Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית החיפוש אחרי סוזוקי קרוסאובר 14-15.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוק היד 2 מלא באנשים הזויים. במיוחד כשמדובר ברכב יפני.

איך הגעת מויטרה לקקטוס/2008? זה כמו להשוות תפוחים לאגוזים.

אם אין לך צורך בגודל של הויטרה ובגודל של התא מטען שלה ברור שעדיף ללכת על ה2008/ קקטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

2008 וויטארה שייכות לאותה קטגוריה ולא שונות בהרבה במימדים.

הרכב ישמש פנסיונרית שנוסעת בעיקר לבד.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הבעיה היא בכם כנראה ולא בשוק ולא במוכרים, בהתנהלות מול אדם פרטי אני תמיד דואג לשאול כל דבר אפשרי בטלפון החל מהאם הוא סוחר ועד האם לרכב יש כתמים בריפודים. הכל כמובן בשיחה מוקלטת בטלפון.

מגרשי ליסינג? אין לי כלל אמונה בהם ולא הייתי מאמין לשום מילה שאומרים לי אחרי הנסיון שהיה לי, אתה מתנהל מול נציג שרואה בך אחוזים מהמכירה ולא מעניין אותו מה מצב הרכב והאם תדפק או לא, צריך לבדוק לעומק כל רכב ורכב.

בפעמים היחידות שחיפפתי בשיחות טלפון זכיתי לצפות ברכבים שבורים או סוחרי רכב.

רק לאחרונה חיפשתי ייטי למכירה, היה רכב קרוב אליי במיקום עם נתונים טובים שעל הנייר נשמע טוב. כשהגעתי לראות ולאחר שסיימתי לראות כלל לא עניין אותי המחיר כי הרכב לא היה שווה קניה, מכות בגג, תיקון פחחות עם צבע לא משהו, כל הפנים שריטות וחריטות וכתמים בריפוד גג, כל מיני חירטוטים שיש דיבורי שהוא עושה לי טובה ולא מפרק (דיבורית עתיקה של פארוט שהגיעה עם הרכב) ועוד.

כשמחפפים בשיחת טלפון מבזבזים זמן יקר בנסיעות. יש גם מוכרים שאומרים הכל מעולה תבוא תראה, מסביר להם יפה שהזמן שלי יקר לי וחויתי אכזבות לכן אני שואל את כל השאלות שאני שואל בטלפון.

אגב אין בעיה לחפש רכב בלי מכות ושמור בפנים, זה מה שאני עושה לרוב והסבלנות משתלמת! הפיאט 2009 שלי ללא תאונות כלל וללא מכות, הייטי שנרכשה ושימשה גם להסעת ילדים ללא מכות כלל וללא תיקונים (יש מעט שריטות) וגם הפנים שמור. יש מציאות בחוץ ולא כדאי להתפשר.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם ניסיתי להעביר ביקורת על צורת המיון רכבים שלי או על האי יכולת ביטוי שלי בטלפון, או שפשוט רצית לספר כמה אתה מוצלח בלבחור רכבים בשוק היד 2.

אתה באמת חושב שמישהו לא שואל שאלות לפני? אנשים משקרים המון, במיוחד מוכרי רכב שמנסים ליפות את המציאות.

כשאומרים לך שהוחלף פגוש קידמי בגלל מכת חנייה ואתה מגיע לראות ומגלה שכנראה שזאת הייתה מכת חנייה עם טרקטור נוסע זה לא משהו בשליטתך.

ואם תתחיל לחפש רכב בן 3-4 במדינת ישראל שלא עבר אף תיקון צבע אתה תפסול 95% מהרכבים ותוריד את הסיכויים למציאת הרכב הנדרש כמעט ל0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2008 וויטארה שייכות לאותה קטגוריה ולא שונות בהרבה במימדים.

הרכב ישמש פנסיונרית שנוסעת בעיקר לבד.

כבעלים של ויטרה מודל 2015 מהראשונות אשר הגיעו ארצה חייב להגיד שאישתי הנהגת העיקרית ברכב מאוד נהנית ממנו , הרכב אינו זריז במיוחד , אך בהחלט מרווח ועם תא מטען סביר בהחלט.

בנסיעה עירונית בלבד צריכת הדלק עומדת על כ 10קמ"ל.

הרכב עם 18,000 ק"מ בלבד, הביטוח זול (מקיף+ חובה 3200ש"ח), טיפולים זולים (650 ש"ח) בקיצור תמורה נאותה, חיסרון בולט הוא מנוע נרפה ומעט רועש.

באופן אישי הייתי הולך על הקקטוס, ניתן להשיכ את דגם 1.2 טורבו אוטומט ב 86 א"ש.., רכב עדיף לחלוטין על הויטרה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אם ככה אתה פשוט נאחס.

