Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מה נישמע חברים? יש חדש לגבי המצלמות מבאנג- מי עוד קיבל? גם היום אצלי לא היה שום עידכון למרות שב17TRACK מצויין שנחנות ב7 לחודש כבר בארץ, מפחד שבסוף עוד הם יאבדו את החבילות שלנו/יחזירו לסין :-(.

עכשיו בנוגע למצלמות- מישהו ראה את המצלמה הזו? ראיתי אותה היום ושמתי לב לחיבור המיוחד שלה לתושבת- זה בידיוק מה שחבר פורום עשה כאן למצלמה שלו, החיבור חשמל של המצלמה כבר בתופסן שלה ולכן הופכת את תהליך הניתוק לקלה ביותר ואת ההתקנה לנקייה יותר :

הוא מתואר כבעל Ambarella A7 Car DVR G90 170* F1.8 ועולה סביב ה85$- מה חושבים?

[ATTACH=CONFIG]381278[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381279[/ATTACH]

http://www.aliexpress.com/item/2014-NEW-Car-DVR-Video-Recorder-G90-Full-hd-1080P-2-7-LCD-HDR-G-Sensor/1823319043.html

הוא הגיעה גם לבאנג היום ואם זה באמת משהו טוב תעדכנו אותי ואולי יסדרו קופון.

שמתי עין על המצלמה הזאת, האם יש מתחרות טובות בטווח המחירים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש אותה ביותר זול:

http://www.ebay.com/itm/Ambarella-A7LA30-500MP-Full-HD-1080P-Car-Dash-Camera-DVR-170-2-7-G-sensor-G90-/310957516835?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4866832823

מה זה מתחרות? כל המצלמות נותנות את אותה איכות צילום +-.

יש את הMINI 0803 ב89$ ואיכות צילום של 1296P.

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אותה ביותר זול:

http://www.ebay.com/itm/Ambarella-A7LA30-500MP-Full-HD-1080P-Car-Dash-Camera-DVR-170-2-7-G-sensor-G90-/310957516835?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4866832823

מה זה מתחרות? כל המצלמות נותנות את אותה איכות צילום +-.

יש את הMINI 0803 ב89$ ואיכות צילום של 1296P.

יש עוד יותר בזול: פה

התכוונתי האם המצלמה הזאת בחירה טובה לכסף? או שיש משהו יותר טוב סביב המחיר הזה

אם כבר הכי זול כמו תמיד זה בבאנג- יוצא 76.99$ שמנצלים את הקופון 10$ הנחה מעל 70$ הזמנה.

לא נתתי סתם קישור בהתחלה כי לא היה כל המידע כמו בדף של אלי וכי אין לי מושג על המצלמה אז שלא יצא מצב שמישהו יקנה "בהמלצתי" בטעות כי בתחום הDVR קטונתי.

אם מישהו מעוניין לנסות על דעת עצמו אז תישתמשו בקופון BGdeal

http://bit.ly/G90_DVR

עריכה: עכשיו שמתי לב שרשום שהעדשות הן מזכוכית- זה אמור להחזיק יותר תקופת שימוש בלי פגיעה בחדות העדשות להבדיל מהפלסטיק לא?- האם זה שווה את התוספת?

מעניין אם מחר הדואר יפתיע ואקבל את המצלמות- הם כבר מעל 10 ימים כבר בארץ ללא שום איזכור בדואר ישראל- זה משגע!.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: עכשיו שמתי לב שרשום שהעדשות הן מזכוכית- זה אמור להחזיק יותר תקופת שימוש בלי פגיעה בחדות העדשות להבדיל מהפלסטיק לא?- האם זה שווה את התוספת?

שווה מאוד את התוספת. עדשה מזכוחית אעמורה להיות הרבה יותר איכותית ולא להתעוות בחום. רק צריך לוודא שזה באמת זכוחית ולא זכוחית אקרילית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני רוצה להתייחס לאתר foxoffer שלראשונה חששתי ממנו אבל עשיתי עסקה מדהימה שזה היה איתו!

