Jump to content

buk876

 • הודעות

  18
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של buk876

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. ברכב הקודם מת לי המצבר כמה פעמים והשלט אף פעם לא עבד..
 2. חשבתי על זה ובטח החליפו סוויץ אבל לא החליפו את הדלתות.. מה אתה עושה אם נגמר המצבר יום אחד?
 3. מה אתה אומר על לעשות משהו כזה פעם בכמה חודשים? https://www.amazon.com/Shine-Armor-Fortify-Quick-Coat/dp/B07LHB3B2Q/ref=sr_1_8?dchild=1&qid=1625846652&s=automotive-intl-ship&sr=1-8 יש להם שם סרטון הם אומרים שלא צריך לעשות כלום חוץ מלרסס ולנגב עם מטלית
 4. תודה על התשובה. נצא מנקודת הנחה שאני לא מעוניין לשטוף בעצמי וגם לא להשקיע סכומים בשטיפה מקצועית. מצד שני, אני גם לא דורש הרבה. לא צריך ברק. רק רוצה שהצבע לא יתקלף\ לא יהיו סימני צבע מוזרים. יש דרך ביניים כלשהי? או שעדיף לא לשטוף בכלל לפי מה שאתה אומר? האם עדיף לא לעשות שטיפהבכלל אם ככה (כי אני לא מתכוון לשטוף לבד)? האם יש דרך נוחה וזולה להשתמש באוטם צבע?
 5. קנינו רכב שנצבע כדי להעלים שריטות וכו'. אנחנו רוצים שהצבע ישמר ולא ירד..אבל מצד שני לא צריך שהרכב יבריק וכו'. מספיק לקחת אותו לשטיפה במכונה עם וקס? (הווקס כבר בתוך המכונה)
 6. איזה אירוע ביטוחי יכול לקרות? מדובר על ביטוח צד ג לא מקיף
 7. יש לי רכב שהולך לעמוד תקופה של כמה חודשים בחניה. ממה שקראתי צריך: 1) לנתק את המצבר 2) למלא אוויר בגלגלים 3) לבטל את הביטוח מה עוד צריך לעשות כדי שלא יהיו בעיות כשאני חוזר להשתמש בו?
 8. הנציג הראה לך בדיקה שהם עשו אצל מכון או שאמר לך באופן כללי? אני מתלבט אם לסמוך על הבדיקות שהרשתות רכב מראות לי או לקחת למכון ולבדוק..
 9. תודה לשניכם על התגובות. למיקרה הגעתי אחרי חיפוש עצמאי אחרי שהחלטתי שפחות מעוניין בקיה\i10 ושמעתי שיפניות אמינות. המטרה שלי בגדול היא רכב אמין שלא רואה מוסך שאוכל להחזיק לשנים קדימה. לכן רוצה שנתון יחסית חדש - 2014-2016. (אני לא חי בטיים זון שמוסכים עובדים בו וגם לא רוצה להתעסק איתם - מעדיף לשלם קצת יותר בקניה. גג בלאי רגיל של גלגלים בלמים רצועות וכו'.) יסע גג 10 אקמ בשנה, עם מנוע 1200-1400. עדיפות לחסכוני בדלק. תקציב כמו שהבנתם איזור ה-30 ויכול להתפשר על קילומראז גבוה כי לא מתכנן לנסוע בו הרבה.
 10. הציעו לי אותה בערך במחיר זהה ואמרו לי שספציפית ב-RS אין את התקלות של הסוניק הרגילה. ומבחינת אבזור ומנוע וגודל היא עדיפה על המיקרה. לגבי המיקרה, הבנתי שהייתה תביעה ייצוגית נגד היבואן קרסו על הגיר במכוניות החל מ-2013. אתה יודע מתי נפתרה הבעיה? ספציפית אני מדבר על מיקרה מ-2016.
 11. היי אחי..האם הסתדר? אני לפני קניה של בדיוק רכב כזה שנת 2014. מה אומר?
 12. היי אחי, אני מחכה לעדכונים שלך אבל זה קצת דחוף לי כי אני בתהליכי קניה. מה אתה אומר על שברולט סוניק RS 2014, עשתה 80 אלף קמ? הכי חשוב לי אמינות..לא רוצה לראות מוסכים. שברולט בעייתיים הבנתי. ההתלבטות היא מול מיקרה 2016 או פיקנטו 2014.
 13. איזה מכונית יותר אמינה ולא רואה מוסך? שברולט סוניק RS 2014 או ניסאן מיקרה 2016? שני הרכבים עם קילומטראז גבוה. עקרונית ניסאן היא יפנית אבל שמעתי שיש שם תקלות בגיר בקילומטרזים גבוהים. שברולט ידועה בבעיות במנוע. מה אומרים? שניהן סבבה, רק אחת מהן או אף אחת?
 14. לא יודע סתם מעצבן שקניתי לפני חודש.. ומה לגבי מניעה של פנצרים? יש מוצר כזה?
×
×
 • תוכן חדש...