Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

איפה כדאי להתקין את המוביוס באוטו (מגאן 2)?

מאחורי המראה לא רלבנטי כי יש המגאן שמשה כהה כדי למנוע סינוור

על הדשבורד סביר, אבל מסונוור מאוד מהשמש ורותח בצילומי צהרים

על המגן שמש הפוך נראה לי אופטימלי, אבל איך עושים את זה?

איזה מתקן יש לך ? אני ממליץ כן מאחורי המראה, או עם התושבת שאפשר לקנות להדבקה על החלון :

http://www.ebay.com/itm/New-Car-Windshield-Mini-Tape-Mount-Holder-PSHG-for-Mobius-Action-Sports-Camera-/310909450448?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4863a5b8d0

או להכין לבד משהו כמו שאני עשיתי, ולהדביק עם דבק דו"צ 3M VHB :

?ui=2&ik=c83c020815&view=fimg&th=14593cd9996c893b&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_hue1yu8y1&safe=1&attbid=ANGjdJ_KX1steOtTCEdnFiO-1YNHKWa6etOridq1baT87dGRf3Eeofgsmbk-84y06kRRr1a4Y1fLNp1Z6X4beKorZcFBEVoJeOs58ZG5FbIfcx20ZGPxil-TGAQNOJI&ats=1401009805230&rm=14593cd9996c893b&zw&sz=w1168-h790

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה מתקן יש לך ? אני ממליץ כן מאחורי המראה, או עם התושבת שאפשר לקנות להדבקה על החלון :

http://www.ebay.com/itm/New-Car-Windshield-Mini-Tape-Mount-Holder-PSHG-for-Mobius-Action-Sports-Camera-/310909450448?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4863a5b8d0

או להכין לבד משהו כמו שאני עשיתי, ולהדביק עם דבק דו"צ 3M VHB :

?ui=2&ik=c83c020815&view=fimg&th=14593cd9996c893b&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_hue1yu8y1&safe=1&attbid=ANGjdJ_KX1steOtTCEdnFiO-1YNHKWa6etOridq1baT87dGRf3Eeofgsmbk-84y06kRRr1a4Y1fLNp1Z6X4beKorZcFBEVoJeOs58ZG5FbIfcx20ZGPxil-TGAQNOJI&ats=1401009805230&rm=14593cd9996c893b&zw&sz=w1168-h790

אני כרגע נטול מתקן. מאחורי המראה רואים בעיקר את השמשה הכהה שמותקנת באוטו אז זה לא מתאים

המתקן שהמלצת עליו נראה אחלה, נזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע הוזמנה G1W-H לעצמי, שתחליף את המוביוס. אי אפשר יהיה להשוות את האיכות, אבל גם המחיר הוא פקטור גדול כרגע. נראה שאני אזמין גם עוד אחת לאבא. בכל מקרה, כאשר יגיעו שניהן יעברו צריבה לקושחה יותר טובה, עוד לפני הצילום הראשון :) סומך על hwgeek. תודה על הקופונים והעזרה!

מאיפה אתם מזמינים?

אשמח גם להמלצה על לינק למוביוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מצלמה אתה מיתכוון?

מוביוס יש מוכר אמין באייבי שכולם מזמינים דרכו- אבל לדעתי שווה לישקול לפחות את הגירסה החדשה עם העדשה הרחבה, ותישקול את המחסור במסך לצורך הוכחה לשוטר במיקרה צרה.

את הG1WH יש ל בלינק בחתימה שלי, אני הזמנתי 3 מהם ועוד רבים מהפורום כאן ובפורומים הגדולים מחו"ל, מדובר במחיר אאל"ט הזול ביותר בין המוכרים האמינים-(לא להיתפתות למוכרים לא מוכרים באלי וכו'), יש מס' מוכרים אמינים למצלמות באייבי שיוכלו להמליץ לך, אני מכיר איסטור ופוקסאופר, אם יש עוד בוודאי החברים יעזרו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על איכות הצילום של המוביוס שלי? אני מבסוט על האיכות, היא חדה מאוד, אבל להגיד את האמת ניראה לי שהצבעים בוידאו בהירים מדיי, מעט יותר עומק לצבעים יביא לשיפור אדיר! אולי עדכון גרסא, או שינוי בהגדרות יביא לשיפור?

כרגע אני משתמש באותו עדכון שאיתו הגיע המצלמה במקור.

לשיפוטכם:

אני יותר מבסוט מהווקאל טראנס ברקע.

