Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע למבחני פסיכומטרי

עומרי
שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע האם אני יכול לגשת למבחן פסיכומטרי בלי לעבור שום קורס קודם לכן?

אם כן , כמה עולה ההרשמה למבחן בלבד?

בתודה מראש , עמרי

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין חובה לעשיית קורס. עם זאת, מומלץ - זה כנראה ישפר לך את הציון.

למידע נוסף: http://www.nite.org.il/

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא בא לך קורס, עדיין מומלץ לקנות את ערכת הניסיון של המרכז לבחינות והערכה (לא זוכר איך קוראים לערכה). יש שם מבחנים לדוגמא שאתה יכול לנסות. כדאי גם למצוא חבר שעבר קורס ולעבור על הספר של "קידום" שלו (או יואל גבע, או מה שלא תרצה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדה של בחינה אמיתית להיתנסות עצמית (אבל רק ששה פרקים לא שמונה)

תנסה קודם ותיראה מה את יכול בלי קורס

היום קשה להצליח בלי קורס.

http://www.nite.org.il/scripts/txt.asp?pc=831627333&selFol=857009667&flag=1

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהמבחנים שמסופקים ע"י המרכז לבחינות והערכה ישנים ולא הכי רלוונטיים, לכן עדיף לך להשיג בחינות של קידום. הן קשות יותר מהפסיכומטרי, אבל מכינות אותך טוב יותר.

אישית, ניגשתי פעם אחת בלי ללמוד, ופעם אחת עם קורס (אם כי לא כל כך עם למידה. אני לא מסוגל להכין ש"ב), השיפור היה של 44 נקודות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא בא לך קורס, עדיין מומלץ לקנות את ערכת הניסיון של המרכז לבחינות והערכה (לא זוכר איך קוראים לערכה). יש שם מבחנים לדוגמא שאתה יכול לנסות. כדאי גם למצוא חבר שעבר קורס ולעבור על הספר של "קידום" שלו (או יואל גבע, או מה שלא תרצה).

רוני

מחזק מאוד את הדברים האלו.

חשוב לעשות מבחנים לדוגמא כדי:

1. לראות פחות או יותר איפה אתה עומד.

2. להתרגל לפורמט של המבחן, סוגי השאלות, ההנחיות, צורת הסימון וכו', ולא לבזבז זמן יקר במבחן האמיתי על הדברים האלו.

3. לתרגל פתרון מבחנים תחת לחץ זמן (כלומר: שאלות שמתקשים בהן - לדלג ולחזור מאוחר יותר, כדי לא לגמור את הזמן בלי לעבור על כל הפרק) - חשוב לבצע את מבחני הדוגמא בתנאי אמת, כלומר בחדר שקט ללא הפרעות וללא הפסקה, עם שעון רץ, בלי לחרוג מהזמן המותר לכל פרק, בלי מחשבון.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במבחן הזה...

ללא קורס הציון יהיה סביר מאוד להניח נמוך ממה שכל אדם יכול להוציא.

הכל כמובן תלוי במידת ההשקעה , מה שאין להרבה אנשים כוח לעשות. הקורס נותן פשוט מוטיבציה לבצע את השיעורים וכו' כי שילמת אחרי הכל לא ?...

דא"ג המבחן היום היה דווקא לא הכי קשה שבעולם.

האנגלית קל מאוד , כמותית סביר והעברית פרט להשלמת משפטים היה גם סביר ביותר. (למרות שהרמה שלהם סה"כ עלתה בעברית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקרה עושה עכשיו קורס ביואל גבע ,

בית ספר מצויין , מלמדים בצורה מאד מקצועית .

הציון בפסיכומטרי הוא יחסי , אני לא מאמין שאתה יכול לעבור מישהו שלומד את החומר בצורה מאד אינטנסיבית במשך כמה חודשים ...

לדעתי חובה קורס אלא אם אתה ממש גאון , בכל מקרה השאלה היא מה השאיפות שלך , אני אישית מכוון ל - 700+ וכמות ההשקעה שלי היא בהתאם .

אם יש לך מתמטיקה טובה , חשיבה מהירה וכמובן אנגלית ברמה גבוהה אתה יכול לעשות בלי קורס אבל אל תצפה לציון של יותר מ - 600 .

אני בטוח שיהיו עכשיו המון תגובות כמו " אני מכיר מישהו שהוציא 800 ולא למד יום " , " הדודה של הסבתא שלי הוציאה 750 שהיא מחוברת למכונת הנשמה " - הכל שטויות , בד"כ זה הכל סתם דיבורים .

שתבינו שמבחינה סטטיסטית רק 2% מכלל הנבחנים עוברים את ה - 720 .

ותחשבו על זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקרה עושה עכשיו קורס ביואל גבע ,

בית ספר מצויין , מלמדים בצורה מאד מקצועית .

הציון בפסיכומטרי הוא יחסי , אני לא מאמין שאתה יכול לעבור מישהו שלומד את החומר בצורה מאד אינטנסיבית במשך כמה חודשים ...

לדעתי חובה קורס אלא אם אתה ממש גאון , בכל מקרה השאלה היא מה השאיפות שלך , אני אישית מכוון ל - 700+ וכמות ההשקעה שלי היא בהתאם .

אם יש לך מתמטיקה טובה , חשיבה מהירה וכמובן אנגלית ברמה גבוהה אתה יכול לעשות בלי קורס אבל אל תצפה לציון של יותר מ - 600 .

אני בטוח שיהיו עכשיו המון תגובות כמו " אני מכיר מישהו שהוציא 800 ולא למד יום " , " הדודה של הסבתא שלי הוציאה 750 שהיא מחוברת למכונת הנשמה " - הכל שטויות , בד"כ זה הכל סתם דיבורים .

שתבינו שמבחינה סטטיסטית רק 2% מכלל הנבחנים עוברים את ה - 720 .

ותחשבו על זה .

עשיתי את המבחנים לדוגמא של המרכז הארצי (הקלסר הזה), ודיפדפתי קצת בספרים ישנים של "קידום". לא עשיתי קורס.

747 מכה ראשונה. ציון מירבי (150) באנגלית.

אני אישית, לא חבר של סבתא של מישהו מהשכבה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוכמה, כל אחד ויכולותיו. ברור שיהיו אנשים שיוציאו מעל 700 בלי קורס, וברור שיהיו אנשים שגם עם קורס ומאות שעות חרישה יעברו בקושי את ה-600. בגדול, מי שעושה תוצאה טובה בפסיכומטרי זה מי שלמד איך לומדים לפסיכומטרי. כמובן שידע טוב באנגלית וראש מתמטי לא יזיקו...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...