Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף כניראה שווה כמו זהב

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, or6699 כתב:

תתחדש, לדעתי אחלה קנייה.

אני פחות מתלהב מהמערכת של צ'מפיון connect it, יש לה תקלות רבות.
אני ביקשתי שלא יתקינו לי אותה על הרכב.
ממליץ  שתשתמש רק ב carplay ו android auto.

אגב נשמח לתמונות ושוב תתחדש :)

אתה עדין ומנומס... המערכת הזו גרועה ומיותרת. החסרון העיקרי הוא העובדה שהיא מחוברת לרמקול חיצוני שזה סביר להנחיות של WAZE אך בלתי נסבל באפליקציות מוזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה להבין, שילמת 105K על האוטו ? 

נקנה ב 95... הבחור שמנסה למכור ב 105 עדין מנסה.

לדעתי זה ממש מחיר מופרז והוא מכניס בתוכו תוספת לצבע מטלי, מצלמת רורס בסמל, איתוראן??? אחריות שיש עדין לרכב וקמ נמוך. כניראה שזה לא שווה באמת את ה 105.

גם ה 95 זה תוספת של 10% מעל המחירון אבל החלטתי שזה שווה לי וזה מה שאני רוצה...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• אהבתי 1

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדין ומנומס... המערכת הזו גרועה ומיותרת. החסרון העיקרי הוא העובדה שהיא מחוברת לרמקול חיצוני שזה סביר להנחיות של WAZE אך בלתי נסבל באפליקציות מוזיקה.
אתמול חברתי את האנדרואיד אוטו והכל עובד מעולה... ממש זורם עם המערכת. בניגוד לתוספת של צ'מפיון עם הלחיצה הארוכה על כפתור המדיה ומעבר מוזר להתקנה המקומית של הוויז והפנגו.
הוויז בהתקנה המקומית ניראה גרוע על המסך ולא נפרס בצורה טובה, משהו מוזר בו ואכן יש רמקול מוזר שממנו יוצא הקול. כאשר מחברים האנדרואיד אוטו הוויז ניראה טוב יותר על כל המסך ובטח שנישמע טוב.
לא רואה שום סיבה לשלם לאיתוראן 12 שח לאינטרנט לחודש ובנוסף הביטוח לא מחייב אותי למיגון כל שהוא ולכן לא אשלם גם 24 שח לאיתוראן.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקנה ב 95... הבחור שמנסה למכור ב 105 עדין מנסה.לדעתי זה ממש מחיר מופרז והוא מכניס בתוכו תוספת לצבע מטלי, מצלמת רורס בסמל, איתוראן??? אחריות שיש עדין לרכב וקמ נמוך. כניראה שזה לא שווה באמת את ה 105.

אני לא בקיא במחירים. אבל גם אם שילמת 3000-4000 "יותר מידי" זה באמת לא משנה בכלל.

לאור מצב הרכב, הרצון שלך בכזה והעובדה שאתה מתכנן להחזיק בו זמן רב.

תתחדש

לדעתי הבעיה ביחס ל 105 הינה יותר ביחס לתקופת הבעלות הקצרה שלו ופחות למחיר. שיהיה לו בהצלחה

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, MikMan כתב:

נקנה ב 95... הבחור שמנסה למכור ב 105 עדין מנסה.

לדעתי זה ממש מחיר מופרז והוא מכניס בתוכו תוספת לצבע מטלי, מצלמת רורס בסמל, איתוראן??? אחריות שיש עדין לרכב וקמ נמוך. כניראה שזה לא שווה באמת את ה 105.

מעל המחירון המשוקלל או מעל המחירון היבש ? 

בכל מקרה זהו רכב עם נתונים יותר טובים מהממוצע בשוק אליו מכוון המחירון לכן הגיוני לשלם עליו קצת יותר. 

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכישה במחיר מצויין ונראה לפחות מהמודעה שהבחור שמר עליה דיי טוב.

לשלם 95 במקום 87 משוקלל על אוטו כזה זה מצויין.

אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי זה כל מה שצריך בחיים, המערכות יבואנים האלה מיותרות וחסרוץתת הגיון כאשר הרכב מגיע מהמפעל עם זה.

הייתי מנסה לעשות יישור קו במוסך צמפיון לפני סיום האחריות כדי למנוע הפתעות.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'וצ'ו, זה בשבילך מחיר מצוין? בגללך אנחנו חיים במדינה עם יוקר מחייה בלתי נסבל. אני אישית חושב שפריירים לא מתים אלא מתחלפים, והפריירים האלה הם כולנו, עם ישראל. עם ובלי קשר, גולף זה דגם מאד אובר רייטד. מאד.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

• רעיון גרוע 1

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, thebaron כתב:

צ'וצ'ו, זה בשבילך מחיר מצוין? בגללך אנחנו חיים במדינה עם יוקר מחייה בלתי נסבל. אני אישית חושב שפריירים לא מתים אלא מתחלפים, והפריירים האלה הם כולנו, עם ישראל. עם ובלי קשר, גולף זה דגם מאד אובר רייטד. מאד.

