Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 ספיריט 2010 (הכותרת נערכה)

Pvlofacer
שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה לכולם לעזרה . המוכר סירב ללכת למוסך לבידקת ישור קו לפני הקנייה בטענה שהרכב עבר רק 80 אלף והוא לא מתכוון לבלות כל היום במוסכים .

מצטער לבשר לך,שלו הייתי המוכר הייתי אומר לך אותו דבר- למה אתה חושב,שלמוכרים יש עצבים להסתובב בין מוסכים- אתה לוקח רכב לבדיקה וממכון הבדיקה (כמובן אם לרכב לא נפגעה שילדה) מתייעץ עם מוסך בלי לשגע את הבעלים של הרכב- למה הוא צריך את כל הטרטור וכאבי ראש האלו ?

עלות טיפול 2000 ש"ח ? אם הטסט עוד 6 חודשים ומעלה מנהל איתו מו"מ על 1000 ש"ח- אף אחד לא יוריד לך על רכב שמור בשנתונים הללו הרבה יותר מזה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במיוחד אם זה רכב עם נתונים טובים ושוק נורמלי ( וזה בדיוק המקרה ), המוכר לא חושש להתקע עם הרכב.

הרי ברור מה יהיה אחרי המוסך - ניסיון להוריד במחיר. ואת זה המוכר לא מוכן לעשות. אז למה לבזבז את הזמן?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההורדה במחיר היא 1000 ש"ח הייתי מוכן לנהל מו"מ עם הקונה אבל בלי השגעת והריצות- רוצה הקונה,שיתכבד אחרי הבדיקה ללכת עם הדו"ח למוסך ולא לבלבל למוכר את המוח-רק בגלל כל הכאבי ראש האלו,אנשים מעדיפים ללכת לטרייד אין-נכון שהמחיר לא תמיד מחירון אבל אין שגעת שכל של קונים לא רציניים/לא סגורים על עצמם.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לבשר לך,שלו הייתי המוכר הייתי אומר לך אותו דבר- למה אתה חושב,שלמוכרים יש עצבים להסתובב בין מוסכים- אתה לוקח רכב לבדיקה וממכון הבדיקה (כמובן אם לרכב לא נפגעה שילדה) מתייעץ עם מוסך בלי לשגע את הבעלים של הרכב- למה הוא צריך את כל הטרטור וכאבי ראש האלו ?

עלות טיפול 2000 ש"ח ? אם הטסט עוד 6 חודשים ומעלה מנהל איתו מו"מ על 1000 ש"ח- אף אחד לא יוריד לך על רכב שמור בשנתונים הללו הרבה יותר מזה.

מי אמר שהרכב שמור ... זה שהוא עבר טסט לא אומר כלום .

אין לבחור היסטוריית טיפולים מהיום הראשון ולא ברור באילו חלקים טופל הרכב .. מה שלדעתי עניין קריטי לאורך זמן .

אני לא מנהל איתו מו"מ על 1000 ש"ח חבר ... כנראה לא הבנת את התמונת מצב . בדגול המחיר שלו הוגן בהנחה שבאמת הרכב במצב מכני

טוב .

הרכב לא עבר שום טיפול מתחילת השנה ולא ברור מה עשו איתו לפני זה .. לא חושב שזה משהו חריג לבקש בדיקת מוסך לפני קנייה .

אם היה ספר טיפולים מסודר והיסטוריית טיפולים אפשר היה לראות את הדברים האלו ולהבין מה קרה עם הרכב .

במצב הזה מרגיש לי כמו לקנות חתול בשק .

אבל במצב הזה הוא גם לא היה מוכן להתגמש גם במידה ויתגלו ליקווים ...

שוב יכול להיות שזה שיגרתי בשוק הרכב .. לא שיש לי ניסיון בעניין .. אבל קצת מוזר לי שבן אדם שרוצה למכור

לא מוכן לבוא לבדיקת מוסך ... הרכב מהיום הראשון טופל במוסכים פרטיים ולא ברור מה איכות החלקים

ובאילו חלקים השתמשו ... לדעתי זה עניין חשוב שיכול לעלות ביוקר בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד אם זה רכב עם נתונים טובים ושוק נורמלי ( וזה בדיוק המקרה ), המוכר לא חושש להתקע עם הרכב.

הרי ברור מה יהיה אחרי המוסך - ניסיון להוריד במחיר. ואת זה המוכר לא מוכן לעשות. אז למה לבזבז את הזמן?

נכון שזה נראה ככה ... אבל שוב לא הייתי לוקח את הרכב למוסך אם היה תיעוד והיסטוריית טיפולים . במקרה כזה שאין לך מושג מה עשו עם הרכב

אני מרגיש צורך לבדוק אותו ברמה בסיסית כדי לדעת באילו חלקים השתמשו בטיפולים שותפים של הרכב . זה דברים שלמיטב ידיעתי בדיקת במכון טסטים לא עושה .

אולי אני קצת מגזים אבל היו לנו במשפחה 3 מכוניות שקנינו ומכרנו ותמיד דאגנו שהכל יהיה מתועד ומסודר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההורדה במחיר היא 1000 ש"ח הייתי מוכן לנהל מו"מ עם הקונה אבל בלי השגעת והריצות- רוצה הקונה,שיתכבד אחרי הבדיקה ללכת עם הדו"ח למוסך ולא לבלבל למוכר את המוח-רק בגלל כל הכאבי ראש האלו,אנשים מעדיפים ללכת לטרייד אין-נכון שהמחיר לא תמיד מחירון אבל אין שגעת שכל של קונים לא רציניים/לא סגורים על עצמם.

