Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

בתאריך 4.2.2021 בשעה 21:47, yogev20 כתב:

נראה מרשים. עכשיו בחדשות 12 כמה מאושרים הזמינו את הרכב. בקרוב נראה אותם על כבישי הארץ. 

פעם ראשונה שקונים רכבים ( לא זולים) בעיניים סגורות, בלי לנהוג, אפילו לא לראות, לפני רכישה. 

להבדיל, גם מדייהו רייסר קנו כמה מאות יחידות לפני שהגיעה לארץ... 

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שעה, Amired כתב:

וגם: https://www.automag.co.il/tesla-israel-2/?fbclid=IwAR3nQ7gixBOsizeYSeC5cSAZfBK-8URhjZ9ce5ZQyZWJ114GqPn160Kt7zQ

אני לא מכיר את הכותב או את המגזין יותר מדי אבל "מטחי טילים שישתקו את תהחשמל" זה תקדימי

בהחלט הזוי, כאילו אי אפשר לפגוע בתשתית דלק  וגז בעת מלחמה. 

דווקא מעבר לרכבים חשמליים יוצר עבורנו את עצמאות האנרגטית. 

אם יכול משבר דלקים מסיבה כלשהי,

אני מעדיף שזה יקרה כשיש לי רכב חשמלי. 

מוזר מאוד ש''הכתבים'' לא התחילו את המתקפה כאשר בשוק היו קיימים רכבים חשמליים של חברות אחרות. 

אני צופה שהכתבה הבאה היא שטסלה פוגעת בבטחון המדינה, כי היא מלאה במצלמות,

יכולה לצלם אתרים ביטחוניים. 

ומחוברת לשרתי טסלה. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רשת תהייה הספקית אינטרנט לרכבים של טסלה?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לפני כשעה, shimta כתב:

אני צופה שהכתבה הבאה היא שטסלה פוגעת בבטחון המדינה, כי היא מלאה במצלמות,

יכולה לצלם אתרים ביטחוניים. 

ומחוברת לשרתי טסלה. 

בפועל זה בהחלט יכול לקרוא, תהייה בטוח לממשל ארה"ב יש backdoor לרכב. כמו שיש להם למעבדים של אינטל ו AMD. או כמו שווינוס 10 שולח מלא טלמטריה.
יכול להיות שיגבילו כניסה של רכב טסלה למתקנים מסווגים.

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרותי עם ענף כתבי הרכב, המשכורות שלהם לא איי-איי-איי, איך מישהו שם את השם שלו שהוא עובד עליו שנים בפח בשביל זה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, motior כתב:

להבדיל, גם מדייהו רייסר קנו כמה מאות יחידות לפני שהגיעה לארץ... 

דייהו רייסר זאת אופל קאדט שיוצרה ברישיון, אז למי שהכיר את הקאדט, מבחינתו זה היה אותו דבר, רק חדש וזול יותר.

וגם חלק גדול מהקהל של דייהו רייסר נהג קודם בשיקוצים סובייטיים למיניהם, אז זה שזה נוסע וחדש, כבר טוב.

לפני 53 דקות, FoxLight כתב:

בפועל זה בהחלט יכול לקרוא, תהייה בטוח לממשל ארה"ב יש backdoor לרכב. כמו שיש להם למעבדים של אינטל ו AMD. או כמו שווינוס 10 שולח מלא טלמטריה.
יכול להיות שיגבילו כניסה של רכב טסלה למתקנים מסווגים.

טסלה ממש לא מיוחדים בקטע הזה. לא חסר היום רכבים עם מצלמות ומערכות קונקטד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מכין את עצמי נפשית למבחני הרכב של אותם "כתבים", ולתגובות הסביבה בעקבותיהם של איך העזת להזמין טסלה. 

בהתאם לרמת הכתיבה היום, אני לא אתפלא אם יגרמו בכוונה לתקלות במהלך המבחן.

