Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה למה אתה מתכוון (וייפר), וזה לגמרי בקטע טוב.

אגב, לבן משום מה הרבה יותר מחמיא לה לדעתי, למרות שהיא יפה מאוד בכל מקרה.

מסקרן מאוד (מאוד!) לדעת מה יהיה המחיר של הגרסא השפויה שלה, ומה היא תציע.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשאתה אומר הצלחה חלקית, אם אתה מתכוון לזה שהם לא הצליחו ליצור הילה ספורטיבית ומועדון מעריצים מושבעים, אני נוטה להסכים איתך.

האמת שיש מועדון מאוד גדול של רכבי הקונצרן (הכוונה לvag כמובן), גם בארץ וגם בעולם. לא יודעת מי יצר אותו אבל הוא קיים.

יש רכב שהג'וליה לא מזכירה אותו? :-P

Challenge accepted [emoji1]

uploadfromtaptalk1435777022502.jpg

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, הכונס אוויר הזה מאחורה...אלפא עשו לזה Mirror.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש מועדון מאוד גדול של רכבי הקונצרן (הכוונה לvag כמובן), גם בארץ וגם בעולם. לא יודעת מי יצר אותו אבל הוא קיים.

יש חברי מועדון עם אג'נדות מאוד ייצריות בעיקר סביב הגולף GTI (וכמובן סקודה פאביה האגדית), בטח אין שום מעודון "אוהדים שרופים" לפסאט, או לסופרב או אלטיאה, מקסימום מועדון שמאגד בעלי רכבים אבל זה עדיין לא ברמה שקרובה לאלפא.

כך שהמסקנה היא כמו שאמרתי, סיאט הצליחו לגזול נתח שוק גדול מאוד מאלפא אבל לא הצליחו להכנס לנעליים הגדולות של ההילה של אלפא.

את זה, רק הזמן יעשה (אם בכלל, גם בגלל חוסר ה"נשמה" בסיאט וגם בגלל התעוררות הפיניקס הנקרא אלפא רומאו).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שדוקא בקטגוריה היותר גדולה, כשהייתה להם יופי של הזדמנות, הם לא דחפו את ה אקסאו כאופציה ספורטיבית ולמען האמת, בשבוע שלם בגרמניה עם הרכב בהשכרה לא הפסקתי להשתומם איזה אידיוט לקח כל תכונה טובה שאפשר לחשוב עליה ב A4 ובדרך לסמל הספרדי איבד את כולן.

ב-A4 של 2001/2 לא היו הרבה תכונות טובות, כך שזה לא היה קשה במיוחד.

ועם זאת, האקסאו היתה מכונית מעליבה למדי, שרק הדגישה את מיקומה של סיאט בתחתית פירמידת VAG.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אותה מבלי להכיר את הרכב, שבוע שלם נהגתי בחתיכת צואה הזו.

כמה השתוממתי כשגיליתי בגוגל, כשחזרתי הבייתה, שזאת אמורה להיות A4 בבסיס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כלום,אני רק מדמיין אותה בארץ ,לבנה ללא חצאיות וללא דפיוזר אחורי,אגזוז כפול

שיוצא משני צידיי הפגוש ולא מתוך דפיוזר בגודל תעלת פנמה,גיר ידני ומנוע1.75T

ריפודים משולבים בד ועור,מפתח רגיל ללא לחצן התנעה,גלגלי 18 אינצ

250 כ"ס הנעה אחורית וגג פנורמי שחור חצי שקוף.

ועכשיו רק ננסה לדמיין מחיר שלא עובר את ה 240אלף...

לדמיין כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברי מועדון עם אג'נדות מאוד ייצריות בעיקר סביב הגולף GTI (וכמובן סקודה פאביה האגדית), בטח אין שום מעודון "אוהדים שרופים" לפסאט, או לסופרב או אלטיאה, מקסימום מועדון שמאגד בעלי רכבים אבל זה עדיין לא ברמה שקרובה לאלפא.

כך שהמסקנה היא כמו שאמרתי, סיאט הצליחו לגזול נתח שוק גדול מאוד מאלפא אבל לא הצליחו להכנס לנעליים הגדולות של ההילה של אלפא.

את זה, רק הזמן יעשה (אם בכלל, גם בגלל חוסר ה"נשמה" בסיאט וגם בגלל התעוררות הפיניקס הנקרא אלפא רומאו).

אין הילה ספורטיבית סביב סיאט?

אותו המודעון סביב GTI כמו שקראת לו, במציאות כולל לא מעט סיאטים. החל מאיביזות 1.4 אטמוספריות מחופשות לקופרות ובוקהנגרות עד לרכבים משופרים מאוד (מאוד). אותו הדבר לגבי הלאונים, לא חסרות שם גם נציגויות של אאודי.

אין הערצה עיוורת? ועוד איך יש, קיצוניות יש בכל מקום.

אבל רגע, פה מנגחים את אלפא, אז נשאיר את הדיון עינייני ואני אפסיק להפריע עם עובדות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוּ סיאט?!

מלבד הדגמים הספורטיביים, שאת זה יש בכל מיני יצרנים ומותגים, מה בדיוק יש בסיאט שמתחרה באלפא (לא במכוניות, במיתוג כביכול)?

עיצוב?

גימור?

התנהגות כביש יוצאת דופן?

עוד סקודה מעוצבת קצת אחרת + אופציה ללדים בפנים.

המפתח החדש. נראה יותר איכותי אך פחות מעוצב.

יש לך גם תמונה של הונטיל, שנבדוק את האיכות שלו?

אולי נתונים על מרווח החריצים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הונטיל אתה לא שם על השולחן בנונשלנטיות כשנפגש עם אנשים.

חסר לי לוגו בולט על המחזיק מפתחות. נראה גנרי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בצה"ל נחלק את הגורמים המשפיעים על רכישת הרכב ל 3 מרכיבים

עיצוב חיצוני,

עיצוב פנימי ונוחות,

ביצועים,

אצלי זה מתחלק ל 10% לראשון, 20% לשני ,70% לשלישי.

ואצלכם??

מחזיק המפתחות זה הבונוס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורזילקה, יש מועדון נרחב של בעלי ואגיות.

זה לא סובב סביב סיאט באופן בלעדי, וגם לא בטוח שסביב הקונצרן ככזה.

כן, יש הילה מסוימת לדגמים מסוימים, כפי שבגירה כתב וכן חלק מהרכבים שלהם די פופולאריים בארץ. אבל לדעתי מה שמשחק כאן תפקיד זה בעיקר התמחור (בזמנו איביזה fr בעלת ביצועים כמו הפולו שהיתה לי עלתה 20 אלף פחות) והזמינות של שיפורים אפשריים.

את יכולה לחפש כאן שרשור שבו מישהו תהה, סתם לדוגמא, מה קרה ל"מסורת" של איביזה FR ולראות איזה סוג של תגובות הוא קיבל וגם למה. "מסורת" ברמה שיש במועדונים של אלפא (כמו, למשל, חגיגת ימי הולדת של דגמים אלו והאחרים מהעבר הרחוק) אני לא בטוח שתמצאי שם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...