Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו זה רשמי - לאחר שנים ארוכות של המתנה וספקולציות אלפא רומיאו (בעצם FCA) תשיק במילנו בעוד זמן קצר ב- 24 ביוני את הסדאן החדשה. אכן זו שמתיימרת להתחרות ראש בראש ב-BMW סדרה 3.

למה דווקא ב24/6 ? פשוט יובל 105 שנה למותג אלפא רומיאו....

מה ברור ומה ספקולציות ?

שם: וודאי - שם קוד פנימי בחברה - TIPO 952 . לא וודאי - שם שיווקי . הסברה הרווחת - GIULIA.(ג'וליה). כלל לא בטוח. יתכנו הפתעות.

מראה: באופן מפתיע האיטלקים הצליחו לשמור על בטחון מידע ויש רק ספקולציות איך הרכב נראה. מצרף כמה הדמיות שרווחו בתקשורת העולמית(חלקן באמת מרהיבות...).

שלדה: בוודאות הנעה אחורית. כנראה גרסת 4X4. מחיר: תואם סדרה 3. מימדים: כנראה בין סדרה 3 ל - 5.

מנוע: לא וודאי : מנוע 1.4 טורבו בהספקים עד 180 כ"ס. 1.8 טורבו כפול בהספקים עד 330 כ"ס. מנועי V6 בנפחים 2.5/3.0 והספקים עד 510 כ"ס. יהיו גם דיזלים חזקים (את מי זה מעניין כאן...)

מה יתממש - נחכה ב(חוסר) סבלנות ל 24/6 ....

000001alfagiulia (1).jpg4.jpg4388-alfa-romeo-predstavit-svoy-novyy-sedan-24-iyunya-2015-goda.jpgalfa-g10.jpgAlfa-Romeo-Giulia-11.jpgalfaromeogiuliacgi_1.jpgAlfa-Romeo-Giulia-rendering-1.jpgAlfa-Romeo-Giulia-Renderings-NCI.jpg

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יסלחו לי חובבי המותג, אבל שניה אחרי שהמבט עבר מהחזית לפרופיל הצד זה הזכיר לי מאוד מאליבו / ביואיק לה קרוס ישנה / ומאזדה 6...

זה נראה שמאוד התאמצו להכניס לזה זהות של אלפא.

אני רץ להתחבא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי במפורש שאין תמונות רשמיות. כל שצירפתי הן הדמיות ספקולטיביות שרווחות ברשת. מעט סבלנות לפני שמותחים ביקורת על הויזואליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט סבלנות לפני שמותחים ביקורת על הויזואליות.

העלת תמונות.

מה ציפית שיקרה? שכולם יתפעלו? שמותר יהיה לומר רק דברים טובים?

הרי אם הייתי אומר שהעיצוב מהמם, לא היית עונה לי "מעט סבלנות לפני שמתפעלים".

צודק עידן. רשמתי מאליבו. התכוונתי לאימפלה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא היטב את הפוסט הראשון תבין שכל מתיחת ביקורת, שהיא לגיטימית כשלעצמה, מתייחסת לא לרכב שיוצג ב 24/6 במילנו , שאיש בקהל הרחב אינו יודע את מראהו , אלא לספולציות (הדמיות ממוחשבות משוערות) שרצו ברשת שמן הסתם אינן הדבר הממשי.

אכן בהחלט מותר לחוות דעה שלילית - אך במקרה זה המושא הוא וירטואלי לחלוטין ואינו קשור למציאות.

בוודאי שכיוצג ב- 24/6 הרכב הממשי זה יהיה קצת יותר רלבנטי להתייחסויות - חיוביות או שליליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שגם חובבי המותג וגם לא, כולם מחזיקים אצבעות שזו תהיה "האלפא שסוף סוף תחזיר עטרה ליושנה".

הנעה אחורית, מנוע וצליל מנוע מהג'ולייטה תלתן ועכשיו רק שהשילדה תהיה טובה ויש לנו אלפא מנצחת!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלת תמונות.

העלה ציורים שמנסים לנחש.

אלפא חוזרת, עם מזראטי כאמא מאמצת.

כמה רע זה יכול להיות?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יכול להיות רע?

מממ... מחיר של מזראטי עם אמינות של אלפא?

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...