Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

הרגע הוזמנה G1W-H לעצמי, שתחליף את המוביוס. אי אפשר יהיה להשוות את האיכות, אבל גם המחיר הוא פקטור גדול כרגע. נראה שאני אזמין גם עוד אחת לאבא. בכל מקרה, כאשר יגיעו שניהן יעברו צריבה לקושחה יותר טובה, עוד לפני הצילום הראשון :) סומך על hwgeek. תודה על הקופונים והעזרה!

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגיע זמן לחוות דעת שלי לSJ1000. 8)

המצלמה באה עם מגוון רחב של חיבורים כדי שיהיה אפשר להשתמש בה בסוגי ספורט שונים, ברכב, ללבוש אותה וכד'.

יש מארז לצילום מתחת למים עד 30 מטר.

המצלמה מבחינה רעיונית דומה מאוד לגו פרו, רק שהיא באה במארז דמוי ביצה.

סך הכל המצלמה מורכבת היטב ונותנת תחושה של איכות, המצלמה מרגישה כבדה וכל המרווחים אחידים ומסודרים - איכות הרכבה טובה מאוד.

אני לא מתכוון להשתמש במצלמה בתור CAR DVR, אבל למענכם ניסיתי אותה היום גם באפליקצייה הזאת.

נשארתי עם רשמים טובים מאוד, המצלמה חדה מאוד ומתמודדת היטב עם תנאי תאורה קשים (שמש ממול). צילמתי עם מצלמה במצב WDR שלפי דעתי באמת משפר באופן ניכר את מה שהמצלמה רואה, במצב צילום הזה רואים הכל, המצלמה מצליחה לתת אור גם לחלקים חשוכים יחסית של תמונה.

הבעיה של שימוש שלה בתור CAR DVR היא מחזיק שלה, החבילה מגיעה עם עריסה שמבריגים אותה לתושבת ואקום. עריסה הזאת לא מצליחה להתמודד עם משקל הרב של המצלמה והמצלמה פשוט יוצאת מהמקום ונופלת. החלטתי לא להסתכן והשתמשתי באזיקון שבא בחבילה כדי לאבטח אותה.

בעיה נוספת של העריסה שהיא מסתירה את המסך.

ביחד עם תושבת ואקום ועריסה יוצא מבנה גדול שמחזיק על מפרקים דקים. כתוצאה ממשקל הרב של המצלמה ומומנט שהיא יוצרת על המפרקים בנסיעה המצלמה מאוד רועדת ברכב שנוסע מאוד חלק (צילמתי עם מצלמות אחרות ברכב הזה והתמונה פשוט חלקה). עם מחזיק הזה אפשר לקבל התקף אפילפטי מרוב שהתמונה רועדת. אבל זה לא מספיק, בנוסף לזה המחזיק כל הזמן חורק והמצלמה מקליטה את הסאונד הזה. לא נעים.

תושבת ואקום ועריסה עושים רושם של משהו זול מאוד, כניראה מהנדס מתלמד כלשהו תכנן את זה בחינם (על עבודה כזאת במקומות נורמאליים לא מקבלים משכורת).

תושבת ואקום המקורית בנוסף לכל הבעיות האלו - קטנה ולא מצליחה להתמודד עם המשקל הרב. אצלי המצלמה נפלה פעם אחת בנסיעה. בעיה נוספת שמבנה ארוך הזה עם מצלמה ועם המחזיק שלה אפשר להרכיב רק הפוך כדי לא להסתיר את שדה הראיה. בנוסף לזה שהתמונה רועדת היא גם הפוכה - אל תראו הקלטות של המצלמה הזאת אחרי שאכלתם (אלא אם כן אתם מחפשים פתרונות יצירתיים לדיאטה). בשבילכם הפכתי את התמונות.

סיכום:

מצלמה נותנת צבעים מעולים, חדות טובה מאוד, עיבוד תמונה טוב. סך הכל מצלמה עושה רושם של מוצר איכותי מאוד. אבל אויזרים נלווים באיכות נמוכה מאוד (בדקתי אויזרים לצילום ברכב). אם אתם רוצים להשתמש בה ברכב, תנסו לאלתר מחזיק מצלמה אמין.

havila.JPG

arisa.JPG

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

עריכה אחרונה על ידי tzvipper
תיקון שגיאות כתיב

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - לאיזה פורמט קבצים הכי מומלץ לפרמט את הכרטיס זיכרון כדי שיעבוד הכי טוב במצלמה? (G1WH)

חופשי להתגלגל כמה שארצה :D

10$ הנחה (לכם ולי) להזמנה מ-vitacost.com - אם תרשמו דרך הלינק הזה. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהמצלמה ברשותו כבר שבוע וחצי ומתפקדת רק כמצלמת רכב

כמה תיקונים קטנים ברשותך.

