Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 59 דקות, Johnik כתב:

היו חייבים לציין שהיא פמיניסטית, זהו ירד לי מטסלה, להית. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ציטוט

גיגי נחשבת לטאלנט ולהבטחה של מנהיגים מהדור הבא ובאופן לא מפתיע היא לא מתראיינת. שוחחנו עם גורמים שמכירים אותה כדי להכיר את הצעירה פורצת הדרך

כתבה בכל מחיר? גם אם זה ברמה של טור בפנאי-פלוס?
כשמגזין כלכלי הופך לצהובון :|

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eitanuch כתב:

לפי מה שאני מבין, רכבים שיוצרו אחרי 2018 יכולים להיות מנויים לתכנית premium connectivity, שתחתה מקבלים מנוי סלולארי. התכנית הרגילה כוללת רק שירותים דרך wifi וbluetooth, וכיוצא מכך דורשת קרבה לראוטר כך שהחיבור לרשת הוא לא חובה תמיד. 

גם בלי תוכנית premium connectivity המכוניות מחוברות תמידית לאינטרנט סלולארי כך שאפשר לשלוט על המכונית ולקבל את מיקומה מהאפליקציה. התוכנית מאפשרת בנוסף גם סטרימינג דרך החיבור הסלולארי, גלישה בדפדפן וכו'.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, shellcase כתב:

כתבה בכל מחיר? גם אם זה ברמה של טור בפנאי-פלוס?
כשמגזין כלכלי הופך לצהובון :|

בסדר תראה... המנכל הוא:

ציטוט

עם בעליה הצבעוני אלון מאסק

אלון מאסק, נולד ברחוב שפרינצק בקריית גת.

----------------

ח"ח לגברת גיגי, רזומה מרשים מאוד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכליסט, 

זה נחמד שהם כתובים שיש ריקול למודל X משנת 2015-2016, שאין ממנו אפילו לא יחידה אחת בישראל, 

זו פעם ראשונה שהם כתובים על ריקול לרכבים שלא נמכרים בארץ, 

בנוסף ובלי רלוונטיות למידע הם כתובים,. 

ציטוט: 

הריקול הנוכחי מצטרף לשורת בעיות בחברה בחודשים האחרונים. כך למשל, אמצעי תקשורת בגרמניה דיווחו השבוע שהקמת מפעל טסלה החדש המוקם במדינה - אותו מפעל שסבל כבר מעיכובים בגין מציאת פגזים ממלחמת העולם השנייה ואפילו עקב דיונים מול רשויות הגנת הסביבה עקב הצורך להגן על נחשים - מתעכבת שוב "באופן מהותי" בגלל קשיי בנייה.

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3893290

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, gadik6 כתב:

מחכה לכתבה הבאה בוויינט על איך מכוניות טסלה מהוות סכנה בטחונית עקב תוספת תא המטען הקדמי, שכן המאבטח בקניון בודק רק את תא המטען מאחור, או איך תא המטען הקדמי מגדיל את הסיכון לשכוח את הילד ברכב...

ברור, השומר בכניסה למרכז מסחרי יקבל kernel security check failure, כשיבוא אליו רכב עם שני בגאז׳ים.

אפשר גם להוסיף שהרכב שקט מדי, והוא סכנה לילדים קטנים ותינוקות גדולים. האמת שזאת בעיה אמיתית בפריוס - כשאתה נוסע בחניון מלא, אנשים לא שומעים אותך מתקרב, וממש קופצים לך מתחץ לגלגלים, אל המוות בין ההכי מביכים - להידרס ע"י פריוס. יותר מזה זה רק למות על האסלה בשירותים של מקדונלדס.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shimta כתב:

כלכליסט, 

זה נחמד שהם כתובים שיש ריקול למודל X משנת 2015-2016, שאין ממנו אפילו לא יחידה אחת בישראל, 

זו פעם ראשונה שהם כתובים על ריקול לרכבים שלא נמכרים בארץ, 

בנוסף ובלי רלוונטיות למידע הם כתובים,. 

ציטוט: 

הריקול הנוכחי מצטרף לשורת בעיות בחברה בחודשים האחרונים. כך למשל, אמצעי תקשורת בגרמניה דיווחו השבוע שהקמת מפעל טסלה החדש המוקם במדינה - אותו מפעל שסבל כבר מעיכובים בגין מציאת פגזים ממלחמת העולם השנייה ואפילו עקב דיונים מול רשויות הגנת הסביבה עקב הצורך להגן על נחשים - מתעכבת שוב "באופן מהותי" בגלל קשיי בנייה.

