Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף כניראה שווה כמו זהב

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב לטענתו נקנה לפני חודש ומסיבה מסוימת שהסביר והראה לי (לא קשור לרכב) נאלץ למכור אותו. אבל עדין לבקש על צבע מטלי שהוא לא הוציא הרכב מהסוכנות ולספר שיש התראת מכמונות מהירות שזה שרות שאיתורן נותן לבקש על זה אקסטרא זה מוזר אפילו על המצלמת רוורס שמותקנת בסמל.
טוב נחכה וניראה מתי ימכר הרכב.
ואני לא מעוניין ברכב חדש והגולף קונפורט ליין 150 כ"ס זה משהו שהרבה זמן אני רוצה ועכשו הבשילו התנאים לקנות אחת.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם רצון אי אפשר להתווכח.

גם עם חוות דעת ה"מומחים" למיניהם (עיתונאים ו"מבינים") שסוגדים לגולף באופן עיוור אי אפשר להתווכח.

אבל מה לעשות שהגולף לא עונה על הצרכים של ההדיוט הישראלי (המומחים בטח חושבים אדיוט) והגולף נמכרה ונמכרת בישראל במספרים זניחים (וכל קטגורית רכבי האצ'בק לצורך הענין).

אבל בשורה התחתונה הכל ענין של צרכים ואני לא יודע מהם הצרכים של פותח השרשור.

עריכה אחרונה על ידי green
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לטענתו נקנה לפני חודש ומסיבה מסוימת שהסביר והראה לי (לא קשור לרכב) נאלץ למכור אותו. אבל עדין לבקש על צבע מטלי שהוא לא הוציא הרכב מהסוכנות ולספר שיש התראת מכמונות מהירות שזה שרות שאיתורן נותן לבקש על זה אקסטרא זה מוזר אפילו על המצלמת רוורס שמותקנת בסמל.

טוב נחכה וניראה מתי ימכר הרכב.

ואני לא מעוניין ברכב חדש והגולף קונפורט ליין 150 כ"ס זה משהו שהרבה זמן אני רוצה ועכשו הבשילו התנאים לקנות אחת.

בכמה הוא קנה את הרכב?

הרי כבר אסור תשלום במזומן. צריך להיות לו איזשהו תיעוד.

זה בלי קשר לכך שמכירת רכב חודש אחרי צריכה להדליק הרבה נורות אזהרה

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

בדרך כלל מתפשרים שאין תקציב למשהו... אבל לא לדגם. זאת דעתי לפחות. הרכב ישרת אותי שנים אז בטח לא אקנה מה שאני לא רוצה ואתבאס כל בוקר שאני מתיישב בו.

אתה ממש רוצה גולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פולו 2011 מנוע 1.2 והגיע הזמן להחליף אני צריך רכב קצת גדול יותר אבל עדין רכב שני במשפחה. אני כל כך נהנה מהרכב איכות נוחות וביצועים. שהחלטתי שגולף זה הרכב הבא שלי. חשבתי על bmw סידרה 1 וגם על וולוו v40. לוולוו אני לא מתחבר והbmw יקרה לאחזקה על פי דברי חברי שמחזיק אחת כזו.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נעול על גולף 2017 ההמלצה שלי להמתין לתחילת שיווק של הגולף 8 שאמור להיות בקרוב,

אני מעריך שיהיו לא מעט בעלים של דגמי 2017 שישקלו לשדרג ולהיות בין הראשונים לקבל את הדור ה 8, 

לגולף יש עדת מעריצים שלזה בדיוק הם מחכים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן בעיה שאנשים מתעלמים ממנה 

שאדם החליט מי שווה יותר ומי שווה פחות וזאת בעיה של כולנו שכולנו נאנסנו לזה .

ברכב שעבר יד ליד השניה עוד אפשר להגיד שהמחירון יכול לעזור .

אבל מה תגידו על רכב 00 ושה באמת עם נתונים טובים למה הוא צריך להתקפל כל חודש בגלל אדון לוי . 

צריך להפיל את המחירון הזה והוא בא בגדול לטובת כל עוסקי ענף הרכב .

