Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב יפה, החרטום עם אלמנטים של פרארי ביחד עם עיצוב אלפא קלאסי. הפרופורציות טובות לרכב סאלוני - כמו סדרה 3, כמו המאזדה6, אבל אני לא חושב שמדובר בהעתקה אלא בישור קו עם האופנה דהיום. שוב פעם - צריך לראות על הכביש במציאות בשביל לפסוק.

היא לא תצליח לערער את פופולאריות ה-M3. נראה לי שה-M3 תהיה טובה יותר

למה בעצם?

המנוע הבכיר מספיק חזק ועל השלדה והמתלים של הג'וליה כנראה עבדו (שנים רבות) מהנדסים שחתומים על פרויקטים של מזארטי ופרארי.

האמת לדעתי ה159 נראית טוב יותר. ריבוי הזויות כואב בעין והעיצוב לא מרגיש "אלמותי"

העיצוב לא צריך להיות "אלמותי", הוא צריך למכור.

ה-159 לא מכרה מספיק טוב והאמת שגם ה-156 (המאוד מרשימה עיצובית) לא הייתה שוס גדול. יכול להיות שמרקיונה עשה את החשבון שלו והנחה את צוות המעצבים להוציא משהו שגרתי יותר הפעם. העיצוב הזה כאמור די מיישר קו. העין שלי לא כאבה ד"א.

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין קשר בעיצוב בין החלק הקדמי לאחורי, הפרונט מכוער ברמות - נראה כמו הכלאה בין סדרה 3 ל-1.

מאחורה נראית כמו העתק של קיה אופטימה.

בתכלס אפילו מזדה 6 באדום נראית טוב יותר לדעתי עם קווי עיצוב הרבה יותר זורמים לכל אורך הרכב.

הגזמה פראית. המכונית נראית מעולה, אולי לא עיצוב פורץ דרך אבל בהחלט קרבית עם טון נוכחות על הכביש, במיוחד עם הגריל המשולש של אלפא שמשדר יוקרתיות.

מכוערת היא בטוח לא.

עכשיו רק נשאר לקוות לתא נוסעים מפנק וזאת יכולה להיות בונבוניירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-M3/M4 רכב מעולה של יצרן מעולה עם שוק אפטרמרקט מפותח ושוק יד שניה נהדר. הקונים הפוטנציאלים בחלקם (רובם?) שמרנים בכך שהם הולכים על בטוח.

כדי שה-QV תצליח להפריע במשהו למכירות של ה-M3 היא תצטרך להיות זולה משמעותית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי זה קצת יותר wishful thinking מאשר מה אתה באמת חושב שיהיה, לא? :-P

לא, זה דווקא ניחוש מושכל. wishful thinking זה להגיד 210 כמו 159 קלאסיקו או 200 כמו S60 T5 בסיסית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה הוא שכעת, ככל הנראה, האלפא תתן לגרמנים בראש היכן שכואב.

תרשה לי להגיב בצורה בוגרת ומאופקת...

:roflmao::roflmao::roflmao::screwy::roflmao::roflmao::roflmao:

רבים וטובים מאלפא רומאו ניסו לאורך 50 השנה האחרונות, לא לאיים על ב.מ.וו/מרצדס/אוודי אלא רק להתברג עם נתח מכירות משמעותי לקטגוריה.

אף אחד לא הצליח ולא נראה שמישהוא יצליח בקרוב.

אבל היי, שיהיה בהצלחה, לפחות לא סימנו לעצמם מטרות בילתי ניתנות להשגה...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוצאת חן בעיני. עיצוב יפה.

עכשיו השאלה העיקרית תהיה חווית הנהיגה שהיא מספקת והמחיר.

טיפול לא נכון ב 2 האלה ויש סיכוי שהיא תהיה פחות יפה בעיני.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוצאת חן בעיני. עיצוב יפה.

עכשיו השאלה העיקרית תהיה חווית הנהיגה שהיא מספקת והמחיר.

טיפול לא נכון ב 2 האלה ויש סיכוי שהיא תהיה פחות יפה בעיני.

שייקה, צודק!

העיצוב מצויין ולא רטרו מדי.

הרכב לא נראה שמן - כמו הסידרה 3 לדוגמא - מאד דינאמי

תילתן ירוק נראה כמו שהוא אמור להראות... שטוח בסיבובים.

אם הם יעשו עבודה כמו שעשו עם ה 4סי יש להם מנצח - לפחות עם האלפיסטי - השוק הרחב יתקשה לעקל אלפא במדי אודי.

יללה מתי סמל״ת לוקחים הזמנות?

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאונד מעולה, ללא צל של ספק. אני מודה שלא כל כך מתחבר לעיצוב החיצוני, בעיקר בשליש האחרון של הבודי.

כל כך קיויתי שהעיצוב הזורם של ה-8C ואחותה הקטנה יגיע גם לכאן, אפעס...

לא יודע, אני מניח שבמציאות היא תראה טוב יותר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראת טוב מאוד, לא מיוחדת כמו ה159 בזמנו אבל עדיין טוב מאוד.

אני אוהב את זה שהיא נראת כמו יורשת של ה159 ולא סתם דגם חדש ולא קשור.

יש לי הרגשה שהנהיגה בה תהיי תענוג אמיתי.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיליתי את המשותף לשייקספיר ולאלפא רומיאו - שניהם כתבו את המחזה "הרבה מהומה על לא מאומה"....

העיצוב החיצוני - חלקו האחורי מאזדה, צד ומכסה מנוע סדרה 3 ופרונט סטנדרטי אלפא - את זה הסתירו באדיקות במשך חודשים -אולי מהחשש לנתבע על גניבת זכןיות יוצרים.

סאונד - אכן בסרטונים נשמע טוב, אבל זה סאונד שבסרטון ושהוקלט באולפן. לא בטוח בכלל שזה גם הצליל האמיתי שהרכב מספק.

עם מה נותרנו? התנגות כביש ביצועים ומחיר.

לפחות בגזרת המחיר אי אפשר להיות אופטימיים, כי הכמויות שהגרמנים מייצרים מכתיבים גם מחירים יפים.

אני מאוכזב.

עריכה אחרונה על ידי dorki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיליתי את המשותף לשייקספיר ולאלפא רומיאו - שניהם כתבו את המחזה "הרבה מהומה על לא מאומה"....

סאונד - אכן בסרטונים נשמע טוב, אבל זה סאונד שבסרטון ושהוקלט באולפן. לא בטוח בכלל שזה גם הצליל האמיתי שהרכב מספק.

אני מאוכזב.

תגיד - גם בסופר אתה מתווכח עם עצמך? מאיפה לך שהסאונד מוקלט בסטודיו? אתה חלק מצוות ההפקה של הסרטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח, אף אחד לא יכול לפתוח שירוש "בשקט בשקט בלי ששמנו לב השיקו את האלפא רומיאו ג'וליה".

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...