Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בביטוח ומיגון ייטי 2012

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת מעולם לא הייתי בעלים של רכב שדורש מיגון מעבר לקודנית/אמבולייזר וכעת נכנסת סקודה ייטי לתמונה.

הרכב שנת 2012, מיגון מותקן: אימבולייזר מקורי, קודן, עלוקה, איתוראן סייב (צריך יהיה להעביר את השירות עליי).

עשיתי תחילה השוואה בוובי, הכי זול יצא 4300 למקיף וחובה ודרישה למה שמותקן ברכב ובנוסף כספת, כמו כן היה ביטוח בעלות של 5900 שמסתפק במה שמותקן כרגע ברכב אבל זה ממש נשמע יקר.

אני בן 29, ללא שלילות או דוחות, עם עבר ביטוחי נקי ו 12 שנות רשיון.

למישהו יש חברה מומלצת? סוכן מומלץ? אני לא מעוניין להתקין מיגון נוסף אך גם לא בא לי לשלם 6000 ש''ח מקיף וחובה.

יש המלצות/הצעות מנסיון?

כמו כן הרכב עם מפתח אחד בלבד היות והשני הלך לאיבוד לפני כמה שנים, האם יש צורך לעדכן בזה את הביטוח?

S80518-05194613.jpeg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייטי שלי (עלתה לכביש ב-2014) נדרשה רק מערכת איתוראן save כשהיא הייתה חדשה. אני ביטלתי את המנוי של איתוראן לפני יותר משנה והיום יש לי רק אימובילייזר.

המקיף שלי כ-₪3100.

תפנה לאבי גולן ‭08-9761777‬.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייטי שלי (עלתה לכביש ב-2014) נדרשה רק מערכת איתוראן save כשהיא הייתה חדשה. אני ביטלתי את המנוי של איתוראן לפני יותר משנה והיום יש לי רק אימובילייזר.

המקיף שלי כ-₪3100.

תפנה לאבי גולן ‭08-9761777‬.

ותתחדש! הייטי היא פצצה של מכונית (אצלי כ-4.5 שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצ'מפיון יש הסדר עם ביטוח ישיר ממליץ לבדוק גם איתם.
תודה שביט, קיבלתי מהם הצעה הכי זולה שאפשר לאחר שציינתי מה קיבלתי בוובי, האמת הצעה מעולה רק שוקל אם מיליון זה מספיק היום לכיסוי צד ג', הרבה פיליסות מגיעות כבר עם שני מיליון ואני יכול להבין למה כשרכבים כמו פרארי עולים יותר ויותר על הכביש.

כנראה אסגור איתם, רק תוהה אם כדאי להגיד שמצאתי בפחות וירדו קצת. כרגע זה 4200 למקיף וחובה עם כיסויים ותנאים יפים כולל תיקון הרכב במורשה צ'מפיון.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן הרכב עם מפתח אחד בלבד היות והשני הלך לאיבוד לפני כמה שנים, האם יש צורך לעדכן בזה את הביטוח?

תעשה מפתח חדש ותקודד מחדש את הקיים - שכן אם תבד את המפתח היחיד - זה יהיה יקר מאד, ומעצבן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אגב בסוף סגרתי בביטוח ישיר, אמרתי שקיבלתי מוובי 4300 הכי נמוך, לבסוף סגרו איתי על 4100 לביטוח מקיף וחובה. כמו כן המיגון ברכב מספיק ואין צורך להוסיף דבר.

האמת יש לי הרגשה שהיה ניתן אפילו להוריד עוד קצת אבל אני מרוצה. אגב זה התחיל משיחה שהנציג אמר לי ''אני רואה שקיבלת הצעה מצויינת, למה לא המשכת איתה?'' וזה היה על הצעה של 5300 על מקיף וחובה.

חבל לי על אנשים שאפילו לא מתווכחים או משווים וסוגרים ישר.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ביצוע הביטוח הרכב עדיין לא היה מכוסה כנגד גניבה עד לבדיקת מיגון מטעם הביטוח, אתמול אשתי התקשרה ומסרה שהיא לא מוצאת את הרכב בשום חניה ליד הבית, כבר נכנסתי לפאניקה ואז היא מצאה אותו במקום שהיא לא רגילה אליו [emoji52], נלחצתי בקטע אחר והיום טסתי לבדיקת מיגון. בהעברה של האיתוראן על שמי הוצע לי ביטוח להתקן תמורת 7 ש''ח בחודש, הסכמתי כי ההתקן ישן מ 2012, היום בבדיקת מיגון אמרו שאכן יש בעיה עם המיגון, לא יודע אם זה באמת או כי רצו לגבות כסף מהחברה אבל המכשיר שודרג לדגם חדש עם אופציית מעקב גם שאותה אנסה כנראה בהמשך. אישור מיגון נשלח והפוליסה עודכנה.

כמו כן בדקתי מול הביטוח ונמסר לי שלא אכפת להם אם המפתח מקורי או לא, לאחר סקר שוק שכפלתי מפתח לחליפי ב carkey4u בת''א, תמורת 330 ש''ח כולל מע''מ, מפתח קפיצי, בגודל זהה למקורי, במראה טיפה שונה אך דיי תואם.

בזה נגמרה סאגת הביטוח.

פעם ראשונה שאני נזקק לכל זה, דיי מטריח אבל בקטנה. את האמת אין לי גם שום עניין בזה ואם הביטוח לא היה מחייב מצידי להכנס ולהניע ללא כל מיגון! המיגון הזה אולי מעכב בכמה דק' בודדות את הגנב וגם זה בקושי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי בפוסט למעלה, לי אין שום מיגון מלבד אימובילייזר. אתה בטוח שאתה מחוייב באיתוראן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה ביטוח ישיר,אני מאמין שאפשר גם בלי אבל הביטוח יהיה יקר יותר.

האמת גם מעצבן ללחוץ מצמד וברקס כדי להניע אבל זה מה יש...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקר יותר משמעותית ואתה חוסך את דמי השימוש של איתוראן (כ-28 ש"ח לחודש כמדומני או 340 ש"ח שנתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן 28 ש''ח + 7 ש''ח ביטוח שהשתלם כי האיתוראן יצא תקול בבדיקה.

האמת בפוליסה הבאה אבדוק אם ניתן להוריד את כל השטויות האלה ובכמה תעלה הפוליסה.

אני גם אנסה בהמשך את אפליקציית המעקב שלהם לאיזה חודש מסקרנות (עוד 15 ש''ח).

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...