Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

אכן נכון - רק שתי הארות והערות 

על התוספים של BG - למשל הMOA רשום בפירוש - מתאים לשימוש גם עד תקן SN PULS - ככה למשל אני יודע שכנראה אני אהיה בסדר - כמובן - אם המנוע היה נהרס הייתי בולע את הצפרדע כמו גבר ומתעד את זה גם. 

וליקווי מולי - עיקר השימוש שאני רואה בהם זה מנועי BMW וTHP זה אמממ -כן. 

וכן הכוונה שלי היא לעלות צמיגות קודם - אני גם חושב שזו דרך טובה יותר - לא באמת איכפת לי כרגע להוסיף שמן פעם ב3-4 תדלוקים. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מנוע n55 ואני משתמש בשמן ams oil signature series 5w30 שכביכול אין לו שום תקן למנועי במוו. אם זאת שמן ברמה סופר גבוהה וסינטטי אמיתי ,ולא סינטטי מדבקה. אז נכון שהוא די יקר ובלי תקן אבל הוא מתאים למנועים עם הספק מעל 300 כוח סוס ועם מומנט גבוה ונוגד lspi.כבר שנתיים  איתו ומאד מרוצה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

למען האמת בלא מעט פורומים של PSA - אנשים עברו ל5W40  - כן כן האחד שציינת - ובנוסף שמו תוסף ומציינים שהחיים שלהם תותים מאז

שמן יחסית צמיג + תוסף "דבש"?

זה נשמע כמו מתכון לפיח בייחוד  כשהמנוע בסוף חייו.

זו אולי דרך להאריך חיים למנוע עד המכירה הקרובה.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן - אבל ראיתי את זה בשני חיפושים של פורומים של PSA, זה נשמע שהמצב של המנוע שם כבר באמת היה מאוד מתקדם. השאלה היא האם באמת יש היגיון בניסיון נואש לעצור את שריפת השמן - עד לרמה מסויימת אולי כן אבל אחרי זה כמו שאתה אומר - כנראה שיש לזה מחיר אחר. מעניין.

וזה גם ככה מנוע הזרקה ישירה. העניין הוא שכל עוד שהתקן של השמן מתאים תהליך הצטברות הפיח אמור להיות מינימלי - בטח זה נכון לתנאים של עולם וורוד שבהם המנוע גם לא שורף שמן. 

בזמנו - עשיתי ניקוי פיח למנוע עם תוסף של CRC - כן יצא הרבה עשן שחור מיד אחרי שלב הHEAT SOAKING - אבל כשנפתח מכסה שסתומים - המנוע היה נקי, לגמרי - אני לא חושב שהבעיה בזמנו היתה פיח בסופו של דבר אלא זו היתה משאבת הלחץ מלחתכילה בעצם כולל הMISSFIRE 

מה שאני עושה נכון לעכשיו זה להביט כל פעם שאני ממלא שמן - לתוך התא - לבינתיים הוא נראה נקי לגמרי. - גם אחד הדברים שבדקתי כשפתאום נעלמו מים - כמובן זה לא סממן מחייב. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ערכת זיהוי כתמי UV: (נזילות - נקרא לזה ככה) 

image.thumb.png.e4625a2b607aa4cf5dc2621d99ccb103.png

וכן זה גם יזהה כתמים של סוג מסויים של חלבון אההמ... המבט על הפנים של האשה כשאני אכנס עם זה הביתה - פרייסלס!

בא לי לעשות לה 1 באפריל מאוד אכזרי - הממממ 

שוב רשמתי בקול רם? 

טוב - הזמנתי ערכה לזיהוי נזילות שמנים - הבקבוקון שאתם רואים זה צבע UV לשמן - וזה לא משנה אם זה שמן גיר, שמן מנוע, שמן הגה 

אבל זה לא נועד לגליקול - למי קירור יש צבע ייעודי למי קירור. 

אז אם אתם חושבים לנסות את זה - שימו לב מה אתם מזמינים. 

מה המטרה? - מתישהו לקראת הטיפול הבא בכלל או כשיתחשק לי ולא אעמוד בסקרנות שלי - לשפוך בקבוקון כזה לשמן - לתת נסיעה עד שהשמן מתחמם באיזה ערב - לחזור לחניה ולהשכב מתחת לצרפתיה הלוהטת (ליטראלי!!!) ולהבין מאיפה היא מר@$$ נוזלת אה כן.  וואו... לא חושב שיש דרך לא מפדחת לכתוב תוכן כזה, פשוט בלתי אפשרי. 