אין בעיה שהמחיר יהיה נמוך ב10 פחות , אבל זה לא 10 אלה 20 פחות וכך זה מתגלגל.

עכשיו כל אחד שמסתכל על הספר אומר לעצמו מה אני פרייר למה אני ישלם יותר , גם ככה הבעלים הראשון שילם כבר אז להוריד אותו עוד יותר ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתכוון לפגוע אבל אתה מבין שהדגם הוא קומפורט ליין, נכון? קומפורט - נוחות באנגלית.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, lishaina כתב:

יש כאן בעיה שאנשים מתעלמים ממנה 

שאדם החליט מי שווה יותר ומי שווה פחות וזאת בעיה של כולנו שכולנו נאנסנו לזה .

ברור שכולנו מבינים, האדם הזה מנוהל על ידי גופים גדולים עם אינטרסים ברורים ולכן  שוק רכבי יד 2 נראה ככה בארץ.

יש המון דגמי מכוניות שהמושג value for money לא נלקח בחשבון בתמחור שלהם במחירון מה כן? ציי הליסינג / חברות הביטוח וכו'.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.6.2020 בשעה 10:55, GoRide כתב:

עצם זה שאתה מחפש ספציפית גולף ולא מוכר להתפשר על רכב אחר, מסביר למה המחיר גבוה.

עם טויוטה קורולה זה קורה בדיוק אותו דבר.

כן, רק שבניגוד לגולף הספציפית שהוא מחפש, קורולות יש כמו זבל...ובכל זאת המחיר גבוה ללא הצדקה. 

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה פעמים זה קורה אבל הסתדרת

אותו אוטו

אותו שנתון וחודש

כמעט אותו קמ

אותו צבע

מחיר התחלה של 10 אלף פחות מהמוכר שלך.

image.thumb.png.b135fb41f8649c045d663212c6c43aeb.png

תזוז מהר https://www.yad2.co.il/s/c/hdi5vz

עריכה אחרונה על ידי צ'וצ'ו

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, MikMan כתב:

מחירון על פי יצחק לוי 84 אלף, המוכר מבקשר 105 אלף. רכב עם 25000 קמ יד 2 שניה וכו... המוכר מבקש על צבע מטלי תוספת על מצלמה מקורית רוורס וכל מיני דברים שכלולים עם הרכב. הרכב מפורסם ביד 2.
2017 קונפורט ליין דור 7.5

בתור "מומחה" לגולף ,   אני יכול לומר בפה מלא שהגולפים שאינם GTI לא נסחרים בסכומים כאלה מעל.

במקרה הטוב - מחירון משוקלל אם יש נתוני יוצאי דופן.

נכון, יש כאן ק"מ נמוך, אבל יש כאן גם יד 2 שזה לא מיוחד לרכב בן 3. אפילו מוגזם לטעמי.

אולי הבן אדם ראה את מחירי יד 2, או ראה כמה מבקשים (ומקבלים) עבור GTI.

בכל מקרה, תתקדם הלאה ותמצא את הרכב הנכון עם קצת סבלנות.

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • רעיון טוב! 2

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מתייחס לכך שהמוכר החזיק ברכב רק חודש?

א. ההסבר שנתן (שלא ידוע מה הוא) דורש בעייני הוכחה רצינית. כי תמיד במצב כזה עולה חשש שגילה בעיה רצינית ברכב.
ב. וגם אם באמת יש סיבה טוב למכור אחרי חודש, שאינה הקשורה למצב הרכב, הוא חייב להוכיח כמה הוא שילם. כי אם הוא דורש 105 אז על פניו קנה בערך ב 107-110 כי יש כאן תוספת יד.
אני מאוד מאוד אופתע אם יוכיח ששילם את הסכום הזה
ולא, הסבר לפיו שילם הכל או חלק במזומן לא היה משכנע אותי בלי איזה לפחות משהו כתוב או מספר טלפון של מי שמכר לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוא חייב להוכיח למישהו, בכמה הרכב נקנה לפני חודש?
קבע מחיר - שיהיה לו בהצלחה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...