Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jabra יוצאת מהתחום הצרכני

dani666

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

ביום שבו הכריזה על מוצרים חדשים היא גם הודיעה שעוזבת את התחום הצרכני.  הם מתכננים להתרכז בתחום העסקי/מקצועי ומכשירי שמיעה.

פרטים נוספים כאן.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ברה אף פעם לא היו כוס התה שלי בנוגע לאוזניות, אבל חבל. עוד יצרן שלא סיני מפנה את מקומו. 

בסוף זה יהיה כמו בפלאפונים- 2 חברות מערביות עם אשכרה מבחר, והשאר סיניות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חבל, בדיוק התחלתי לבדוק את השטח לגבי החלפה לסוני שלי הגוססות כמובן אחרי שנתיים. 

ג'ברה היו בסדר, לפי החיפושים שעשיתי האיכות (לא שמע, הכללית) קצת התדרדרה (ובכלל נראה שהשיא שלהם היה ה 65t ).

ועדיין, פחות מתחרה איכותי בשוק זה חבל (במיוחד כזה ששומר על כפתורים פיזיים באוזניות שלו)

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה את ה elite10 - ונהנה מכל רגע.

הן גם עברו כביסה (כולל הקייס) + מייבש (שהכל כמובן התפזר ולא נשאר בקייס) - ומתפקדות כרגיל.

התזמון של כל הסיפור מוזר, אבל בהחלט חבל שזה מתקרב לסוף.

בגלל אהבתי לאוזניות, אני שוקל לקנות עוד זוג ולשמור במצב קופסא עד שהנוכחיות יתפגרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קניתי אוזניה שלהם לצורך שיחות טלפון, אחד מדגמי הפרימיום שלהם- עם סינון רעשים אקטיבי, חיבור לכמה מכשירים ואריזה עם באנדל יפה.

עלתה לי 700 שקלים בשנת 2015, עדיין עובדת טוב, רק שחיי הסוללה התקצרו.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, avargel כתב:

חבל מאוד

האוזניות שלהם בטווח המחירים 300-600 ש"ח, עם הVFM מהגבוהים ביותר לטעמי האישי

הבעיה היא שאוזניות שעולות 150 ש״ח לא פחות טובות לשימוש צרכני, ואז עניין ה-VFM מקבל מכה. אם קניתי לאחרונה אוזניות עם סינון רעשים (לא אבסולוטי), LDAC, מולטיפוינט, EQ ושאר ירקות, ועלו לי 140 ש״ח... מי ייקנה אוזניות ב-400 ש״ח, גם אם סינון הרעשים יותר טוב?

הטכנולוגיה הפכה לגנרית, מה שהפך את אמצע השוק ללא מעניין. או שאתה הולך על הפרימיום, כי רוצה דה-בסט, או שחבל על הכסף.

לפני 23 שעות, David32 כתב:

באמת חבל, בדיוק התחלתי לבדוק את השטח לגבי החלפה לסוני שלי הגוססות כמובן אחרי שנתיים. 

אילו סוני ומה סיבת המוות?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, falou כתב:

הבעיה היא שאוזניות שעולות 150 ש״ח לא פחות טובות לשימוש צרכני, ואז עניין ה-VFM מקבל מכה. אם קניתי לאחרונה אוזניות עם סינון רעשים (לא אבסולוטי), LDAC, מולטיפוינט, EQ ושאר ירקות, ועלו לי 140 ש״ח... מי ייקנה אוזניות ב-400 ש״ח, גם אם סינון הרעשים יותר טוב?

לא יודע 

הג'אברה שאצלי כבר 4-5 שנים

זמן סוללה ארוך (עדיין), חיבור יציב מאוד (אצל הסיניות נתקלתי ביותר מדי קשיים), אפליקציה מושלמת, קייס קל ונוח, והן יושבות לי מאוד נוח באוזן

סינון רעשים זה רק פרמטר אחד

יכול להיות שבשנים שחלפו האוזניות בטווח של ה150 עשו קפיצה, לא יודע. בזמנו כשבדקתי - ההפרש בהחלט הצדיק את עצמו ++

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוח באוזן זה לגמרי אינדיווידואלי. 

יש אפליקציה גם באוזניות מתחת ל-200, הקייס לא עשוי ברזל כבד, החיבור עובד (לא היו לי בעיות כאלו מעולם, גם כשהזולות נעדרו כל פיצ'ר מתקדם). 

כאמור, קניתי עכשיו (Redmi 5 buds pro) והכל פיקס. 

אז ברור שג'ברה בחוץ. אין להם יתרון יחסי, כי הם לא הבעלים של הטכנולוגיה. זו חברת אינטגרציה וזה הופך עם השנים לגנרי

נ.ב. ה-Redmi נמכרים בארץ ב-430 ש״ח. אני קניתי ב-140 אבל אפשר למצוא אותה ב-180 עד 200.

יש גם את ה-Anker Soundcore Liberty 4 NC במחירים האלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אילו סוני ומה סיבת המוות

Sony wf1000xm4

כול הסוללות כבר לא משהו. להחליף בקייס זה קל, להחליף באוזניות אפשרי אבל לא סגור על כמה אני יכול לעשות את זה בכיף.

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. צריך לבדוק בדיוק אבל או שכבר עברו שנתיים או שאוטוטו.

האמת, בזמן האחרון יש להן גם בעיה שהן לא מתנתקות בקייס.

וכמו שגיליתי, כפתורי מגע על אוזניות זה לא חכם במקומות בהן יורד גשם, עם קפוצ'ון לח הוא מזהה לחיצות שלא קיימות. 

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, avargel כתב:

יכול להיות שבשנים שחלפו האוזניות בטווח של ה150 עשו קפיצה, לא יודע. בזמנו כשבדקתי - ההפרש בהחלט הצדיק את עצמו ++

זה לא שהם עשו קפיצה, פשוט הסינים מוכרים במחירי זנות. אין להם שום בעיה עם קופונים שבאים והולכים אחת לחודשיים בערך, לחתוך את המחיר ב-40-50 אחוז גם אפילו אחרי חצי שנה. 

ככה יוצא שהם מוכרים ב-170-200 שקל אוזניות שהם די ברמה של אוזניות ב-450-500 שקל. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...