לא עניין של תיקוני צבע, תיקוני צבע זה בקטנה השאלה באמת מבחענת מכות מה עבר.

היו שני רכבים שאפילו שכנעתי אותם להוציא טופס סליקה מחברותהביטוח, מי שמכיר דבר פשוט שנותן תמונה טובה על הנזקים במידה והיו במסגרת הביטוח לרכב.

נשמע לי הזוי שראיתם כ''כ הרבה רכבים והכל לא מתאים, השוק מוצף בהם!

אני דווקא מחפש לרוב רכבים שאין הרבה מהם ואיכשהו זה דיי מצליח, שוב לרובולא תמיד.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בטרייד של סוזוקי.

יש שם כמויות עצומות של קרוסאוברים מכל שנתון וצבע שרק תרצה. ויטארה? אין!

מאמין שבזמן מבצע "חבר" שיפתח ביוני, יהיו יותר רכבים למכירה. ובמחירים שפויים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של ויטרה מודל 2015 מהראשונות אשר הגיעו ארצה חייב להגיד שאישתי הנהגת העיקרית ברכב מאוד נהנית ממנו , הרכב אינו זריז במיוחד , אך בהחלט מרווח ועם תא מטען סביר בהחלט.

בנסיעה עירונית בלבד צריכת הדלק עומדת על כ 10קמ"ל.

הרכב עם 18,000 ק"מ בלבד, הביטוח זול (מקיף+ חובה 3200ש"ח), טיפולים זולים (650 ש"ח) בקיצור תמורה נאותה, חיסרון בולט הוא מנוע נרפה ומעט רועש.

באופן אישי הייתי הולך על הקקטוס, ניתן להשיכ את דגם 1.2 טורבו אוטומט ב 86 א"ש.., רכב עדיף לחלוטין על הויטרה.

לפני שנתיים וחצי התלבטתי בין הקרוסאובר לויטארה. מה שהכריע את הכף לטובת הקרוס היו שני מדדים - המחיר (הקרוס המאובזרת בערך 8000 ש"ח פחות מהויטארה הבסיסית) ו-100 ליטר נוספים בתא המטען.

בינתיים הרכב עושה את העבודה היטב, צריכת הדלק סביב 12 קמ"ל בשימוש הרגיל שלי (נוהג לבד או עם נוסע אחד, שימוש עירוני ופרברי די מאוזן) ומגיע ל-15 קמ"ל בנסיעות בין עירוניות ארוכות עם רכב עמוס (5 מבוגרים כולל מזוודות לחופשה של יומיים - שלושה).

לגבי הקקטוס - נהגתי על גרסת דיזל ידנית שלו בחו"ל ולא אהבתי. גם מבחינת הביצועים (אפילו בדנמרק השטוחה) וגם מבחינת סביבת הנהג - לוח מחוונים בלתי קריא ולוח בקרה מאוד לא נוח לתפעול. אבל אחד הקולגות של אשתי נוהג כאן בגרסת בנזין ידנית (אני חושב שאטמוספרית) ומרוצה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי קרוסאובר 2015 לפני 5 ימים. הרכב היה ללא תאונות, מתוחזק בקפידה ושמור מאוד ללא תאונות.

אנשים לא הבינו איך הצלחתי למכור במחירון תוך 3 ימים, האמת גם אניחשבתי שהיה לי מזל - עכשיו אני מבין למה.

חבל שבארץ אנשים מתייחסים למכוניות כמו לפח אשפה.

אני רכשתי את הרכב של MaxN.

למען האמת באותו היום הלכנו לראות דיל בסוכנות בראשל"צ, אבל הרכב היה חשוד מכמה מובנים, על הנייר ובמחיר הרכב היה ללא תחרות אבל מחפירה בניירת טיפולים ואנקודות קטנות נוספות גרמו לפקפק ברכב וזנחתי מיידית.

לאחר מכן הייתי בסוכנות סוזוקי טרייד בראשל"צ, אשר בטלפון לסוזוקי טרייד נאמר לי שזאת הסוכנות הגדולה ביותר במרכז של סוזוקי. רוב המכוניות היו מליסינג וק"מ גבוה.

לאחר מכן התקשרנו למקסים ונפגשנו איתו מיידית, הרכב היה נראה שמור והבחור שידר אמינות, קנינו ללא בדיקה.

כך שלאחר 4 שעות חיפוש פיזי קנינו רכב שאנחנו מרוצים ממנו.

חשוב לשים לב מי הבן אדם ממנו אתה קונה, זה משרה הרבה שקט ובטחון.

נ.ב.

כשהגעתי לבנק להפיק את הצ'ק בנקאי, התקשר אלי השכן בעבודה והציע את הקרוסאובר שלו 2015, 50,000 ק"מ ב-85,000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...