אני אפרט:

רכשתי לראשונה מצלמה LS650W /שהגיע אליי ועבדה מעולה אבל התגלתה בעיה שאחת לכמה שעות פשוט המצלמה לא מצלמת ובכך הייתה לא אמינה

החלפתי לכרטיס CLASS 10 , עשיתי ריסט, שינתי גרסא וכלום!

מצאתי חבר פורום שגם לו זה קרה ולצערי העזרה שלו בשינוי הגרסה לא עזרה.

פניתי לחנות והוא אמר שאין בעיה להחזיר לו אבל! במקום להחזיר לי 65 דולר הוא מחזיר לי 60 דולר..

כמו כל ישראלי הסברתי שזה לא לעניין כי אני לא רוצה כסף אלא מצלמה תקינה..

הוא הציע לי שוב לקבל את ה60 דולר ויתן לי קופון הנחה של 10 דולר

וגם הסברתי לו שאני רוצה מצלמה שלא רק תהייה טובה אלא אם הכל תקין אני אקנה עוד אחת לרכב השני

הוא המליץ לי על GT680W או GT550WS שניהם אותו דבר רק המראה קצת שונה

החלטתי ללכת על GT550WS .

הבחור זיכה אותי לחשבון הפיפל ומיד ביצעתי רכישה של GT550W

לאחר שהדואר שלנו החליט להשבית את הסניפים והפעילות יצא לי מצב שכמעט חודש אני לא מקבל את המצלמה שלי והתקשרתי לבחור ושאלתי מידי מספר ימים ואמר לי שבעקבות הבעיה בדואר שלנו יתכן עיקוב אך לא ידעתי שהמוצר הגיע לארץ כי הדואר אפילו לא עדכנו שהחבילה בארץ או שיש בעיה גם שבוע וחצי לאחר השביתה הגדולה

המוכר דיבר איתי בטלפון ואמר לי להמתין שבמידה ותהייה בעיה ולא אקבל הוא מבטיח לשלוח לי אחת אחרת.

ידעתי שאני נפלתי על מוכר אמין ושהכל בסדר!

לפני כשבוע המוכר פנה אליי לבד במייל ואמר לי שהחבילה שלי הגיע לסניף דואר ואפילו צילם לי את ההודעה מאתר של דואר ישראל וביקש ממני ללכת לדואר לקחת את החבילה ולאשר שהכל בסדר.

שימוש של שלושה ימים במצלמה והכל היה תקין לחלוטין כמובן עם הכרטיס CALASS 10 , התקשרתי לבחור והודתי לו על השירות והיחס שאני באמת מרוצה!!

הבחור שמח מאוד ואמר שזאת זכות לשרת את הלקוחות וחשוב לו שכולם יהיו מרוצים

עקב ההחלטה לקחת מצלמה נוספת לרכב השני של המשפחה הזמנתי GT550WS נוסף ובשניהם יש תופסן נחמד למראה ככה שאין צורך בוואקום והוא מתיישב יפה

עוד המוכר ביקש לתת לי קופון הנחה בגלל שהמתנתי הרבה זמן ויצר הרבה בלאגן , קופון של 30 דולר

לכן המצלמה השניה קיבלתי בהנחה מעולה ויצא לי 66 דולר.

עכשיו מה שנשאר לי זה להתקין את ה GT550WS ברכב השני של המשפחה ולהנות מנסיעה בטוחה.

חשוב לציין כי יש לי ניסיון מר עם מצלמות זולות מאיביי ואיכות של 40 דולר שהתמונה נראתה משנות ה70 מהטלויזיה הירדנית או משהו בסגנון.

חשוב מאוד שמצלמה איכותית תהייה ברכב גם לאנשים שחותכים אותנו בכביש ובורחים וגם להוכיח לבית משפט את חפותנו כנגד שוטר אידיוט או נוכלים בכביש!

דבר אחרון שאני רוצה זה להתקין את המצלמה יפה ללא כבלים מיותרים שמסתובבים אלא בתוך הפלסטיקה של הרכב, יש למישהו המלצה איך לעשות את זה או שללכת למתקיני רדיו ולבקש מהם להשחיל כבל בפלסטיקה (רוצים על עבודה 50-100 שקל)

נסיעה טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,התייאשתי מהמתלה הגרוע שהגיע עם המצלמה

היה לי אחד מצויין שמתברר שעושה יופי את העבודה וגם מחזיק את המצלמה ישר,

עכשיו אני מרוצה.

