Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

את הטלפון אין לי - זה בכפר קסם וממש על הכניסה מצד ימין מיד אחרי תחנת דלק סונול. 

אתה תראה עסק שנקרא צמיגי תיק-תק וצמוד אליו מימינו עסק למיזוג אוויר - הם אחים. 

גם הצמיגן נהדר. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול - אפשר, אבל זה לקחת ריזיקה רצינית מאוד כי בחלק מהמזגנים הכמות היא מדוייקת ואסור לחרוג ממנה - מסוכן. 

אז התשובה הנכונה, בעיני - לגשת לאיש מקצוע שיש לו מכונה מודרנית שיכולה לאמר לך מה הכמות הקיימת במערכת - בד"כ הם מרוקנים ופשוט מכניסים כמות מלאה חדשה. 

ממה שאני זוכר יש מזרק עם חומר סגול לאטימת מזגנים שכן אפשר להזריק לבד אבל שוב, לקרוא היטב את ההוראות - בעיני, זה אחד הדברים שאני לא אעשה בעצמי, העלויות לא מצדיקות וגם אם יש נזילה - אין לי את הכלים לייצר אטימה לצינור מתאים בכל מקרה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שתקרא כמה עולה המעבה הפנימי בסיטרואן. לא זול וזה לפני עבודת פירוק מאסיבית. 

יש להם מחלה ישנה של חלודה במעבה. לא הבנתי איך. חשבתי שהכל נירוסטה ונחושת. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלודה אצל אלו שמכניסים מים רגילים לתוך הרדיאטור ולא מחליפים אף פעם נוזל קירור . 

אדי- הגיע זמן למכור. העם צמא לפרוייקט חדש

• מצחיק 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

חכה שתקרא כמה עולה המעבה הפנימי בסיטרואן. לא זול וזה לפני עבודת פירוק מאסיבית. 

יש להם מחלה ישנה של חלודה במעבה. לא הבנתי איך. חשבתי שהכל נירוסטה ונחושת. 

לפני 3 שעות, 98civic כתב:

חלודה אצל אלו שמכניסים מים רגילים לתוך הרדיאטור ולא מחליפים אף פעם נוזל קירור . 

אדי- הגיע זמן למכור. העם צמא לפרוייקט חדש

לא הבנתי.

המעבה הפנימי של המזגן? זורם שם גז למיטב הבנתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק . התבלבלתי עם רדיאטור חימום. באמת איך חלודה שם אם זה גז ?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רדיאטור חימום הולך אני עוקף אותו אין מצב שאני מפרק דש בשביל כמה בקרים קרים.

יש היום גם מפזרי חום חשמליים לרכב מספיק יעילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור חימום מחליפים בקלות בלי לפרק דשבורד. זאת לא קסארה או 306

• רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומאייד מזגן? (או שזה מעבה?) אני מתכוון לחלק בתוך הקבינה - @מלטבשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאייד.

לרוב נמכר (מקורי) כיחידה שלמה של בית חימום. מפרקים דשבורד.

ממליץ לך לנסות את החומר הורוד לאיטום.

אם הדליפה בקצב נמוך, החומר עוזר משמעותית.

• רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא התבלבלתי תודה רבה - כן, כרגע עשיתי מילוי בשביל להבין תוך כמה זמן אני נאלץ להוריד את המזגן מ19-18 מעלות - זו האינדיקציה שלי בשני הרכבים שהמזגן לא מקרר יעיל. 19 מעלות נעים, 18 קר - כל מה שמתחת לזה זה כבר לשים מעיל בתוך הרכב ביום חם. 

אם המצב ידרדר בפחות משנה למשל רבעון או מיד אחרי החורף - חומר סתימה יתווסף למילוי הבא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

תם הרומן. 

image.thumb.jpeg.e44d7a9a8f6c180c024f584e7bb60731.jpeg

כעבור שלוש שנים ובערך 8 חודשים נפרדנו לשלום בעסקת טרייד. 

בחודשים האחרונים לא חוויתי תקלות או בעיות כלשהן עם הקרוקומבוש, איילה דיאז - חוץ מלאכול שמן סה"כ התנהגה למופת. 

אבל הבלאי המצטבר, הידיעה שאני מחזיק רכב נדיר, עם חלפים מאוד יקרים וגם פנסים שכבר נהיים דהויים. 

בגלל האכילת שמן - הפחד על הממיר הקטליטי והטסט המתקרב, החלטתי שהגיע הזמן לעבור הלאה. 

לסיכום על הDS 

כרכב - מבלי להתייחס למצב המנוע - למוצר בשלמותו - מדהים! 

הטוב - 

רכב מהמם ביופיו גם מבחוץ גם מבפנים.

אחד הסלונים בה' הידיעה! 

איכות הנסיעה בפן חלקות העבודה של המנוע, השקט המופתי - בידוד רעשים חסר פשרות, המושבים הסופר נוחים שלה, נוחות התפעול.

חלפים מכאניים תכלס - זולים ואם יש קומבינות - בכלל אפשר להגיע למחירים מצחיקים - זמינות חלפים בחו"ל פשוט ומחיר טובים. 

מוסך מומחה טוב! 

התנהגות כביש פנומנלית! 

יחסית זריזה למרות נתון זינוק של 9 שניות 

הבאמצע - צריכת דלק מתחת ל1:10 רוב הזמן, מתלים לא נעימים (בכלל) 

הרע - אמינות - זבל עופות, מצטער אין דרך אחרת לתאר את החוויה הזו - בשבילי, אני נהניתי ולמדתי פשוט המון! 

וזה היה פאר אקסלנס רכב פרוייקט. 

אבל בן אדם שפוי היה מקלל את היום שרכש - אני באופן אישי, הייתי מעדיף לראות אותה שוב בחניה שלי על פני כל רכב עממי חדש אם הייתי חוזר אחורה בזמן - עדיין הייתי בוחר בה. 

חלפי מרכב וגוף יקרים ונדירים להחריד! הכיסוי של הגג הפנורמי שנקרע אפילו לא שקלתי לרגע לתקן. 

הרכב נמסר לטרייד עם גילוי נאות מלא וגם עבר בדיקת קניה מלאה - באופן מפתיע הבוחן ציין שהבלאי של המנוע סביר לחלוטין למצב הרכב והקילומטרז'. 

הרכב הנרכש - בחירה שהיא רובה רובה מהראש וממש מעט מאוד מהלב - מהרבה סיבות.

עדיין רכב מאוד מעניין בעיני ובקרוב כנראה - סיקורכב4 

וכשאגיע לסיקורכב4 גם אכתוב קצת על התקופה האחרונה של החיים - ה7 חודשים האחרונים ליתר נכון ומה קרה ומה גרם לי לרכוש את הרכב החדש. 

עד אז - אם בא לכם משחק ניחושים לכו על זה - מה לאנוס קנה? 

ומנהלים ומי שיודע - חכו עם זה :) 

• אהבתי 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לאאאאאא 😱.  למה לך? הרי נשמתך המוטורית מושקעת בה (תרתי משמע), מה תעשה בימי שישי תסתפק  בלשטוף את הרכב ?🤪

וביותר רצינות, מה הייתה התמורה מצד הטרייד-אין? ניסיון שחיטה או עיסקה הגונה. 

אני  מבין שהטרייד אין לא בלובינסקי לאור ההודעות בשרשור הצרפתיה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...