Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הארלד ווסטר, המנכ"ל של אלפא רומאו, ה-24.6 זו אבן דרך בהיסטוריה של אלפא שכמותה בודדות בכל ההיסטוריה בת 105 השנים.

זה כמובן להבדיל מהאלפאסוד שהייתה אבן דרך, מהפכה וכו' וכו'.

או ה-75.

וה-156 שהייתה אמורה להחזיר עטרה ליושנה ובל נשכח את הגיר האלקטרו-הידראולי המופלא שהגיע היישר מפרארי.

כמה סופרלטיבים, כמה ספינים, שפשוט יציגו מכונית טובה שתיתן בראש לסדרה שלוש.

(למרות שאני מזהיר מראש את האלפיסטים שעוקבים אחרי מגזינים ותוכניות רכב מהאי הבריטי - מבחינת כתבי הרכב שם, אפילו אם האלפא תהיה מסוגלת לטוס, יהיו לה מושבים שמרפאים טחורים, אמינות של וולבו משנות ה-60 ויכולת להקיף את הרינג בחמש דקות עם ישראל כ"ץ מאחורי ההגה, עדיין ה-BMW תהיה "החבילה הכוללת הטובה יותר" ותקבל חמישה כוכבים לעומת שלושה של האלפא).

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

(למרות שאני מזהיר מראש את האלפיסטים שעוקבים אחרי מגזינים ותוכניות רכב מהאי הבריטי - מבחינת כתבי הרכב שם, אפילו אם האלפא תהיה מסוגלת לטוס, יהיו לה מושבים שמרפאים טחורים, אמינות של וולבו משנות ה-60 ויכולת להקיף את הרינג בחמש דקות עם ישראל כ"ץ מאחורי ההגה, עדיין ה-BMW תהיה "החבילה הכוללת הטובה יותר" ותקבל חמישה כוכבים לעומת שלושה של האלפא).

הפוך גוטה, הפוך. אם בהשוואה יש רכב בריטי הוא תמיד ינצח והגרמני ידחק למקום האחרון, אחרי רכב צרפתי או איטלקי. הגרמניות מנצחות איפה שבאמת מגיע להן - כמו במקרה של BMW והגולף... :-)

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת הוזה. נניח את אלפא בצד, הגרמניות זוכות אצל הבריטים להמון קרדיט שלא מגיע להן. זה בד"כ מגיע בעטיפה של "חבילה מאוזנת" שקר כלשהו...

שמועה שהגיעה לאזניי זה עתה: הרכב האדום אשר מופיעה בתמונות שדלפו היום איננו הרכב שיוצג מחר.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, הוא בסך הכל דיי מסתדר עם האיור המטושטש שהם שחררו.

מצד שני קצת התאכזבתי ממנו אז אני מקווה שהשמועה נכונה. ציפיתי למשהו אחר משום מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ,האיטלקים עשו טעות שתטפח להם בפנים (וחבל...).

כל חברות הרכב הידועות, כולל המצליחות, נוהגות בהדרגה לשחרר לפני ההשקה הרשמית תמונות שמראות לגמרי או כמעט במדוייק כיצד הרכב יראה בפועל. הדבר גורם לבניית ציפייה מתואמת ואי אכזבה אצל המתעניינים.

האיטלקים נקטו בהסוואה ומידור כה כבדים כך שאין בעצם מושג איך יראה הרכב שפותח בעצלתיים כ 6/7 שנים. במשך הזמן כל מיני אתרים/מגזינים שיחררו השערות ממוחשבות מאויירות שחלקן מאוד מרהיב ומצודד. הדבר יצר רף של צפייות מופרזות וכל עיצוב שאינו מהמם ויפה באופן חריג עלול ליצור אכזבה אצל המצפה.

מה נתן המידור וההסתרה הכבדים? מישהו מהמתחרים היה מעתיק ומקדים את FCA אם היו חושפים בהדרגה למה לצפות בשבועות טרם ההשקה? לא ברור לי הרציונל של מרקיונה.

אני צופה כמעט בוודאות אכזבה כללית הן פה בפורום והן בקרב הברנז'ה המקצועית/עולמית - מה זה הכל ? בפרט לאור רמת הציפיות מרקיעת השחקים.

(והלוואי שאתבדה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת איסטרטגיה שיווקית מקובלת. אפל משתמשים בה ביעילות כבר הרבה שנים.

השיטה - אתה שומר על חשאיות מוחלטת ונותן לעיתונאים להתבשל במיץ של עצמם, שיכתבו כל מיני ספקולציות, שיפריחו בלוני ניסוי, לעיתים היצרן בעצמו משחרר דיסאינפורמציה (בצורה של "הדלפות"). הספינים האלו הם פרסום חינם ובנוסף ההשקה כמובן תמשוך קהל סקרנים רב ותזכה לסיקור תקשורתי נרחב - כי כולם נורא סקרנים מה יוצג שם בסופו של דבר.

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמעט שנראה, נראה נאה בעיני הרכב האדום הזה [יהא מי שיהיה]

גילוי נאות - אני נוטה [בכנות] לחבב את העיצובים של אופל [וגם של רנו]

וזה מין פלואנס אינסיניה ספורט שכזה, בערך. בשחור-ריגול יש קו שנופל

בהשתפלות חדה מהאחוריים אל החזית ויוצר מעין תחת-בבונית-בייחום,

זה עיצוב שאני לא אוהב ולא אהבתי בשחור המטושטש.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצילומי ריגול הם בכוונה התקינו תחת ופרונט של מזראטי ופרופורציות מוזרות.

ידוע מתי תפורסם הגרסה הסופית? אמור להיות היום

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה וואחאד בילד אפ למכונית, מראקיונה חושב שהוא סטיב ג'ובס :lol:

FAIR WARNING לכל חובבי המותג, אם הם מציגים דודג' דארט בתחפושת אני לא אפסיק לסתלבט עליהם שנה שלמה!!!:roflmao:

יאללה, הגיע הזמן לאלפא ראויה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תסתלבט עליהם בכל מקרה, גם אם היא תהיה יותר טובה מפיאט בראבו ושקודה פאביה שפורט גם יחד.

התגובה האמיתית ביותר בשרשור הזה, לדעתי, היא זאת:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...