בנוגע לבהירות, נסה לכוון את המצלמה קצת יותר כלפי מעלה, כך שתקלוט בעיקר את הכביש ובקושי את הדאשבורד. הסיבה לכך היא שהמצלמה רואה כ 50% מהפריים ככהה (מכסה מנוע + דאשבורד) ומנסה לפצות על כך באמצעות זמן חשיפה ארוך יותר (ששורף את החלק שכבר ככה בהיר התמונה). תכוון אותה כך שעיקר מה שנראה יתמקד בכביש.

בנוסף, בדוק בהגדרות אם ה Wide Dynamic Range מאופשר, יתכן שזה הגורם.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מצלמה אתה מיתכוון?

מוביוס יש מוכר אמין באייבי שכולם מזמינים דרכו- אבל לדעתי שווה לישקול לפחות את הגירסה החדשה עם העדשה הרחבה, ותישקול את המחסור במסך לצורך הוכחה לשוטר במיקרה צרה.

את הG1WH יש ל בלינק בחתימה שלי, אני הזמנתי 3 מהם ועוד רבים מהפורום כאן ובפורומים הגדולים מחו"ל, מדובר במחיר אאל"ט הזול ביותר בין המוכרים האמינים-(לא להיתפתות למוכרים לא מוכרים באלי וכו'), יש מס' מוכרים אמינים למצלמות באייבי שיוכלו להמליץ לך, אני מכיר איסטור ופוקסאופר, אם יש עוד בוודאי החברים יעזרו.

הייתי מעדיף עם מסך אבל גם עם קבלים. בנוסף הייתי רוצה גם שיהיו עדכוני FW וכרגע רק למוביוס יש עדכונים זמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למוביוס,

אתם אף פעם לא מורידים את המצלמה מהמקום או שאחרי כל נסיעה מורידים?

אני מפחד עליה בגלל החום של הקיץ.

למי יש אותה מעל שנה ויכול להגיד איך היא מחזיקה מעמד בשמש שלנו?

עריכה אחרונה על ידי bublik1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי צילום לילה בעיר של הG1WH עם הקושחה של GT300W, סרטון של 5 דקות ללא סאונד הינו 562MB, אשמח לקבל המלצה על דרך פשוטה וטובה בשביל לחתוך למען הפורום קטע של 10 שניות להעלאה מהירה מבלי ליפגוע באיכות, התוכנה צרגה ליהיות חינמית כי לא רוצ הלהתעזק בפריצות וכו'.

אני יעלה לשרת של MEGA.

ממבט שלי התוצאה טובה יותר וחדה מאשר בקושחה המקורית- אשמח לשתתף בשביל שתיתרשמו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למוביוס,

אתם אף פעם לא מורידים את המצלמה מהמקום או שאחרי כל נסיעה מורידים?

אני מפחד עליה בגלל החום של הקיץ.

למי יש אותה מעל שנה ויכול להגיד איך היא מחזיקה מעמד בשמש שלנו?

יש ברשותי את המוביוס כמעט שנה. אני לא מוריד את המצלמה, אך דואג לשים כיסוי שמשה כל פעם שמחנה בשמש, כך שהמצלמה לא חשופה לשמש ישירה בזמן שהאוטו חונה. הזמנתי לא מזמן גם קבל על למצלמה, אך עדיין לא התקנתי אותו.

אולג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי צילום לילה בעיר של הG1WH עם הקושחה של GT300W, סרטון של 5 דקות ללא סאונד הינו 562MB, אשמח לקבל המלצה על דרך פשוטה וטובה בשביל לחתוך למען הפורום קטע של 10 שניות להעלאה מהירה מבלי ליפגוע באיכות, התוכנה צרגה ליהיות חינמית כי לא רוצ הלהתעזק בפריצות וכו'.

אני יעלה לשרת של MEGA.

ממבט שלי התוצאה טובה יותר וחדה מאשר בקושחה המקורית- אשמח לשתתף בשביל שתיתרשמו.

windows movie maker

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאלמד להיתעסק עם התוכנות האלה- קבלו בינתיים צלומי פרימים מהסרטון, גם בתנועה וגם בעמידה.

https://mega.co.nz/#!5dlGgJDL!1WuX0j3QBE6WojKRRmkTJuKFu2NSsMP7-aOAdezDdiY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גרזן אתה :-).

העליתי קטע קצר, בתוכנה משום מה לא מצאתי הגדרה שלא יגע באיכות הסירטון ורק יחתוך- אז הגדרתי ידנית 1920*1080 ו15MBS וכ-29.97 FPS.

https://mega.co.nz/#!UAUFjZZC!tAcy9KWxpku2iOzfi54b8xmb7fYqrcwQ4IYzZxjxPj0

https://mega.co.nz/#!hAUFkQYZ!vPTwq3lf2rmmz1ciTBrzN4Bpff-FZHQyOv3JqGc89o4

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...