זה לא המקרה . אני מעוניין לקנות . וגם אמרתי לו מראש שאם כל הבדיקות יעברו תקין יקבל את המחיר שסוכם מולו . אם יש ליקויים קריטיים שיהיה פתוח למו"מ .

לא מצליח להבין איך אפשר לקנות רכב שאין לו היסטוריית טיפולים ו\או קבלות בכלל למשך 8 שנים ללא בדיקה קצת יותר מעמיקה מהרגיל .

בדרך כלל למיטב ידיעתי לוקחים את הרכב למכון טסטים .. אבל הם לא בודקים הכל ובטח לא בודקים איכות חלקים של וחלפים שאיתם הרכב טופל .

ויש כמובן לקחת בחשבון שהרכב לא עבר עדיין טיפול 90K שעולה סביבות ה 2000 ש"ח (כרגע האוטו על 84000) ועם כל זה הוא רוצה מחיר קצת מעל המחירון .

בהתחבש בכל מה שרשמתם אני מבין שלמרות הכל יכול להיות עדיין שמדובר בעסקה טובה . ולכן אמרתי לו שאנחנו לא נתקטן עם דברים לא קריטיים בבדיקות

אבל כן צריך במקרה הזה בדיקה לראות האם הרכב צריך ישור קו או לא ..

שוב יכול להיות שאני טועה בגישה שלי .. אשמח להכוונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון בקניה מיד ראשונה פרטית ובמחיר כזה זה לקנות רכב שמור. אין היסטוריית טיפולים, אין קבלות = לא שמור. כמה שזה דגם מבוקש, לא הייתי קונה.

דווקא מוסך זה לא שגעת, נסיעת מיבחן וכמה דקות על הליפט. המכון בדיקה הרבה יותר גרוע, חצי שעה בדיקה ועוד שעה להתייבש בתור לפני.

קניה ומכירה של רכב זה בילבול מח גדול, מה לעשות.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון בקניה מיד ראשונה פרטית ובמחיר כזה זה לקנות רכב שמור. אין היסטוריית טיפולים, אין קבלות = לא שמור. כמה שזה דגם מבוקש, לא הייתי קונה.

דווקא מוסך זה לא שגעת, נסיעת מיבחן וכמה דקות על הליפט. המכון בדיקה הרבה יותר גרוע, חצי שעה בדיקה ועוד שעה להתייבש בתור לפני.

קניה ומכירה של רכב זה בילבול מח גדול, מה לעשות.

מסכים עם מה שרשמת .

גם להיות קונה זה בלבול מח לא קטן ... ובסוף האינטרס הוא משותף = לעשות עסקה

אבל לא בכל מחיר .

הוא אמר שלפני שנה החליף צמיגים - הוא שם ברכב כזה צמיגים סינים הכי זולים שיש ...

מה שכנראה מסגיר גם את מה שקורה מבחינת חלקים מתחת למכנסה מנוע .

הגיון בריא - אם בן אדם לא משקיע (לא מדובר באיזה הבדל גדול ) קצת יותר בשביל דבר קריטי

לנוחות ולביטיחות של הנסיעה אז למה שישקיע בחלפים איכותיים ...

יכול להיות שאני טועה בגישה שלי אבל זה מה שאני מבין ממה שראיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואכן אין היסטוריית טיפולים/קבלות לא הייתי מתקרב, בלי קשר לכמה המצב שנשמע מדהים ומבטיח.

כן ממליץ בחום על הדגם, פשוט תחפש אחת שמורה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוכר היה מציג היסטורית טיפולים מסודרת אז לקונים היה יותר קל לא לטרטר אותו.

יש פה נורה אדומה חזקה לחשד להזנחה לרכב אז לך תאשים קונים שרק רוצים להיות בטוחים בתקינות הרכב שהם קונים.

אבל למוכר יש מזל כי זה רכב סחיר אז סביר להניח שיבוא האחד שיקנה בלי לבלבל לו את השכל ולבדוק את הרכב באופן תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד. יבוא קונה, יעשה סיבוב יתרשם מהנתונים היבשים (יד, ק"מ) ויקנה בלי בדיקה ובלי הסטוריית טיפולים. המוכר יוריד מהמחיר 1000-2000 ש"ח ויסגרו במקום.

לא חסר קונים כאלה.

אתה (פותח השירשור) בגישה הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למכון בדיקה הוא לא היה מוכן לגשת?

אם כן - זה מספיק. לא קונים. כל יתר הדברים לא משנים.

לא ... למכון בדיקה לא הייתה בעיה .

פשוט לא הסכים גם וגם ...

שוב התעקשתי על הבדיקה במוסך רק בגלל העניין שאין היסטוריה של טיפולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד. יבוא קונה, יעשה סיבוב יתרשם מהנתונים היבשים (יד, ק"מ) ויקנה בלי בדיקה ובלי הסטוריית טיפולים. המוכר יוריד מהמחיר 1000-2000 ש"ח ויסגרו במקום.

לא חסר קונים כאלה.

אתה (פותח השירשור) בגישה הנכונה.

אחלה . תודה רבה לתשובה . בהתחלה חשבתי שאני יותר מדי קטנוני ..

אבל מה לעשות שבקניית רכב צריך לחשוב לא רק על יום הקניה אלא בעיקר מה קורה אחרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לגיטימי לדרוש ללכת למכון בדיקה ואם מוכר מסרב לזה אז ביי..

אבל גם וגם זה באמת נתון להקדשת זמן נוספת מצד המוכר וכאן אולי לגיטמי שתהיה התנגדות.

אבל עזוב זה היסטוריה.. לא חסר ספיריטים אי שם ואני בטול שתמצא אחת יותר מטופחת שהשקיעו בה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...