Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בובי התעייפתי, תעבור על השרשור - תחליט מה שתחליט, רק דבר אחד לא ברור, מי החליט מה זה מחיר הפסד או רווח, אין אדם אחד בפורום הזה שיודע מה עלות הייצור של הרכב.

ולגבי YNET, לא קורא שם כתבות, מדי פעם עובר על מבזקים - זה בערך המדור היחיד שיש בו אמינות - פשוט כי קשה לדחוף אג'נדה בשורה וחצי (אבל כדי לפצות, בודק גם ברוטר, ואז עיוותים לצד אחד מתאזנים עם עיוותים לצד שני ובסוף היום בזבזתי חצי שעה ולא הבנתי כלום).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת ידיעות מגייסת גם את כלכליסט לטובת הקמפיין לאיגוד יבואני הרכב:

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3892779,00.html

מסקנה- כל מי שהזמין טסלה שיזדרז לבטל, חבל שתוותרו על החלום שלכם לג'יפון ותסתפקו במשפחתית לא מאובזרת שימכרו ממנה רק 400 חתיכות בשנה ושמתחרה ברכבים סינים - קנו DS3 קרוסבאק!

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, שי כתב:

מסקנה- כל מי שהזמין טסלה שיזדרז לבטל, חבל שתוותרו על החלום שלכם לג'יפון ותסתפקו במשפחתית לא מאובזרת שימכרו ממנה רק 400 חתיכות בשנה ושמתחרה ברכבים סינים - קנו DS3 קרוסבאק!

איזה כתבה מטומטמת. ההתגייסות נגד טסלה מכל הכיוונים פשוט מדהימה, גורם לי לשמוח יותר שהזמנתי אחת.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-10/buying-a-tesla-model-3-in-singapore-costs-more-than-double-u-s

המחיר של מודל 3 בסינגפור מתחיל ב 113000 דולר סינגפורי שזה בערך 85224.49 דולר אמריקאי.

סתם שתרגישו טוב עם המחיר בישראל

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, שי כתב:

אוו כזאת כתבת רכב ירודה עוד לא יצא לי לפגוש.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, shimta כתב:

לגבי ארה"ב, 

אתה צריך לקחת בחשבון

שיש ברוב המדינות מס שלא מופיע במחיר המוצג לך, אבל נא בדרכ ב1500-2500..

המחירים שמוצגים באתר בארה"ב לא כוללים:

• מס קנייה - שונה ממדינה למדינה בארה"ב. היכן שאני גר זה 6.25%.
  • אגרות רישוי - גם כן שונים ממדינה למדינה. היכן שאני גר יש אגרת רישוי בסך $50 ואגרת רישום בעלות בסך $75.
  • עלות הובלה - זהה בכל ארה"ב לפי חוק פדרלי. טסלה גובים $1,200 עבור הובלת המודל 3.
עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, שי כתב:

שמע, אני לא חושב שאי פעם התבטאתי (או חשבתי) ככה, אבל וואו. איזה פאקינג עולב. אני אפילו ארחיק ואומר שמהיכרותי עם הנפשות הפועלות, לא יפתיע אותי אם אפילו גורמים בלובינסקי עצבניים רצח על זה שדגם שלהם שורבב לתוך ה... דבר הזה. עזבו שלהגיד שהוא מתחרה במודל 3 זה בערך כמו להגיד שסילברדו מתחרה בסדרה 3 כי לשניהם יש מנוע בעירה והמחיר של שניהם בערך-קרוב-כזה (ההשוואה הזאת כל כך תלושה שאני אפילו לא יודע מי זה מי בהשוואה הזו).

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שי כתב:

ואו כמה שטויות בכתבה אחת. הכתבות פה נגד טסלה שוברות שיאים.

קרוסבאק עם 136 כ"ס וטווח נסיעה של 317 ק"מ לעומת טסלה? באמת? זאת ההשוואה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שגרמתם לי לבזבז זמן ולקרוא את הכתבה הירודה הזו.

הטענה המרכזית שלו שלטסלה יש יותר ביקוש מהיצע ולכן צריך לוותר ולהתפשר על רכב עם שליש כוח, פחות איבזור במחיר יותר גבוה. הזוי!

עריכה אחרונה על ידי motizkn
  • אהבתי 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Aviv943 כתב:

ואו כמה שטויות בכתבה אחת. הכתבות פה נגד טסלה שוברות שיאים.

קרוסבאק עם 136 כ"ס וטווח נסיעה של 317 ק"מ לעומת טסלה? באמת? זאת ההשוואה?

עזוב את ההספק והטווח, יש לרכב יותר דברים מזה.

טסלה (מודל 3 לצורך העניין כי היא המקבילה במחיר) היא אוטו מאוד חזק עם טווח ארוך, אבל הישיבה נמוכה, ואיכות הבניה די מחורבנת, החומרים בינוניים במקרה הטוב ואמנם יש מלא פיצ'רים, אבל הרבה מהם הם גימיקים אידיוטיים שתשתמש בהם בדיוק פעם אחת. ה-DS3 מאידך מציעה איכות חומרים ובניה מעולה, הכל בה מוקפד על המ"מ והיא נראית כאילו רק על העיצוב שלה שפכו יותר מאשר על כל המו"פ של טסלה מאז הקמתה ולא כמו "נו ההיא, אבל בקצת יותר פחוס", אבל היא חלשלושה והטווח שלה קצרצר. 

זה עניין של עדיפויות, ולהשוות ביניהן זה כמו להשוות בין טי-שרט לשווארמה (כאילו, ברור ששווארמה, אבל הבנתם את הנקודה).

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל נזהר מקונספירציות ומכל מיני טענות שונות ומשונות על קרטלים ולחיצות יד סודיות אבל וואו, מה שקורה בתשקורת הישראלית עם טסלה זה פשוט... וואו.

אין מילים.

אחת המתקפות הכי בוטות שאני זוכר.

אני מאמין שאנחנו במרחק פסיעה קלה מאיזה ח"כ לחיץ שישחרר איזו תקנה נגד טסלה. ממש כך.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והכי מצחיק שאחרי שהכתבות בווינט קיבלו תגובות שבעיקר יורדות על הכתבות מטעם, ב"כתבה" הזאת אין אופציה לכתוב תגובות... 

מזמן לא ראיתי ניסיון לכזאת התערבות דורסנית בעיתונות. סתם ממחיש עד כמה האתרים הללו הם פשוט שלוחות של בעלי אינטרס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, שי כתב:

חחחח הם משקשקים מפחד 
זה כמו לראות ילד בן 4 בוכה שלוקחים לו צעצוע 

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...