[video=youtube_share;Z_LvNfjMsCY]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הכי זול כמו תמיד זה בבאנג- יוצא 76.99$ שמנצלים את הקופון 10$ הנחה מעל 70$ הזמנה.

לא נתתי סתם קישור בהתחלה כי לא היה כל המידע כמו בדף של אלי וכי אין לי מושג על המצלמה אז שלא יצא מצב שמישהו יקנה "בהמלצתי" בטעות כי בתחום הDVR קטונתי.

אם מישהו מעוניין לנסות על דעת עצמו אז תישתמשו בקופון BGdeal

http://bit.ly/G90_DVR

מעניין אם מחר הדואר יפתיע ואקבל את המצלמות- הם כבר מעל 10 ימים כבר בארץ ללא שום איזכור בדואר ישראל- זה משגע!.

תודה על ההמלצה לקופון, המצלמה הוזמנה סירטונים איך שאקבל אותה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש :-),

עוד מעט באמת תיהיה לנו השוואה מעניינת, יש כבר מוביוס/SJ1000/SJ4000/G1WH/VICO/G90 ועוד ועוד :-).

אנחנו עוד עלולים להתחיל להיתחרות במדריכים של דאשקאם -LOL .

השאלה- מתי באמת נקבל את המצמות...אצלי גם היום אין שום עידכון :-( , לאיזה מצב עלוב הגענו שמישלוח אוירי בשנת 2014 איטי יותר מלבקש מסיני חמוד שיעשה את כל הדרך ברגל :shock:.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה מצב עלוב הגענו שמישלוח אוירי בשנת 2014 איטי יותר מלבקש מסיני חמוד שיעשה את כל הדרך ברגל :shock:.

לארץ לא שולחים בדואר אויר, רק בדואר גמלים. גם ככה יודעים ששום דבר לא מגיע, אז לפחות לחסוך בהוצאות משלוח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע רכשתי מ foxoffer את הדגם LS300W ב 69 דולר כאשר שם לא רשום את שם החברה DOD

מישהו פה יכול להסביר לי למה באתר של אמזון ואייביי הוא עולה 200 דולר ?

ואיזה כרטיס זיכרון כדאי לקנות ושל איזו חברה ?

אם אין אני לי מי לי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה שלי מתחברת לשקע המצת ברכב. הבעיה היא שאצלי תמיד יש מתח בשקע, גם כשהרכב כבוי. מה אפשר לעשות כדי להימנע מהשארת המצלמה דולקת חוץ מלהוציא אותה כל פעם מהשקע?

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה שלי מתחברת לשקע המצת ברכב. הבעיה היא שאצלי תמיד יש מתח בשקע, גם כשהרכב כבוי. מה אפשר לעשות כדי להימנע מהשארת המצלמה דולקת חוץ מלהוציא אותה כל פעם מהשקע?

חשמלאי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע רכשתי מ foxoffer את הדגם LS300W ב 69 דולר כאשר שם לא רשום את שם החברה DOD

מישהו פה יכול להסביר לי למה באתר של אמזון ואייביי הוא עולה 200 דולר ?

ואיזה כרטיס זיכרון כדאי לקנות ושל איזו חברה ?

כי מדובר בחיקוי. הדגם שרכשת מיוצר במפעל אחר ואין לו קשר לחברת DOD.

ההבדל במחיר בדרך כלל נובע מחלקים זולים יותר (כגון עדשה, חיישן, ציפויים) שלא תמיד עוברים את מבחני EMC.

בשל החלקים הזולים וחיסכון באישורים, האיכות תהיה פחות טובה מהסחורה המקורית של DOD.

מומלץ כרטיס זיכרון מ-Class 10 (כגון Sandisk Ultra Micro Sd).

עריכה אחרונה על ידי no-risk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...