Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קיה ויונדאי, המכוניות האמינות ביותר ע"פ מבחן השרידות, פיאט הגרועה

nglancer
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה צריך סקרים?? פתחו את החלון ברכב ותציצו שמאלה.. איזה רכבים בני 15+ אתם רואים?? יפה! אקסנט, קורולה, 323, ושוב אקסנט! אולי גם סיוויק ובלנו פה ושם.. העיקרון די ברור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שקורולה ו-323 אני לא רואה הרבה ישנות. בודדות. אקסנט אני עוד רואה פה ושם 2003+-. נוסע המון, גם בעירוני וגם בבין עירוני ומגוון. אני רואה הרבה 206 גם וגטס.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LPG, לא יודע איפה אתה מסתובב, לא רק שאני רואה קורולות כמו שלי סוף שנות ה90 בלי הפסקה (כבר ראיתי שתיים שעברו אף צביעה כללית כי הם לא מתכוונים להעיף את הרכב הזה מה שמעיד על האיכות ) אלא גם יותר ישנות.

לגבי האקסנטים והגטסים רואה גם אבל תגדיר "ישן".

דווקא 206 לא רואה, שלא נדבר על הXS , אבל לחבר טוב יש אחת כזאת אז רואה אותה.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר גוש דן, השפלה, השרון, השומרון, מחוז צפון, מחוז חיפה. זה די הרבה לדעתי כל יום מקום אחר.

גם אוקטביה ומרצדסים ישנות אני רואה הרבה (כנראה מוניות לשעבר).

ונכון, צביעה כללית מעידה על איכות. אם שמו לקה אז בכלל זה אומר שלא צריך להחליף צמיגים. בגלל זה אם אהיה נשיא אדרוש קורולה 99׳ שרד.

ברצינות, זה רק אומר לי שזה מה שהבן אדם יכול להרשות לעצמו אבל הוא רוצה בכל זאת שהאוטו יהיה שמור. כמו שאמרתי אני רואה בודדות. הרוב המוחץ 2008-18.

עריכה אחרונה על ידי LPG

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנשים שמשקיעים במכוניות ישנות זה לא אינדיקציה לכלום. על כל אחד כזה יש 10 שהיו זורקים אותו מזמן לפח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר גוש דן, השפלה, השרון, השומרון, מחוז צפון, מחוז חיפה. זה די הרבה לדעתי כל יום מקום אחר.

גם אוקטביה ומרצדסים ישנות אני רואה הרבה (כנראה מוניות לשעבר).

ונכון, צביעה כללית מעידה על איכות. אם שמו לקה אז בכלל זה אומר שלא צריך להחליף צמיגים. בגלל זה אם אהיה נשיא אדרוש קורולה 99׳ שרד.

ברצינות, זה רק אומר לי שזה מה שהבן אדם יכול להרשות לעצמו אבל הוא רוצה בכל זאת שהאוטו יהיה שמור. כמו שאמרתי אני רואה בודדות. הרוב המוחץ 2008-18.

כל נסיעה שלי אני רואה 500 קורולות כאלה, גם באיזורים שלך.

איי איי, אתם פשוט מצחיקים אותי כל פעם מחדש.

בן אדם עם רכב ישן עם 300 ו400 אלף ק"מ שלא עושה לו בעיות, צובע אותו למה? כי משעמם לו?

תמשיכו להיות אנטי טויוטה ואנחנו נצחק.

SLOW, לא ירדת לסף דעתי , כמובן.

מי שצובע רכב ישן ומשקיע בו ולא רוצה להחליף אותו סימן שהוא מרוצה ממנו מאוד.

מעניין אם הייתי רושם את זה על יונדאי פה או על אפילו פג'ו מה הייתם אומרים.

המשפט בפרסית מסכמת הכל, שלום שלום.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי שצובע רכב ישן הוא יוצא דופן ובגלל זה אי אפשר להתייחס לזה כתופעה. על כל קורולה 99 שמישהו החליט לצבוע יש 100 בפירוקיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהרבה פירוקיות, שאני אתחיל לכתוב איזה רכבים נמצאים שם הכי הרבה? אני בטוח שחלק מהמשתמשים כאן יהיו בשוק, אה ושלא נדבר בזמן שביליתי במוסכים בערך 3-4 שנים בסביבה שלהם כולל עבודה, איזה רכבים נכנסו הכי הרבה על תקלות.

מה לעשות, אתם רואים שטויוטה בראש ומיד יוצאים כולם מהכלים.

חושבים שאמינות של רכב היא 100 אלף ק"מ ב3 שנים ואתם קוראים לזה רכב אמין.

אמינות של רכב צריכה לבוא לידי ביטוי בלפחות 10 שנים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך סקרים?? פתחו את החלון ברכב ותציצו שמאלה.. איזה רכבים בני 15+ אתם רואים?? יפה! אקסנט, קורולה, 323, ושוב אקסנט! אולי גם סיוויק ובלנו פה ושם.. העיקרון די ברור!

