Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

כתוב שהיא עלתה לפני כן 67$, ועכשיו למעשה אלו האחרונים שנשארו למוכר.. אז..

http://www.ebay.com/itm/HD-Full-1080P-G1W-2-7-LCD-Car-Dash-DVR-Camera-Recorder-G-sensor-Night-Vision-/281313071737?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item417f90d279

היא לא באמת עלתה לפני 67$ זה סתם טריק שיווקי, המחיר תמיד יהיה אותו מחיר.

תלחץ על הSOLD 146 ותראה שכולם קנו את המצלמה באותו המחיר, גם אין שום אזכור לשבב NOVATEK 96650 אז זה זיוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה הזיוף.

לא מצויין בשום מקום לגבי המפרט של המצלמה, כמו כן רשום פעמיים שהפלט בפורמט AVI (פעם אחת רשום MOV, כניראה העתיק חלק מהמפרט ממישהו שמוכר מקורי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה הזיוף, רק 720P- המקורי אמור לעלות לפחות 45$.

קנה את הG1WH שרובנו הזמנו-שווה את ההפרש וכרגע לאחר עידכון הקושחה הוא אפילו טוב יותר :-).

נ.ב- לגבי הקושחה לG1WH, אני כבר סגור על זה, ממליץ לנסות את הקושחה של Shadow GT300W.

יש הבדל גדול מאוד בפרטים הקטנים בתאורה חלשה, הקושחה המקורית מחליקה את כל התמונה ביגלל הרעש ומעלימה המון פרטם קטנים(רזולוציה), בShadow GT300W האיזון לובן עובד ומדוייק יותר והתמונה עם יותר פרטים.

שווה לנסות, כרגע אין לי כרטיס זיכרון לכן לא יכול ליבדוק וידאו אלא רק תמונות עם כרטיס זיכרון ישן של 64MB :-).

תודה, איזה כדאי לקנות פה? http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&LH_BIN=1&_nkw=G1WH&_sop=12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באייבי אין לי ניסיון -אבל מומלץ שתיקנה מestore009 וFOXOFFER אאל"ט.

אני קנית מבאנג-טוב שבחתימה שלי שגם הם מוכרים מקורי, תחליט מה שמתאים לך העיקר שלא תיקנה את הזיופים כמו מקודם כי חבל על הכסף.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ פה על מצלמה מצוינת למחיר שלה (100 שקל).

$T2eC16VHJGgFFmy-6BzRBScblwDhg!~~60_12.JPG

קודם כל, היא קטנה, רואים ביום טוב מאוד, בלילה רואים סביר +.

יש בה סוללה מובנת, הרבה פונקציות נחמדות כפתור לשמירה של סרטון במועדפים , כיבוי של המסך אחרי כמה דקות, אפשרות לצפות בסרטונים, במקרה של תזוזה חריפה(תאונה, או בלימה חזקה מאוד) המצלמה לבד תכניס את את הסרטון למועדפים שלא יימחק.

סה"כ מצלמה פצצה למחיר שלה, שווה לכל הקמצנים וחסרי היכולת

אני קניתי ממנו http://www.ebay.com/itm/121128901195?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

הוא הפסיק לשלוח לישראל, שלחתי לו הודעה ואני מקווה שהוא יחזיר את המשלוח לישראלים, אבל אפשר לחפש אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין צילמתי את התפריטים של הקושחה של GT300W שהתקנתי על הG1WH, הAWB עובד, איכות התמונה בתאורה חלשה טוב בהרבה מהגרסה המקורית, יש היפוך תמונה ואפשרות להכנסת מס' הרישוי של הרכב.

G1WH_GT300W_FW.jpg

12490001.jpg

התמונה נראית באיכות של אינטרפולצה כי צולמה ב5MP בשביל ליראות עוד יותר את ההבדלים בעיבוד התמונה לעומק, הקושחה המקורית פשוט מחליקה את התמונה ומעלימה את כל הפרטים הקטנים-להבדיל מהקושחה של GT300 ששומרת עליהם ונותנת איזון לובן נכון יותר .