עריסה הזאת לא מצליחה להתמודד עם משקל הרב של המצלמה והמצלמה פשוט יוצאת מהמקום ונופלת.

כתוצאה ממשקל הרב של המצלמה ומומנט שהיא יוצרת על המפרקים בנסיעה המצמה מאוד רועדת ברכב שנוסע מאוד חלק (צילמתי עם מצלמות אחרות ברכב הזה והתמונה פשוט חלקה). עם מחזיק הזה אפשר לקבל התקף אפילפטי מרוב שהתמונה רועדת.

גם לי זה קרה ביומים הראשונים וכמעט זרקתי את התופסנים האלו לפח עד שהתברר לי שישנם 3 מגרעות קטנות במצלמה שהעריסה מתחברת אליהם וברגע ששלושתם מחוברים, העסק יציב וחזק ללא תזוזות מיותרות בכביש סביר.

בנוסף סגרתי את כל הברגים והמפרקים בעזרת פלאיר.

בנוסף לזה המחזיק כל הזמן חורק והמצלמה מקליטה את הסאונד הזה. לא נעים.

זה זה לא המחזיק אלא המצלמה עצמה. יש על זה כמה וכמה דיונים ברשת. מתברר שהכפתורים בצדדים פשוט חופשיים ומרעישים בתזוזות המצלמה. הפתרון הפשוט הוא להדביק עליהם סרט דביק כמו איזולירבנד והעסק משתתק.

תושבת ואקום המקורית בנוסף לכל הבעיות האלו - קטנה ולא מצליחה להתמודד עם המשקל הרב. אצלי המצלמה נפלה פעם אחת בנסיעה.

אצלי הואקום עומד שבוע וחצי ואין תזוזה. אולי לא הדבקת במקום נקי.

בעיה נוספת שמבנה ארוך הזה עם מצלמה ועם המחזיק שלה אפשר להרכיב רק הפוך כדי לא להסתיר את שדה הראיה. בנוסף לזה שהתמונה רועדת היא גם הפוכה

בעריסה יש 2 ברגים בצד הפנימי. תפתח אותם ופשוט תהפוך את העריסה ואז הכל מתיישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על איכות הצילום של המוביוס שלי? אני מבסוט על האיכות, היא חדה מאוד, אבל להגיד את האמת ניראה לי שהצבעים בוידאו בהירים מדיי, מעט יותר עומק לצבעים יביא לשיפור אדיר! אולי עדכון גרסא, או שינוי בהגדרות יביא לשיפור?

כרגע אני משתמש באותו עדכון שאיתו הגיע המצלמה במקור.

לשיפוטכם:

עריכה אחרונה על ידי NiNi

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע הוזמנה G1W-H לעצמי, שתחליף את המוביוס. אי אפשר יהיה להשוות את האיכות, אבל גם המחיר הוא פקטור גדול כרגע. נראה שאני אזמין גם עוד אחת לאבא. בכל מקרה, כאשר יגיעו שניהן יעברו צריבה לקושחה יותר טובה, עוד לפני הצילום הראשון :) סומך על hwgeek. תודה על הקופונים והעזרה!

בשמחה :-),

לגב הקושחה- אני צרבתי רק ביגלל מה שאומרים בפורומים בחו"ל- אחרי שגילו את העניין ניראה שמכמעט כולם החליפו את הקושחה ואומרים שעוב סבבה וטוב יותר, גם הביטרייט בהקלטה גבוהה יותר.

אני רוצה ליקנות 2 כרטיסי זכרון בשביל להפעיל את שת המצלמות במקביל ואז לקחת דגימות בשביל לראות את האיכות.

שיהיה לי ההזדמנות אשתף כאן :-).

בוקר מצויין לכולם!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את ה G1W! מזוייפת!

מצלמת עלוב!

מעבד 96220 במקום 96550.

המוכר רוצה להחזיר רק 5$. כנראה שאליאקספרס יפצו גם ב15% שזה פחות או יותר אותו סכום.

מבאסים הסינים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לינק המוצר? כמה עלה?

אם בף המוצר המוכר ציין מעבד אחר ונתונים של G1W מקורי אז אתה אמור לקבל החזר מלא מאלי, אבל אם בדף המוצר מצויין משהו אחר אז באמת שאכלת אותה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמור לקבל החזר מלא רק אם אחזיר את המוצר למוכר!

אחרת הם אומרים שמגיע לי רק 15%.