רוצה להשתמש בחלון כקריטריון לאמינות ושרידות ? מצוין, לך על זה. קפוץ גם בהזדמנות לאיטליה ותראה מהחלון כמה פנדות קופסתיות בנות 20 ומעלה מסתובבות שם, אולי תגבש תובנות חדשות. ואגב פיאטים, בארץ מסתובבות די הרבה פונטו מהדור הקודם ( נדמה לי שקראו לה ספייס ), שהאחרונה שבהן ירדה מפס הייצור לפני כ12 שנים. מה אני לומד מזה ? כלום, רק שהחלון לא באמת מהווה אינדיקציה. ולחבר אושריקו, שמזהה מגמה אנטי טויוטית משום מה בתגובות השליליות לסקר שהתחיל את הסיפור כאן, כדאי להבהיר שלא צריך לבלבל בין אנטי שכזה לבין חוסר הבנה לסגידה הזו לאוטו סתמי למדי, שלפחות מהפוסטים שלך עולה שהוא גם לא חף מבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום רכב לא חף מבעיות, מי אמר את זה?

אבל בהחלט יש רכבים שהם חפים מבעיות הרבה פחות מאחרים.

הקורולות האלה עבדו גם 300 ו500 אלף בלי בעיות מיוחדות וגם שלי עד שהרסו לי אותה חאפרים ואני ביחד, זה לא קשור.

אתם אנטי טויוטה בכל הפורום הזה ועל סתם. הסקרים לא משקרים, בקיצור כי יש להם גיבוי, מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אנטי טויוטה, לא מזיז לי טויוטה או סיטרואן או טויוטה בתחפושת סיטרואן. יש הבדל בין להיות אנטי ללבחור את הצד של האנטי, כי גם הצד הזה יכול להיות צודק.

הסקרים האלה שווים לכלום, ככה זה, ככה עשו אותם. הם שגויים מהיסוד פשוט מה שגורם לתוצאות או נכונות במקרה, או שגויות. לא בדקתי.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום רכב לא חף מבעיות, מי אמר את זה?

אבל בהחלט יש רכבים שהם חפים מבעיות הרבה פחות מאחרים.

הקורולות האלה עבדו גם 300 ו500 אלף בלי בעיות מיוחדות וגם שלי עד שהרסו לי אותה חאפרים ואני ביחד, זה לא קשור.

אתם אנטי טויוטה בכל הפורום הזה ועל סתם. הסקרים לא משקרים, בקיצור כי יש להם גיבוי, מה לעשות?

מחקרים בפסיכולוגיה חברתית מאשרים את מה שקרה בהודעה שלך:

כשאתה נכשל אתה מייחס את זה לגורם חיצוני (המוסכניק הרס)

כשאתה מצליח אתה מייחס לעצמך (טויוטה רולז)

אותו דבר יכול להגיד בעל רנו וסיטרואן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, אפילו בתור פאנבוי של יונדאי ואנטי טויוטה, אתה יודע טוב מאוד שמבחינת אמינות אין שום אפשרות בתיאוריה לשים את טויוטה ורנו וסיטרואן באותו המשפט בשנתונים ישנים שסביר להניח אליהם התכוונו הסקרים. לגבי שאר המכלולים כרכב כגון ביצועים, צריכת דלק, נוחות וכו' אפשר בכיף לדבר.

אני יכול לומר את מה שאמרת גם על יונדאי לדוגמה... אם תביא לי 30 גטסים שסובלות מבוצה במנוע ואחר כך 500 גטסים שאמינות כמו שד, אפשר לומר שאו תכנון לקוי ב30 גטסים האלו קרו או שבעל הרכב התייחס לרכב כמו ל-------.

אגב, LPG, מבחינתי טויוטה איגו זה רכב מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, אפילו בתור פאנבוי של יונדאי ואנטי טויוטה, אתה יודע טוב מאוד שמבחינת אמינות אין שום אפשרות בתיאוריה לשים את טויוטה ורנו וסיטרואן באותו המשפט בשנתונים ישנים שסביר להניח אליהם התכוונו הסקרים. לגבי שאר המכלולים כרכב כגון ביצועים, צריכת דלק, נוחות וכו' אפשר בכיף לדבר.

אני יכול לומר את מה שאמרת גם על יונדאי לדוגמה... אם תביא לי 30 גטסים שסובלות מבוצה במנוע ואחר כך 500 גטסים שאמינות כמו שד, אפשר לומר שאו תכנון לקוי ב30 גטסים האלו קרו או שבעל הרכב התייחס לרכב כמו ל-------.

אגב, LPG, מבחינתי טויוטה איגו זה רכב מיותר.

בגטסים בוצה נגרמת משמן לא תקין.

אני לא אנטי טויוטה. אני אנטי סגידה למותג.

גם ליונדאי יש תקלות, ואםילו מחלות ידועות, ההמלצות שלי לגביהן הן בעקבות עלויות תחזוקה נמוכות ובעלי מקצוע שמכירים את הרכב בניגוד לרכבים צרפתיים ואיטלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...