Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיג- סיאט ארונה

פוסטים מומלצים

מקפיץ את הפוסט שלי מאחר ואחרי בדיקה מול כל הפנצ׳ריות וכל היבואנים ששלחתם לי, מה שיש כרגע זמין זה:

פאלקן ze310 95w בעלות של 1,800₪

מישלין פריימסי 4+ 91v בעלות של 2,600 

לגבי Goodyear efficient grip performance היבואן בודק וצריך לחזור אליי. ככל הנראה אין מלאי.

הרכב נוסע 10,000 בשנה ואני מצפה שיחזיקו לי לפחות 60,000 ק"מ כמו הפירלי הנוכחיים.

הרכב נמצא בחניה מקורה רוב הזמן ככה שאין סיבה להתייבשות מהירה.

שווה להוסיף 800 שקלים עבור המישלין? בין הקלבר לפאלקון אני מתקשה למצוא הבדלים משמעותיים.

עריכה אחרונה על ידי אלרן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה פרקטית,  במקרה שלך אין טעם לקנות מישלין יותר יקרים.

הם לא יחזיקו מעמד 6 שנים ויתייבשו מהר יותר מאשר פאלקן. 

אבל היתרון של מישלין - שקטים יותר ונוחים יותר.

זה כבר עניין סובייקטיבי, עד כמה אתה רגיש לרעשי הכביש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, vladclar כתב:

מבחינה פרקטית,  במקרה שלך אין טעם לקנות מישלין יותר יקרים.

הם לא יחזיקו מעמד 6 שנים ויתייבשו מהר יותר מאשר פאלקן. 

אבל היתרון של מישלין - שקטים יותר ונוחים יותר.

זה כבר עניין סובייקטיבי, עד כמה אתה רגיש לרעשי הכביש.

הרכב עצמו לא אטום בצורה מדהימה, ככה שעניין של כמה דציבלים הבדל כנראה לא יהיה מורגש יותר מדי.

אבדוק את עניין הדציבלים של כל צמיג.

מה הכוונה בנוחות? רוב הנסיעה שלנו היא עירונית/בין עירונית וגם כמו שאתה רואה, ממש לא הרבה. ממוצע של 10k בשנה.

מעדכן ומוסיף בצריכת הדלק בשניהם מוגדרת כC.

הייתי מצפה שברמת המחירים הזו של מישלין זה יהיה A.

עריכה אחרונה על ידי אלרן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין מרגישים יותר רכים בהשוואה לפאלקן,  כאילו הרכב נוסע על שטיח.

במבחנים השוואתיים פאלקן יוצא בין הרועשים,  מישלין בין שקטים. תוסיף לזה קוד עומס גבוה יותר בפאלקן שגורם לעוד יותר קשיחות.

בקשר לצריכת דלק - מדובר במשהו כמו 2% הפרש בין А ל С. אלה לא צמיגים ירוקים ( כמו energy saver), לכן מדד צריכת דלק לא A. וזה משתנה בין המידות. אותו הדגם במידה אחרת יכול להיות B.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vladclar כתב:

מישלין מרגישים יותר רכים בהשוואה לפאלקן,  כאילו הרכב נוסע על שטיח.

במבחנים השוואתיים פאלקן יוצא בין הרועשים,  מישלין בין שקטים. תוסיף לזה קוד עומס גבוה יותר בפאלקן שגורם לעוד יותר קשיחות.

בקשר לצריכת דלק - מדובר במשהו כמו 2% הפרש בין А ל С. אלה לא צמיגים ירוקים ( כמו energy saver), לכן מדד צריכת דלק לא A. וזה משתנה בין המידות. אותו הדגם במידה אחרת יכול להיות B.

זהו באמת החיסרון שאני נאלץ לעלות בקוד עומס כמעט עם כל צמיג כי אין הרבה מבחר (גם כשיש מלאי).

אני אלך על המישלין כנראה ונקווה שיחזיקו כמה שיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין מניסיון מחזיק הרבה קילומטרים. אם הרכב חונה לרוב בצל/ חניון מקורה, אולי הצמיגים לא יתייבשו מהר ( מה שקורה בשמש).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, vladclar כתב:

מישלין מניסיון מחזיק הרבה קילומטרים. אם הרכב חונה לרוב בצל/ חניון מקורה, אולי הצמיגים לא יתייבשו מהר ( מה שקורה בשמש).

לפני שאני רוכש, אמרו לי שהמחיר קצת נמוך ומחשיד.

מה לבדוק לפני שאני משלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכולם במידה הנכונה , מאותו הדגם, עם אותו קוד עומס ומהירות, תאריך ייצור עד שנה (גג), ורצוי פחות.

ממש להסתכל על מה שמוטבע על כל אחד מהצמיגים. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, אלרן כתב:

הרכב נמצא בחניה מקורה רוב הזמן ככה שאין סיבה להתייבשות מהירה.

הוא לא חונה בשמש. לכן פירלי ( שמתייבשים גם הם די מהר ) החזיקו 6 שנים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...