ואם אני מגלה שחוץ מהזעות קטנות אין כלום - פה כבר קיבלתי ב200 אחוז את התשובה שלי - זה נידוף שמן ורינגים. 

עדכונים בהמשך. 

• מצחיק 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, lanosforce כתב:

וכן זה גם יזהה כתמים של סוג מסויים של חלבון אההמ... המבט על הפנים של האשה כשאני אכנס עם זה הביתה - פרייסלס!

בא לי לעשות לה 1 באפריל מאוד אכזרי - הממממ 

שוב רשמתי בקול רם? 

• מצחיק 1

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממלא כמויות שמן אדירות בין טיפול לטיפול ועוד חושב שיש נזילה?

גם הנזילה הכי קטנה לא תשפיע ככה על הצריכה.

במקסימום תראה סימני שמן מאחורי הסעפת על הצינורות וואקום...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את זה, הכבישים בראש העין.

עליה לכוון הבית על רחוב איינשטיין, חפרו תעלת עפר וממש לא ריכחו את הקצוות.

באתי בשעה שהשמש מול העיניים וראיתי את הרכב לפני אוכל פצצה, בלמתי כמה שיכלתי ועדיין הרכב חטף חתיכת זעזוע!

הטלפון עף מהמקום שלו והוא ממש לא יושב רופף, המשענת יד נפתחה והיד שלי עפה ככה שהווישרים הופעלו ואני הייתי מתחת למהירות המותרת, בעליה, עוד לפני שבלמתי!

בערב בדקתי שהפנסים נשארו בגובה תקין ונסעתי לאימון.

מיד אחרי המכה אפרופו,

שום דבר לא צפצף וההגה הרגיש בסדר, עצרתי בצד לבדוק חישוקים וצמיגים.

יותר מאוחר בערב כשירדתי מאימון אמרתי נפתח מכסה מנוע, ראיתי קצת מים ירוקים מעל הדוד העליון של הרדיאטור.

אבדוק את זה במהלך מחר אבל וואו זה מרגיז! 

• מבאס 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

חזרתי אתמול בערב - ה29 למרץ 2023 בכדי לצלם את התעלה בכביש שבה הרכב נפגע - כבר כיסו את התעלה ועדיין שימו לב:

image.thumb.png.2089e90186f6d5b63fef8f980f301596.png

זה אחרי! שכיסו כבר את עיקר החפירה הזו ועדיין אם תביטו בצדדים ימין ושמאל אתם יכולים בוודאות להבחין בעומק - וזה היה יותר עמוק יום לפני כן. 

הרדיאטור כאשר בדקתי - 

image.thumb.png.8617d73c81bfd84371aedcd347a767f2.png

ניתן להבחין היטב שהגליקול הוא לרוחב כל הדוד העליון - וזה כמובן לא היה המצב לפני כן מה גם שהרכב יצא מגבע לא מזמן בגלל נזילה מהטרמוסטט בכלל (בית טרמוסטט) - ניגבתי ועוקב - כרגע לא שמתי לב שהנזילה הזו התחדשה הרושם שאני מקבל זה שבזמן המכה הדוד העליון פלט לחץ. 

אני מכין את עצמי לרדיאטור חדש ולמזלי לא כזה יקר ברכב הזה תחליפי באזור ה500 שקלים ומקורי באזור ה800. 

ההחלפה לא מסובכת ולא נראה שתצריך פירוק טמבון - אם כן מידת העבודה תהיה עצומה בגלל נזקי העבר לטמבון. 

אין נזילות על הרצפה, הרכב נוסע בסדר גמור ולא מתחמם ולא שמתי לב לרעשים או בעיות מכוון הבולמים לבינתיים. 

מרגיז ומקומם. 

מיקום המפגע:

image.thumb.png.30cc24df6ffcf7f661df3f3676da0923.png

בזמן שזה קרה לא נכח שם איש - כלב לא ראיתי, לא שלט אזהרה - כלום. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפנה לעיריה עם מכתב מסודר - לאחר שאוודה את כל הנזקים מעבר לרדיאטור אם ישנם. 

כרגע עוקב לראות את חומרת המצב ולאחר החלפת הרדיאטור אטפל בנושא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרד אלור. הייקום קורא לך לקנות גימיני 😩

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, איציק נ. כתב:

מרד אלור. הייקום קורא לך לקנות גימיני 😩

When duty calls

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...