Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

גם בטסלה להבנתי אפשר לבטל בקרות.
אני לא חושב שעניין הבקרות הוא מה שקובע כאן, יותר התחושות שהרכב מעביר.
לא יכול לתת תשובה איך טסלה P תהיה מול הוט האצ' מבית VAG מהבחינה הזו כי לא נהגתי באף אחת מהן, אבל באופן אישי הייתי הולך על הטסלה בלי לחשוב בכלל...

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

YP הוא רכב גדול וכבד, הוא לא בקטגוריה של הגולף GTI לא במימדים ובטח לא במשקל (700 קילו יותר) אז מבחינת הנאה מנהיגה אפילו בכביש ציבורי הGTI לוקחת בלי להתאמץ וזה אני אומר כבעלים של שניהם (הנאה מנהיגה זה ממש לא רק תאוצה).

אם תשים YP מול RSQ8 השאלה כנראה תהיה יותר רלוונטית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

הי חברים.

זקוק לעזרתכם.

עלה אצלי הצורך לדעת כמה עלה לי הטעינה החשמלית מהיום שרכשתי את הרכב לפני כשנה ועד היום.  אילו נתונים אני צריך להוציא מהטסלה ומהיכן ומה הנוסחה לחישוב בנ"ל?

תודה מראש!

זה מה שהצלחתי להוציא מהאפליקציה, האם זה מדוייק? האם העלות של החשמל שם מחושבת נכון בהתאם לעלות בארץ?

Screenshot 2024-06-04 at 10.01.51.jpeg

עריכה אחרונה על ידי huber
תוספת מידע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוב באפליקציה לא מדוייק כי הוא מראה כמה הספק הרכב קיבל, אבל מה שנצרך מחברת חשמל זה קצת יותר כי יש הפסדים בדרך כמו בכל מעבר אנרגיה וגם צריכה של הרכב בזמן שהוא מחובר (נאמר אם הפעלת מזגן לפני הנסיעה, סנטרי וכו׳). כמה ההבדל? כנראה סדר גודל של 10-15%, אבל אין מספר זהב.

מעבר לזה - את העלות לקוט״ש אתה צריך להגדיר בהתאם לכמה שעולה לך, אם זה תעריף חברת חשמל רגיל זה 61 אג, אם זה דרך צד שלישי יכולות להיות עלויות שונות לגמרי.

יש לך גם הטענה במטענים אחרים (other), את העלות שם רק אתה יודע, והיא גם לא בהכרח אחידה לכולם.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

misterb - אפא אני מגדיר את העלות לקוטש? באפליקציה? ברכב?

לגבי הטענה במטענים אחרים נדיר מאוד מאוד שאני משתמש בהם (לפי האפליקציה פחות מאחוז - די הגיוני, יצא לי אולי פעמיים בכל השנה להשתמש במטען מחוץ לבית).

אז איך אני מחשב בדיוק?

עריכה אחרונה על ידי huber
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.4.2024 בשעה 16:20, GTאי כתב:

YP הוא רכב גדול וכבד, הוא לא בקטגוריה של הגולף GTI לא במימדים ובטח לא במשקל (700 קילו יותר) אז מבחינת הנאה מנהיגה אפילו בכביש ציבורי הGTI לוקחת בלי להתאמץ וזה אני אומר כבעלים של שניהם (הנאה מנהיגה זה ממש לא רק תאוצה).

אם תשים YP מול RSQ8 השאלה כנראה תהיה יותר רלוונטית.

דבירתי על ה-3 פרפורמנס ובדגש על החדשה, לא על Y.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, huber כתב:

misterb - אפא אני מגדיר את העלות לקוטש? באפליקציה? ברכב?

לגבי הטענה במטענים אחרים נדיר מאוד מאוד שאני משתמש בהם (לפי האפליקציה פחות מאחוז - די הגיוני, יצא לי אולי פעמיים בכל השנה להשתמש במטען מחוץ לבית).

אז איך אני מחשב בדיוק?

באפליקציה באותו מסך שצילמת למטה, יש כפתור הגדרות.

איך אתה מחשב בדיוק? רק דרך המטען אולי, לא התעסקתי עם זה כי אין לי מטען של טסלה.

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: מה חברות הביטוח בישראל ובעולם עושות עם הטסלות התקולות מתאונות?

מניח ש 95% מהטסלות מבוטחות במקיף. האם גם כאן יש מוסכים שיודעים (בפראפראזה) ’להלחים 2 מכוניות’?

האם יש במגרשים טסלות לאחר פגיעה קשה? רק מוסך טסלה מטפל בתקלות מורכבות או גם מוסכים חיצוניים?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות אנשים שקונים טסלות במצב טוטל לוס ומתקנים אותן או משתמשים ברכיבים כדי להסב רכבי ICE לחשמל. לחלקם יש ערוצי יוטיוב. טסלה לא מאפשרת ליצירות האלו להשתמש ברשת הסופרצ'רג'רים שלה ללא בדיקה במוסך שלהם ותשלום לא צנוע.

EVTV Motor Verks

Rich Rebuilds

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה יכול לאשר מניסיון שאפשר להשאיר את הרכב כ 8 ימים בחניון (ללא סנטרי או בקרת אקלים מופעלים כמובן) ולחזו רלרכב שניתן לסוע בו?

נוסעים לחול לכ 8 ימים ושוקלים אם להחנות בחניון של שדה התעופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, misterb כתב:

אין שום בעיה, אני השארתי ל-4 ימים, ירדו לי 2% סהכ.

מה מבזבז כל כך הרבה אנרגיה? גם אם הרכב מפעיל חיישני קירבה ומשדר מדי פעם הבייתה עדיין מדובר בכמות פסיכית של אנרגייה, סוללה מלאה של אייפון היא 0.01KWH ויש לו יכולות די דומות למה שאמור לעשות רכב במנוחה. להשוואה השארתי את הפולסאטר 2 שלי למספר שבועות בלי ירידה משמעותית באחוזי הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...