Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לעפולה, רשמים ראשוניים

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 24.4.2023 בשעה 07:18, Shmulik_Miata כתב:

3. מתחילים לחבר את הכניסה המהירה מהשכונה לכביש עוקף עפולה

image.thumb.png.ed7ce36e46d4a9c9b524efa1270a9481.png

אשתי ראתה את הסימולציה וענתה ב "מי אמר שככה יחברו?"

אם יתברר שזה אמיתי, שיפור ענק באיכות החיים.. מקצץ 20 דקות בפקקים כל בוקר בקלות

אגב רעשים במרחק של 500 מטר מהבית - האצטדיון מפריע הרבה יותר, לדעתי.

פשוט בלתי אפשרי לעשות שנצ בשישי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ככה מחברים את השכונה לכביש העוקף.

דווקא אנחנו לא שומעים כלל את האצטדיון בזמן שיש משחק וגם לרוב הוא קורה בשעות הערב ובימי חול.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני אישית כבר הפסקתי להתייחס, סתם מתיש עם כל החדשות המדכאות מסביב.

אבל יש את הדברים האלה בכל עיר, לא משהו חדש.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 24.4.2023 בשעה 15:55, Mikelt89 כתב:

פארק מים? עוד מקום עם ילדים צורחים, ערמות של זבל וערסים עם כסאות כתר, אני יוותר.

מקפיץ ומגיב.

הפארק מים כבר רץ מספר חודשים ואת האמת? הוא מפתיע לטובה. העפולאים הפכו לאירופאים חחח.

בקשר לכביש אז גם הוא נפתח אבל עם "בעיה מעצבנת". לתושבי השכונה והאזור אין יציאה שמאלה מכל כיוון. ההשתלבות היא רק ימינה. מהכביש אני יכול ימינה לשכונה, ומהחיבור לכביש אני יכול ימינה לכיוון כפר תבור. אין שמאלה לכיוון צומת מגידו למשל ואין שמאלה מכיוון כפר תבור לשכונה. פאק רציני, לא ברור למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח מהנדס עפולאי, אגב אני רשמית גר בעפולה כבר יותר מחצי שנה וחייב לציין זאת העיר הכי נוראית שקיימת בארץ, רחובות מטונפים, צחנה בכל מקום, ריחות לוואי בלילות, אוכלוסייה....מגוונת, מחפש כבר נתיב מילוט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mikelt89 כתב:

בטח מהנדס עפולאי, אגב אני רשמית גר בעפולה כבר יותר מחצי שנה וחייב לציין זאת העיר הכי נוראית שקיימת בארץ, רחובות מטונפים, צחנה בכל מקום, ריחות לוואי בלילות, אוכלוסייה....מגוונת, מחפש כבר נתיב מילוט. 

לא שונה מכל עיר בארץ שהיא לא על טווח גדרה-חדרה

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הגזמה..

ביקרתי לא מזמן בשכונת יזרעאל מתחת לבית חולים, ניראת כמו כל שכונה נורמלית בעיר בארץ, עם פארק גדול במרכז וצמודה למרכזי קניות ובית חולים.

עפולה עצמה,מודה שמזמן לא ביקרתי, אבל עשו תחתנת אוטובוס מרכזית חדשה, ושוק חדש גם.

מניח שיש שכונות כמו כל מקום, פחות טובות.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Mikelt89 כתב:

וחייב לציין זאת העיר הכי נוראית שקיימת בארץ, 

לא נראה לי שאתה ממש מכיר את הארץ. יש הרבה, הרבה-הרבה, הרבהרבהרבה יותר גרוע מעפולה, שהיא בסך הכול במגמת שיפור איטית אך עקבית.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, Mikelt89 כתב:

לך תגור קצת בלוד או בירוחם. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Mikelt89 כתב:

גרתי שנתיים בשכונת רמז בראשון לציון, שכונה שנחשבת מצויינת.. ההתרשמות שלי הייתה זהה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Igalz כתב:

גרתי שנתיים בשכונת רמז בראשון לציון, שכונה שנחשבת מצויינת.. ההתרשמות שלי הייתה זהה.

דווקא אם יש מקום בישראל שאהבנו לגור בו זה שכונת רמז בראשון. וזה אחרי רחובות, אשדוד, רמת גן...

מה הפריע לך בשכונה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, garicho כתב:

דווקא אם יש מקום בישראל שאהבנו לגור בו זה שכונת רמז בראשון. וזה אחרי רחובות, אשדוד, רמת גן...

מה הפריע לך בשכונה הזאת?

לפני 7 שעות, Mikelt89 כתב:

רחובות מטונפים, צחנה בכל מקום, ריחות לוואי בלילות, אוכלוסייה....מגוונת

בדיוק זה ^.. יחד עם מחסור חמור בחנייה, המון אתרי בניה (בערך 2-4 בכל רחוב), בניה צפופה מאוד (!!), גם הישנה וגם החדשה. 0 שטחים ירוקים.
אנשים מוציאים זבל לרחוב מתי שבא להם ואיפה שבא להם. ריח של שתן בכל פינה.

אני יכול להמשיך אבל בגדול ניראה לי שהתמונה ברורה.

אגב יש אנשים שמתים על השכונה, זוג חברים שגרו ברחוב מקביל מאוד התקשו להפרד מהשכונה כשעברו לבית החדש שלהם. וכשהעליתי מולם את כל מה שכתבתי מעלה לא הבינו על מה אני מדבר. אולי אני הסתובבתי בשכונה יותר, אולי הם פחות רגישים לזוהמה.. לא ברור.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Igalz כתב:

בדיוק זה ^.. יחד עם מחסור חמור בחנייה, המון אתרי בניה (בערך 2-4 בכל רחוב), בניה צפופה מאוד (!!), גם הישנה וגם החדשה. 0 שטחים ירוקים.
אנשים מוציאים זבל לרחוב מתי שבא להם ואיפה שבא להם. ריח של שתן בכל פינה.

אני יכול להמשיך אבל בגדול ניראה לי שהתמונה ברורה.

אגב יש אנשים שמתים על השכונה, זוג חברים שגרו ברחוב מקביל מאוד התקשו להפרד מהשכונה כשעברו לבית החדש שלהם. וכשהעליתי מולם את כל מה שכתבתי מעלה לא הבינו על מה אני מדבר. אולי אני הסתובבתי בשכונה יותר, אולי הם פחות רגישים לזוהמה.. לא ברור.

לא יודע, גרנו שם עד 2014 אז אולי דברים השתנו מאז, אבל זכור לי לטובה האזור, רחובות שתי וערב, גן המוזיקה שעשו שם, החיבור לראשונים ולכביש 4/431. מבחינת זבל ממש לא משהו יוצא דופן, דווקא די מסודר.

נכון שהיה הרבה בנייה ועומס של תמא, אבל זאת בעיה בכל השכונות הבאמת טובות במרכז. מעדיף את הבניה 5-6 קומות הזאת על פני ראשון מערב. גם היה לנו רק רכב אחד עם חניה פרטית, כך שלא היה מבחינתנו בעיות חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...