Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, bobi כתב:

מרגיש ממש חאפרי וחצי אפוי. לא מתאים לטסלה שאין שקיפות של מחירים, נתונים טכניים וזמן התקנה.

זה גם המחירים שאני קיבלתי דרך אפקון.

מגיעים אליי גם לסקור את המקום לפני התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התווספה תמיכה בממשק עברי בעדכון התוכנה האחרון. Shit is getting real.

https://www.notateslaapp.com/software-updates/version/2021.4.2/release-notes

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה הם לא מפרסמים באתר את המחיר שהם אומרים לכולם בטלפון, תוך הוספת הערה שזה יכול להשתנות על פי תנאי המקום.

ברגע שאני רואה את השיטה של לא לפרסם מחיר ולהשאיר פרטים לנציג מכירות, ישר קופצת לי לראש התראת שיטת מצליח וצורך להתמקח.

לא מתאים לטסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

עזוב את ההספק והטווח, יש לרכב יותר דברים מזה.

טסלה (מודל 3 לצורך העניין כי היא המקבילה במחיר) היא אוטו מאוד חזק עם טווח ארוך, אבל הישיבה נמוכה, ואיכות הבניה די מחורבנת, החומרים בינוניים במקרה הטוב ואמנם יש מלא פיצ'רים, אבל הרבה מהם הם גימיקים אידיוטיים שתשתמש בהם בדיוק פעם אחת. ה-DS3 מאידך מציעה איכות חומרים ובניה מעולה, הכל בה מוקפד על המ"מ והיא נראית כאילו רק על העיצוב שלה שפכו יותר מאשר על כל המו"פ של טסלה מאז הקמתה ולא כמו "נו ההיא, אבל בקצת יותר פחוס", אבל היא חלשלושה והטווח שלה קצרצר. 

זה עניין של עדיפויות, ולהשוות ביניהן זה כמו להשוות בין טי-שרט לשווארמה (כאילו, ברור ששווארמה, אבל הבנתם את הנקודה).

נתראה במפגש פורום הקרוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, eladts כתב:

התווספה תמיכה בממשק עברי בעדכון התוכנה האחרון. Shit is getting real.

https://www.notateslaapp.com/software-updates/version/2021.4.2/release-notes

מעניין איך יהיה התרגום לעברית. בישראל מוסיפים להכל "קטלני" בתרגום מאנגלית..שליחות קטלנית. 

מעניין אם סנטרי מוד יקרא בארץ "שמירה קטלנית"

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, bobi כתב:

אז למה הם לא מפרסמים באתר את המחיר שהם אומרים לכולם בטלפון, תוך הוספת הערה שזה יכול להשתנות על פי תנאי המקום.

ברגע שאני רואה את השיטה של לא לפרסם מחיר ולהשאיר פרטים לנציג מכירות, ישר קופצת לי לראש התראת שיטת מצליח וצורך להתמקח.

לא מתאים לטסלה.

לדעתי זה יקרה ככל שזה יהיה רלוונטי ומועד הגעת הרכבים יתקרב. בינתיים המידע עובר מפה לפה, טסלה לא הוציאו הודעה באופן רשמי. סתם התלהבות והתרגשות, כולל שלי, הרבה לפני הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Y_u_v_a_l כתב:

מעניין איך יהיה התרגום לעברית. בישראל מוסיפים להכל "קטלני" בתרגום מאנגלית..שליחות קטלנית. 

מעניין אם סנטרי מוד יקרא בארץ "שמירה קטלנית"

האמייל שפורסם פה שאנשים שהזמינו ביום הראשון קיבלו נראה כאילו הכניסו את האמייל שאני קיבלתי לפני שנתיים וקצת לגוגל טרנסלייט וזה מה שיצא. העדכון האחרון עוד לא הגיע לרכב שלי. אני לא צריך תרגום של כל הממשק לעברית, רק שיפתרו את הבעיה של עברית הפוכה בנגן המוזיקה.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, eladts כתב:

האמייל שפורסם פה שאנשים שהזמינו ביום הראשון קיבלו נראה כאילו הכניסו את האמייל שאני קיבלתי לפני שנתיים וקצת לגוגל טרנסלייט וזה מה שיצא. העדכון האחרון עוד לא הגיע לרכב שלי. אני לא צריך תרגום של כל הממשק לעברית, רק שיפתרו את הבעיה של עברית הפוכה בנגן המוזיקה.

הגזמת. לתקן עברית הפוכה? יותר קל לאמריקאים להוציא נהיגה אוטונומית דרגה 5. יש גבולות לטכנולוגיה לצערנו. אולי עוד כמה שנים

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Yondalar כתב:

איך להיערך מראש לרכב חשמלי בחניות של בית בבניה?

מה צריך להכין, כדי שיהיה הכי פשוט להקים אח"כ עמדות טעינה?

בית פרטי?
תעלות 50 ממ מארון חשמל עד לחניה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Yondalar כתב:

אז להוציא את התעלות האלו מהריצוף בחניה?

החברה שתתקין את העמדה תשחיל בהם כבל?

תוציא מהקיר לתוך קופסת חיבורים, או אפילו תשים מפסק פאקט.. אתה גם יכול לחווט כבר מהארון חשמל עד המפסק פאקט עם 3X20 (או יותר אם יש חיבור מספיק גדול)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...