זה הלינק למוצר כעת:

http://www.aliexpress.com/item/Original-g1w-car-camera-dvr-recorder-Original-Novatek-NT96650-HD-1080P-30FPS-G1W-2-7-LCD/1735440992.html

זה הלינק למוצר כשאני רכשתי:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6045494919.html

כתוב במפורש במודעה שיש 96550.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כדאי להתקין את המוביוס באוטו (מגאן 2)?

מאחורי המראה לא רלבנטי כי יש המגאן שמשה כהה כדי למנוע סינוור

על הדשבורד סביר, אבל מסונוור מאוד מהשמש ורותח בצילומי צהרים

על המגן שמש הפוך נראה לי אופטימלי, אבל איך עושים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמור לקבל החזר מלא רק אם אחזיר את המוצר למוכר!

אחרת הם אומרים שמגיע לי רק 15%.

זה הלינק למוצר כעת:

http://www.aliexpress.com/item/Original-g1w-car-camera-dvr-recorder-Original-Novatek-NT96650-HD-1080P-30FPS-G1W-2-7-LCD/1735440992.html

זה הלינק למוצר כשאני רכשתי:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6045494919.html

כתוב במפורש במודעה שיש 96550.

צר לי אבל ב38$ לא היה ניתן להשיג את המקורי אלא רק את החיקוי- אני מקווה שבזמנו ידעת על המחיר המומלץ בחנויות האמינות, בנוסף אני לא יודע איזה נתון מחייב את המוכר- התמונות או כיתוב הטקסט כי בתמונות הוא אכן טוען למקורי אבל בטקסט כתוב:

• Video Format: AVI

ולמה שלא תישלח חזרה? עולה כ-11 שקל לדואר רשום ואתה מרווח יותר מ30$.

נ.ב- אני במקומך לא הייתי קונה מוצר שמוצף בזיופים ממוכר חדש עם כ100 פידבקים בלבד, מינימום כמה יהלומים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה ביומים הראשונים וכמעט זרקתי את התופסנים האלו לפח עד שהתברר לי שישנם 3 מגרעות קטנות במצלמה שהעריסה מתחברת אליהם וברגע ששלושתם מחוברים, העסק יציב וחזק ללא תזוזות מיותרות בכביש סביר.

בנוסף סגרתי את כל הברגים והמפרקים בעזרת פלאיר.

שמתי לב למגרעות האלו, הבעיה שהמצלמה כל הזמן קופצת החוצה. אולי פחות התמזל לי עם העריסה.

בעריסה יש 2 ברגים בצד הפנימי. תפתח אותם ופשוט תהפוך את העריסה ואז הכל מתיישר.

תודה על המידע. לא חשבתי שיש אופצייה כזאת. :mm_yeah:

באופן כללי, קוטר ועומק של תושבת ואקום יחסית קטנים למשקל. למשל לויקו תושבת ואקום בהיקף גדול יותר וגם עמוקה יותר, וזה למרות שהמצלמה שוקלת פחות ובעלת זרוע קצר יותר - אני יותר סומך על המחזיק שלה.

אני לא ציפיתי שאויזרים של SJ1000 יהיו איכותיים במיוחד במחיר הזה, אבל המצלמה עצמה מעולה. עוד לא הייתה לי מצלמה חדה יותר.

לדעתי אחל'ה דיל למחיר.

אנסה לחזק את הברגים של התושבת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לאיזו מטרה קנית אותה אבל לא עדיף להוסיף עוד 20-30$ ולקנות את ה SJ4000?

ראיתי עליה ביקורות טובות מאוד (למעט העיניין שהיא לא באמת מצלמת 60 FPS).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה תשמש בתור מחליפה לגו פרו (לצורך תיעוד, לכן זה שיש תאריך בתמונה זה יתרון אדיר לאומת גו פרו 1 ו2 שיש לי). נכון שSJ4000 טובה יותר, אבל לשימושים שלי זה פחות משנה, גם ככה אני לא מתכוון לצלם על 1080P, אלא על 720P כדי לחסוך בקיבולת כרטיס זיכרון.

האיכות של SJ1000 מבחינתי בונוס ואחרי שלמדתי את המאפיינים של שיניהן לא רציתי להשקיע יותר בSJ4000. אני מחפש כל הזמן תחליפים לגו פרו, יש לי מוביוס שזה טובה מאוד לשימושים האלו, אבל זוית ראיה צרה. לגו פרו אין מסך, אבל זוית ראיה רחבה, לSJ1000 יש אפילו מסך - מבחינתי זה בונוס.

אגב, צילמתי עם SJ1000 מעל שעה על סוללה (עם מסך כבוי) וזה עבד מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...