עצוב שגם כאלה שהערכתי קודם, מוכיחים כיום שהם מחוברים ליבואני הרכב בחבל הטבור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות האתרים האלו הם גופים מסחריים הפועלים באופן מאוד ציני, כמה כניסות יהיו להם לכתבות אם יכתבו כותרת חיובית במקום שלישית? התוכן לא חשוב, העיקר שנכנסו לידיעה כי חלק מהמפרסמים משלמים פר חשיפה. בנוסף, ישנים כתבים שהם פשוט אנטי לרכב חשמלי אבל לא עושים את ההפרדה בין מה שנכון אולי עבורם למה שנכון עבור חלק או מרבית הקוראים שלם. אנחנו חיים בעולם מאוד ציני, צדיקים בסדום נותרו רק מעט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לכתבה הבאה בוויינט על איך מכוניות טסלה מהוות סכנה בטחונית עקב תוספת תא המטען הקדמי, שכן המאבטח בקניון בודק רק את תא המטען מאחור, או איך תא המטען הקדמי מגדיל את הסיכון לשכוח את הילד ברכב...

tesla-model-y-front-trunk-frunk-teardown.jpg

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

דייהו רייסר זאת אופל קאדט שיוצרה ברישיון, אז למי שהכיר את הקאדט, מבחינתו זה היה אותו דבר, רק חדש וזול יותר.

וגם חלק גדול מהקהל של דייהו רייסר נהג קודם בשיקוצים סובייטיים למיניהם, אז זה שזה נוסע וחדש, כבר טוב.

טסלה ממש לא מיוחדים בקטע הזה. לא חסר היום רכבים עם מצלמות ומערכות קונקטד.

אבל אני חושב שאצל טסלה חובה חיבור תמידי לאינטרט, זה ההבדל. הרכב תמיד מחובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Amired כתב:

וגם: https://www.automag.co.il/tesla-israel-2/?fbclid=IwAR3nQ7gixBOsizeYSeC5cSAZfBK-8URhjZ9ce5ZQyZWJ114GqPn160Kt7zQ

אני לא מכיר את הכותב או את המגזין יותר מדי אבל "מטחי טילים שישתקו את תשתית החשמל" זה תקדימי

הכותב כנראה לא יודע שהמשאבות בתחנות דלק הן חשמליות. אני יכול להעיד מנסיוני שאחרי ההוריקן אייק שהיכה ביוסטון וגרם להפסקות חשמל ממושכות לא היה ניתן להשיג דלק בתחנות.

לפני שעתיים, skywalker10 כתב:

אני כבר מכין את עצמי נפשית למבחני הרכב של אותם "כתבים", ולתגובות הסביבה בעקבותיהם של איך העזת להזמין טסלה. 

בהתאם לרמת הכתיבה היום, אני לא אתפלא אם יגרמו בכוונה לתקלות במהלך המבחן.

עצוב שגם כאלה שהערכתי קודם, מוכיחים כיום שהם מחוברים ליבואני הרכב בחבל הטבור.

לא צריך לדמיין, קלארקסון כבר עשה את זה במבחן של הרודסטר המקורית בתוכנית Top Gear. טסלה תבעה את ה-BBC והפסידה בגלל הטענה שמדובר בתוכנית בידור ולא בתוכנית רכב.

https://www.tesla.com/blog/tesla-vs-top-gear

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Amired כתב:

אני לא מכיר את הכותב או את המגזין יותר מדי אבל "מטחי טילים שישתקו את תשתית החשמל" זה תקדימי

שים לב שהם גם בכוונה הדגישו את ההגה YOKE, כדי להרתיע אנשים. בפועל ההגה יהיה רגיל. אני מהמר שחלק גדול ממי שנכנס לכתבה וראה את ההגה הזה קיבלת רושם לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, FoxLight כתב:

אבל אני חושב שאצל טסלה חובה חיבור תמידי לאינטרט, זה ההבדל. הרכב תמיד מחובר.

לפי מה שאני מבין, רכבים שיוצרו אחרי 2018 יכולים להיות מנויים לתכנית premium connectivity, שתחתה מקבלים מנוי סלולארי. התכנית הרגילה כוללת רק שירותים דרך wifi וbluetooth, וכיוצא מכך דורשת קרבה לראוטר כך שהחיבור לרשת הוא לא חובה תמיד. 

לפי מה שכתוב בפורומים של טסלה, ברוסיה המכוניות נוסעות עד היום בלי חיבור כלל. 

https://www.tesla.com/support/connectivity

https://forums.tesla.com/discussion/52179/can-you-disconnect-the-tesla-from-the-internet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

סכנה בטחונית עקב תוספת תא המטען הקדמי

תשמע, אתה פשוט גאון. איך מתאימים היסטריה עולמית לנראטיב מקומי... גאון.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...