בגללי חיים במדינה עם יוקר מחיה בלתי נסבל? וואוו לא ידעתי שאני כזה משפיע.

עקבתי עם פותח השרשור על המצב ביד שנייה של הגולף דה פאקטו הרכב הזה מפורסם גבוהה מהמחירון ונמכר מהר מאוד ואין הרבה אקסמפלרים טובים - למשל כנס עכשיו ותראה שאין מה לקנות גם אם אתה רוצה. יוקר מחיה למשל מושפע מזה שאנשים קונים דברים בכסף שאין להם עם הלוואות לא מזה שאנשים קונים בכסף שיש להם רכבים יד שניה. הרכב הזה חדש עלה כמעט 150 לפני שנתיים ו-10 חודשים אז להוציא אותו ב-95 לדעתי זה מחיר מצויין גם עם דה פאקטו הוא אומר שהוא שילם מעל המחירון בשבילו. לא היה היצע והיה ביקוש ולכן המחיר עלה.

אני בשרשור הזה אמרתי שאני לא מבין איך מתייחיסם לגולף 1.5 כאילו היא GTI אבל לשים את זה בצד זה עדיין רכב מאוד מפנק עם מערכות בטיחות מקוריות, ואבזור טוב מאוד (כניסה והנעה ללא מפתח, גג שמש וכו) וגם ספציפית הרכב הזה לא נסע הרבה ולא היה מעורב בתאונות.

אם חודש הבא יהיו 10 גולפים ב-95 והקונה היה קונה ב-95 לא הייתי אומר שזה במחיר מצויין. שוב הכל זה הצע וביקוש.

• אהבתי 1

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הברון, 8  מעל המחירון זה קצת יותר מדי בטח לרכב שהוא קצת יותר מהגרסא העממית יותר וידוע כמועד לתקלת גיר לא זולה במיוחד.

פותח השירשור מושקע ריגשית בדגם הזה ולכן אין לו בעיה לשלם את המחיר וזה בסדר ואלה הם ה"פריירים" שמשלמים סכומים כאלה מעל המחירון שלא לדבר על מועדון ה s2000 , המיאטות וכו'

הנה עוד דוגמא ואני בטוח שהמודעה תרד עוד כמה ימים בודדים, 15 מעל מחירון (די בטוח שזה מישהו שקנה באזור המחירון ומנסה לעשות קופה)

image.png.d85684dcb605b953aa72a0c71ef46e58.png

עריכה אחרונה על ידי Dimo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צקחות גיר מיוחדות יש ברכב הזה?

אני החזרתי לפני כמה חודשים אוקטביה 1.2 2017 עם 120k קמ לחברת הליסינג בלי שום בעיות גיר (ב-75k קמ שמעתי רעשים חשודים שהתבררו כחששות שווא).

נדמה לי שמדובר באותו גיר שבגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניית רכב יד שניה במעל המחירון היא לדעתך גורם ליוקר המחייה?

אני עם הברון, 8  מעל המחירון זה קצת יותר מדי בטח לרכב שהוא קצת יותר מהגרסא העממית יותר וידוע כמועד לתקלת גיר לא זולה במיוחד.

פותח השירשור מושקע ריגשית בדגם הזה ולכן אין לו בעיה לשלם את המחיר וזה בסדר ואלה הם ה"פריירים" שמשלמים סכומים כאלה מעל המחירון שלא לדבר על מועדון ה s2000 , המיאטות וכו'

הנה עוד דוגמא ואני בטוח שהמודעה תרד עוד כמה ימים בודדים, 15 מעל מחירון (די בטוח שזה מישהו שקנה באזור המחירון ומנסה לעשות קופה)
בטח, רוכשי המיאטה מעלים את חוקר המחייה.....

דוקא מדובר הדוגמא לשוק חופשי סביר בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Dimo כתב:

אף אחד לא פרייר והבעיה הנוספת שגרמו לנו לחשבו שאנחנו משלמים מעל המחירון מה שזה לא נכון .

בעלי הרכבים יד 00 הגיוני בהחלט שישלם לו מעל כי את המיסים הוא כבר שילם .

מחר אתה תוציא רכב חדש ויבואו יעשה לך את אותו הדבר זה יראה לך הגיוני ?! 

הספר של לוי בא לטובת העסקים לא לטובת האזרח .

האזרח קנה חדש שילם מס .

מוכר במצב נהדר הספר מוריד אותו .

מנסה לעשות טרייד ,הטרייד מוריד אותו עוד יותר "סליחה יש לך פנצר המחיר 10 אלף מיתחת למחירון "

שודדים אותנו ואפשר לעצור את זה רגע שנחליט בבאת אחת לא לקנות החדש לייבש את העולמות המחיר יתחילו להיות הגיוניים תחשבו איזה לחץ זה יצור , תראו הקורונה כמה חודשים איתנו והסוכנויות כבר מיהרו לתת 100 אחוזי מימון ועד 3 חודשים ראשונים ללא תשלום ואני אומר שאפשר גם למשוך אותך לחצי שנה חחח 

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...