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין צילמתי את התפריטים של הקושחה של GT300W שהתקנתי על הG1WH, הAWB עובד, איכות התמונה בתאורה חלשה טוב בהרבה מהגרסה המקורית, יש היפוך תמונה ואפשרות להכנסת מס' הרישוי של הרכב.

[ATTACH=CONFIG]382343[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]382346[/ATTACH]

התמונה נראית באיכות של אינטרפולצה כי צולמה ב5MP בשביל ליראות עוד יותר את ההבדלים בעיבוד התמונה לעומק, הקושחה המקורית פשוט מחליקה את התמונה ומעלימה את כל הפרטים הקטנים-להבדיל מהקושחה של GT300 ששומרת עליהם ונותנת איזון לובן נכון יותר .

אתה יכול לשלוח את המדריך להתקנת הקושחה?

חופשי להתגלגל כמה שארצה :D

10$ הנחה (לכם ולי) להזמנה מ-vitacost.com - אם תרשמו דרך הלינק הזה. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ממש מדריך- המצלמה עושה הכל בעצמה באוטומט :-),

כנס לכאן:

http://forum.dashcamtalk.com/threads/g1wh-can-take-firmware-from-dod-ls388w-shadow-gt300w-1306180-and-others.5348/

א:תכין סתם SD מפורמט שיהיה רק.

ב:תוריד את קובץ הZIP, יש בפנים את כל הקושחות של כל המצלמות, פתח את הZIP לתיקייה מסוימת על המחשב, כנס לתיקיית "Shadow (seezeus) GT300W" ואחר כך ל"1306180-SC-2" ותעתק מישם את קובץ הקושחה "FWA8S711.bin" לSD הריק.

כעת שנה את שם הקובץ ל:FWDM800H.bin

כעת נתק בצורה בטוחה את הSD מהמחשב והכנס למצלמה, הדלק את המצלמה(אני פוט חיברתי לחשמל והוא נידלק בעצמו), המסך היה מכובה לכ30 שניות ואז הוא ידלק וזהו-הקושחה עודכנה.

בתיקיה יש גם את הקושחה המקורית של G1WH ובמיקרה של בעיה הבנתי שפשוט לוחצים על הRESET מהחור הקטן והכל חוזר למקור.

תיסתכל בפורום ההו ויש לך הוראות מפורטות.

עריכה: העליתי את הקבצים, יש ל את הקובץ המקורי + את הקובץ של GT300W שהשם שונה בשבל G1WH:

https://mega.co.nz/#F!IR1AhbqD!hi9eOiwn1_nBP9LccUJfPg

כמובן שתעשו זאת על אחריותכם- אנ לא לוקח אחריות אם משהו יקרה :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתם שולחים את ברכה ליבדוק ? :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם, האם בG1WH יש כפתור להגנת הקובץ הנוכחי ממחיקה?(בדומה למוביוס ושות'), כי אני לא מצאתי.

כן, בזמן שהמצלמה מקליטה אתה לוחץ על כפתור MODE (הימני תחתון) ואז יופיע לך סמל של מפתח ליד המלה WDR:

IMG_20140521_184618.jpg

למי ששאל קודם, במצלמות מסויימות יש אפשרות לנעול יותר מקובץ אחד בלחיצת כפתור, ואפילו 3 קבצים: הקודם, הנוכחי והקובץ הבא.

ב-G1WH הכפתור נועל רק את הקובץ הנוכחי (לפחות בקושחה המקורית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לקחת G1WH או SJ1000.

בכל מקרה אני אזמין רק אחרי שכל ההזמנות הנוכחיות שלי מאיביי יגיעו (מה שיסמן את סוף תקופת ה"עומס" בדואר).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...