Jump to content

Y_u_v_a_l

 • פרסום הודעות

  156
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

37 נייטרלי

אודות Y_u_v_a_l

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  אלוהים ישמור כמה שטויות בהודעה אחת.. קשה לדעת איך להתייחס בכלל להודעה כזאת כי לא נראה שיש טעם בכלל.
 2. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  חח שמעתי על ההזיה הזאת. אין גבול לטמטום.
 3. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  התחלת גרוע עם ה" אפילו בחדשות 12.. " אבל לפחות תיקנת את עצמך בהמשך. כל ערוצי ה"חדשות" היום זה בדיחה, חבורה של שקרנים - שבמקרה הזה כנראה נכנסו פשוט לקבוצות טלגרם/וואצאפ וקראו את מיליון ההודעות של אלו שעקבו אחרי הספינה והחליטו שזה המקור האמין שלהם ובאמת דיווחו על זה לכל המדינה בחדשות. רק היה חסר שהם היו אומרים ש "מקור בכיר אישר שמחר הסירה פורקת את רכבי טסלה בארץ".
 4. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  זה היה הרבה יותר הגיוני לדעתי. לשים בחניונים זה ממש בעייתי, אנחנו מכירים ישראלים..רוב הסיכויים שרכבים רגילים פשוט יחנו בחניות האלה שמיועדות לטעינה. אם יש רשת רחבה מאד אז ניחא..הולכים למיקום קרוב אחר. אבל כרגע המצב בישראל הוא ממש לא ככה לכן זאת לא הייתה ההחלטה הכי חכמה לדעתי. אני פחות בונה עליהם ויותר על חברות אחרות כמו סונול וכו' שמתקינות עמדות DC מהירות שלהן ומתחילות להגביר קצב.
 5. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  מעניין, נחכה ונראה איך זה יהיה בארץ
 6. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  אני גר ממש קרוב למקום המדובר..לא הצלחתי עדיין למצוא משהו כזה. בכל מקרה אני לא מאמין שזה יהיה בתוך החניון של עזריאלי פה בחיפה, אבל גם אם כן, בניגוד לתל אביב פה החניה לא עולה כסף.. לשים את העמדות שלהם בתל אביב בתוך חניון בתשלום כשיש כולה 3-4 מתחמים כאלה בכל הארץ זאת חוצפה לדעתי..
 7. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  חחח שמע זה בקבוצה של טסלה ישראל בטלגרם עם 400 חברים ו 100 הודעות בשעה..וזה היה לפני כמה ימים אין סיכוי בעולם שאני מצליח למצוא את התמונה הזאת. עריכה:הופ מצאתי לגביי הגניבות..אני הולך לשים את קוד ההנעה בתוך המערכת של טסלה. אני צנצנת אם פורצי הרכבים בארץ ידעו לפרוץ את הקוד הזה...זה לא קודנית עם מנתק הצתה ב 5 ש"ח של חברת הביטוח.
 8. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  אין לי בעיה שיהיה מיקום אחד בארץ..אבל למה לא במרכז הארץ? הלכו לאשדוד כי זה קרוב לנמל והכי זול להם למסור שם ולא לשנע את הרכבים. מעצבן וגומר לי יום עבודה שלם על להגיע ולחזור משם לצפון יש כבר תמונות מהעמדות שלהם מכוסות בעזריאלי ת"א כולל משהו שנראה כמו 7-8 חניות ייעודיות מוכנות לזה
 9. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  הלוואי והם היו פורקים רכבים גם בחיפה ומאפשרים קבלת רכבים גם באזור הצפון..כמו שזה נראה כרגע טסלה הולכת לגרור את כולם עד אשדוד לקבלת הרכב
 10. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  יש לך פה ב 3.41 שניות 0-100 יש גם יותר מהירים..מחר אם יהיה לי כוח אחפש כי ראיתי אותם דיי מזמן
 11. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  כבר ראיתי כמה אנשים מגיעים 60mph ב 3.07-3.2 שניות.. ובגלל שכ"כ מעטים מודדים מ 0 ל 100 אז אין הרבה מבחר..אבל ראיתי עכשיו אחד שמדד 3.41 (עם דראגי)
 12. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  דיי נו זה עוד בלוף בבליץ התקשורתי. בקבוצה של 400+ מזמיני טסלה עדיין לא שמעתי על מישהו שדחו לו ממרץ לאוגוסט. אבל כן מי שמזמין עכשיו באתר LR או P אז הרכב שלו יגיע באוגוסט..מה לעשות נגמר המקום במשלוח של יוני.. אז מפה הליצנים האלה עשו על זה ספין כאילו מזמיני LR ו P ממרץ מקבלים באוגוסט?
 13. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  לא מכיר את המספרים ולא בדקתי..אבל יש הבדל בין האצה של 0-100 בהם רכב עם גיר מתחיל מהילוך ראשון ורק מעלה הילוכים, לעומת נתון למשל של 50-100 בו הרכב בשביל מקסימום האצה אחרי שתדביק את הדוושה לרצפה יצטרך להוריד הילוך קודם, דבר שעולה בזמן - ודבר שלא קיים ברכב חשמלי. יש המון סרטונים של מירוץ דראג בין טסלה לבין רכבים אחרים יותר יקרים וגם יותר מהירים מהטסלה, אבל הטסלה כמעט תמיד יוצאת מהמקום יותר מהר, ולוקח קצת זמן עד שהרכבים האחרים משיגים אותה ועוקפים אותה. וזה מתבטא יותר חזק כמו שאמרו פה ב rolling race כשמתחילים ממהירות מסויימת ואז כל הרכבים מורידים הילוכים והטסלה בינתיים תופסת פור לא קטן,
 14. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  זה מלפני כמעט שבועיים..לא נראה לי שזה עדיין ככה. זה מהימים שהייתה הפסקת חשמל בכל טקסס במשך כמה ימים כשהסופה שם הקפיאה את תחנות הכוח שלהם אז המחיר טס..זה מצב לא רגיל. אתה יודע מה יפה? שחברות הביטוח ילכו על הקודים המדוייקים אז אם הלכת על צבע כלשהו וריפוד לבן הם בטח ייקרו לך את הביטוח לעומת דגם "נקי" , אבל המחירונים של לוי יצחק וכו' בטח לא יבדילו בין אלפיי הקודים וילכו בדיוק לפי שלושת הדגמים שיש לרכב הזה..וכל התוספת ששמת על הרכב יהיו שוות 0 ש"ח במכירה עתידית. ככה זה כשכל המערכת נגדך.
 15. Y_u_v_a_l

  רשמית: טסלה בישראל

  אלפיי דולרים?! זה מטורף..איפה ראית את זה? חח אולי הם עשו קוד לכל קומבינציה אפשרית של צבע רכב וצבע מושבים
×
×
 • תוכן חדש...