח במבחן

עלות מול מחיר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא אמרת שהויקו מספיק איכותית לצלם חתונות...

אני אשתמש בשפה שלך- המצלמה שאתה מוכר עם המעבד המיושם זה כמו מרצדס עם מנוע סוסיתא.

תתמקד ביתרונות המוצר שלך ותפסיק להכפישאת האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויכוחים מיותרים חברה... ימים יגידו... בואו ניתן לקיץ הבא עלינו לטובה בעזרת ה' לעבור ונראה מה יגידו כולם... (גילוי נאות - אני בעל ויקו. והיא הולכת להשתזף כל הקיץ :)) אז חאלס עם הויכוחים ושכל אחד יהנה מהמצלמה שלו (או שלא :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...