Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף כניראה שווה כמו זהב

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אסכם לכם מה שקרה...
הרכב נימכר לידי היום! במחיר שפרסם בהתחלה.
עשינו בדיקה והיא כמובן יצאה נקיה!
הרכב מדהים מבחינתי כמובן, לא כולם מתחברים למותג.
מה שאני יכול להגיד שיש ברכב כמה תוספות שנוספו בזמן הרכישה מהסוכנות כמו מגני בוץ, מצלמת רוורס בסמל מקורית, תוספת של דיפוני עור, מצלמה קידמית ויש גם את התוספת של צ'מפיון במערכת שמע ואולי פיספסתי עוד משהו. הרכב שמור ברמה גבוה מאוד ויש חודשים אחריות יצרן.
הקיצור אני מאוד שמח מהרכישה ומקבל בהבנה את תוספת המחיר מעל המחירון.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• אהבתי 2
  • מעניין 1

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, שי כתב:

I30 באמת אופציה מעניינת אבל לדעתי, בדומה לאסטרה, הדגם החדש לא באמת נוכח בשוק על מנת שהרוכש הממוצע יחשוב עליו. אגב גם ה- I30 שעלתה פחות מהגולף עולה כ- 85 במחירון ואפשר להבין מדוע לשלם על הגולף יותר.

הלאון היא כמו גולף רק בדאון גרייד ועם תדמית שלא תתאים לכולם (וגם היא באזור 85 מה שמצדיק אף יותר את העובדה שהמחירון של הגולף נמוך מדי). ה- 308 וגם הפוקוס דור קודם לדעתי לא באמת מתחרות (עממיות ופשוטות מדי וללא הכח של הגולף). 

בקיצור, ככל שבוחנים את זה יותר נראה כי לוי יצחק 'כיסח' את המחיר של הגולף יתר על המידה והשוק פשוט לא מסכים איתו.

לא מסכים יש למתחרות של הגולף מספיק היתרונות עליה ואני לא רואה שום סיבה לקנות גולף כאשר ב20 אלף שקל פחות אפשר לקנות את אחת המתחרות שלה שלא פחות.

הדעה שלך היא דוגמה מצויינת לכך שגולף זה מותג וכמותג היא עולה יקר יחסית לתמורה שלה.

לוי יצחק מבחינתי כבר מזמן לא רלוונטי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - תתחדש ותהנה מהרכב.

בפורומים ברוסיה קראתי מהרבה אנשים שלא כדאי להתקין מגיני בוץ בגולף. מכיוון שאחרי תקופה מסויימת צבע מתקלף מתחת למגיני בוץ (בגלל גשמים ושלג).

אצלנו מזג האוויר שונה, אבל קח את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נשמע עיסקה נהדרת
סע בזהירות!
אגב מעניין אותי מה היה חשוב לך יותר בגולף
ביצועים או חיסכון בדלק?
ביצועים למרות שזה לא gti שזה החלום שלי, ביחס לפולו 1.2tsi שהיתה לי לפני אני בטוח שהביצועים של הגולף יהיו טובים יותר.
הרכב בהחלט מאובזר ואפשר להגיד מפנק.

פספסת את האיתוראן.
כן איתורן שכבר לא צריך לביטוחועוד יומים ינותק.
מה שכן אני צריך לבדוק איך אני מחבר את הפלאפון שלי לתחליף של הוויז ושאר האפליקציות שמקבלות אינטרנט דרך האיתוראן.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אנדרואיד-אוטו או אפל-קארפליי תחבר אותם - לפני שבועיים חיברתי למערכת אותם וזה שינה לי את החיים, נוח בטירוף.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, לדעתי אחלה קנייה.

אני פחות מתלהב מהמערכת של צ'מפיון connect it, יש לה תקלות רבות.
אני ביקשתי שלא יתקינו לי אותה על הרכב.
ממליץ  שתשתמש רק ב carplay ו android auto.

אגב נשמח לתמונות ושוב תתחדש :)

• רעיון טוב! 1

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! עושה רושם של אקזמפלר שמור ומטופל.
איפה בדקת בסוף?
במכון מ. מ. מ בירושלים, ידעתי התוצאה מראש למרות שקומפיוטסט ניראים רצינים יותר.

אם יש לך אנדרואיד-אוטו או אפל-קארפליי תחבר אותם - לפני שבועיים חיברתי למערכת אותם וזה שינה לי את החיים, נוח בטירוף.
היום בלילה שיהיה לי זמן לבד עם הרכב אני אבדוק הנושא של האנדרואיד.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הבחור שמצאתי לך שפרסם ב-95 העלה את זה ל-100 כנראה הוא קורא כאן כמה אתה רוצה את האוטו ומיישר קו...

ממה שהבנתי, הרכב נקנה ב 95К, שזה יותר מתקבל על הדעת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...