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3893290

הפעם הכתב מתחבא מאחורי "חדשות חוץ" במקום לציין את השם שלו. זה היה הזוי, הפך למביך, ועכשיו זה סתם פתאטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אפשר גם להוסיף שהרכב שקט מדי, והוא סכנה לילדים קטנים ותינוקות גדולים. האמת שזאת בעיה אמיתית בפריוס - כשאתה נוסע בחניון מלא, אנשים לא שומעים אותך מתקרב, וממש קופצים לך מתחץ לגלגלים, אל המוות בין ההכי מביכים - להידרס ע"י פריוס. יותר מזה זה רק למות על האסלה בשירותים של מקדונלדס.

זו אכן בעיה. בהרבה מדינות העבירו חוקים לפיהם רכבים היברידיים וחשמליים צריכים להפיק רעש מלאכותי בזמן נסיעה במהיריות נוספות. טסלה, כמו טסלה, החליטו לעשות מהלימון לימונדה ואיפשרו לנהג קנפג את הקולות האלו בעדכון תוכנה שהופץ לקראת סוף השנה שעברה. כן, יש גם אפשרות לקולות של פלוצים. מעניין בכמה ירד הערך של המכונית שלי, מחוסרת הרמקול החיצוני, ביום שבו יצא העדכון.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתעלם מהעובדה שבמדינה עם רגישות ביטחונית כמו שלנו זה בעייתי שהרכב יכול לצלם ולשלוח הכל בלי שליטה ובאותה נשימה המיקום שלו מבוקר ע"י צד שלישי.
לא היינו רוצים שרכבים שכאלו יכנסו לאתרים רגישים ובטח לא יסייעו אנשים שיש רגישות למיקום שלהם מסיבות שונות.
צריך לתת על זה את הדעת...

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, סולל הדרך כתב:

אי אפשר להתעלם מהעובדה שבמדינה עם רגישות ביטחונית כמו שלנו זה בעייתי שהרכב יכול לצלם ולשלוח הכל בלי שליטה ובאותה נשימה המיקום שלו מבוקר ע"י צד שלישי.
לא היינו רוצים שרכבים שכאלו יכנסו לאתרים רגישים ובטח לא יסייעו אנשים שיש רגישות למיקום שלהם מסיבות שונות.

הבריטים כבר עזבו את הארץ, אפשר לצאת מהמחתרת. חוץ מזה, אפשר לכבות את הגישה מרחוק.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, סולל הדרך כתב:

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז בגלל זה לאסור לחלוטין את השימוש?

כניסה לאתרים ביטחוניים, אמורה להיות מבוקרת ומאושרת על בסיס אישי, אז שידעו לומר למי שמקבל אישור כניסה עם רכב עם מצלמות, לכסות אותן.

נגמרו ימי הצבא שיש לו מדינה.

האם עמדת הטעינה ה
 Tesla wall connector 
שאפקון מתקינה, מתאימה גם לרכבים חשמליים אחרים, חוץ מטסלה?
יש לי מקום רק לעמדה אחת בחניה ולא בא לי להיתקע עם עמדה שמתאימה רק ליצרן אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שאסור, אני רק אמרתי שיש לתת את הדעת לכל אותם הסוגיות בהיבט הבטחוני.

יכול להיות שרכבים שכאלו יהיו אסורים לשימוש אצל מיעוט האנשים שרגישים ביטחונית

יכול להיות שרכבים כאלו יהיו מנועים מכניסה לחלק מהבסיסים או לאיזורים מסויימים בבסיסים.
צריך לחשוב על זה, אי אפשר לתמון את הראש בחול...

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהצבא החכם במזרח התיכון ידע להתמודד עם זה ולהסתיר דברים רגישים, לא רק מבעלי טסלה, אלא מכל מי שנוסע ברכב ויכול להתקין בו מצלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, איך זה שונה מפלוני אלמוני שהוציא 200 ש"ח והתקין מצלמת DVR ביונדאי אקסנט שלו?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, bobi כתב:

האם עמדת הטעינה ה
 Tesla wall connector 
שאפקון מתקינה, מתאימה גם לרכבים חשמליים אחרים, חוץ מטסלה?
יש לי מקום רק לעמדה אחת בחניה ולא בא לי להיתקע עם עמדה שמתאימה רק ליצרן אחד.

למיטב ידעתי, כן. העמדה בתקינה אירופאית ומתאימה לשקעים מסוג טייפ 2 או CSS. זה לא יתאים לשקע יפני/סיני מסוג chademo. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...