Jump to content

fanman

 • פרסום הודעות

  226
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות fanman

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. נראה רכב שהודבק מכמה רכבים. בחזית פיז'ו,מאחורה פיאט 127מהצד קצת לנצ'יה ... תעשיית הרכב הבריטית קרסה בגלל האיגודים המקצועיים. רצו הכל ונשארו עם כלום ביד.
 2. מוצא את עצמי נכנס לפורום רק כדי לחפש את הסקירות שלך. בפורום ענתיקות היו סקירות כל שנה לדגמים שהגיעו לגיל אספנות,חבל שאין יותר. {רמז ,רמז,רמז)
 3. fanman

  גנבה של רכבים בעלי מפתח חכם

  להתקין מנעול הגה/דוושות/ידית הילוכים. הגנב יעדיף לא להתעסק ופשוט יעבור לרכב שיותר קל לגנוב
 4. מודה שאני נדהם . זה פורום רכב ! ואף אחד לא הזכיר ולו כבדרך אגב - גם המכוניות החדשות עוקבות אחרינו ! כן,רכבים חדשים שמצויידים בgps מדווחים איפה אתם נמצאים,כל תקלה,כל טיפול מדווח ונאגר במחשבי מוסך/יבואן. תיאורטית הרכב יכול "להלשין" על עבירות תנועה. איך כל זה לא הוזכר? ולגבי פרטיות,מצלמות,מעקבים ושאר מירעין בישין : מרגע שיש טלפון סלולרי,ויתרנו על הפרטיות. אפשר לדעת איפה היינו ובאיזה שעה -גם ללא חיבור לאינטרנט -רק דרך טריאנגולציה של האנטנות הסלולריות. בערים הגדולות הרחובות מרושתים מצלמות כבר מזמן. לכל חנות יש מצלמות אבטחה. תכל'ס לא צריך להתקין מצלמות מיוחדות אלא רק לעבוד את המערך הקיים של המצלמות. אנחנו בקרב מאסף על הפרטיות כשלמעשה נכנענו מזמן.
 5. מוצא את עצמי נכנס לפורום רק כדי לחפש את הסקירות שלך. בפורום ענתיקות היו סקירות כל שנה לדגמים שהגיעו לגיל אספנות,חבל שאין יותר. {רמז ,רמז,רמז)
 6. נראה רכב שהודבק מכמה רכבים. בחזית פיז'ו,מאחורה פיאט 127מהצד קצת לנצ'יה ... תעשיית הרכב הבריטית קרסה בגלל האיגודים המקצועיים. רצו הכל ונשארו עם כלום ביד.
 7. מאי 1939. אחרי תכנון יסודי, סבא וסבתא אורזים מזוודות ויוצאים עם אמא שלי (שהיתה בת 4) ואחותה הגדולה, ל"ביקור מולדת" של חצי שנה באוקראינה ופולין. חלק מהמשפחה כבר עלו לארץ אבל חלק גדול נשאר שם. הניסיונות הנואשים לשיכנוע המשפחה לעלות לארץ,לא צלחו. באמצע אוגוסט הוא החליט שמשהו רע עומד לקרות,לקח להם כשבוע להתארגן ולהיפרד,ועוד קצת ניסיונות שיכנוע שלא עזרו. הדרך חזרה ארכה כשבוע של נסיעות רצופות ברכבות ושיט באניה. שלושה ימים אחרי שחזרו לארץ - פרצה המלחמה... כל המשפחה שנשארה ניספתה - כולם. אני יכול לכתוב עכשיו בזכות"פרנויה" ותחושת הבטן של סבא.
 8. fanman

  מכירים\אוהבים את Car SOS?

  counting cars! הילד המגודל הזה מזכיר לי חבר טוב,בעל מוסך,שמה שמעניין אותו זה המכוניות ולא כמה מרוויחים. האיש חי מאהבת מכוניות. וריאן. הצייר הכי מוכשר שראיתי.
 9. קצת לא מבין את הבכי על מות מנוע הבעירה הפנימית. צליל? זאת הבעיה? יש היום מערכות שמע שמחוברות למחשב המנוע שמשמיעות כל צליל מנוע שתבחרו. מי שנסע ברכב חשמלי חזק צריך להזיל ריר בגלל ההמתנה לעולם של מנועי חשמל. אני לא מכיר שום יתרון למנוע בעירה פנימית על מנוע חשמלי (באותו הספק).
 10. מה שבטוח,בגלל שאנחנו סגורים בבית,חוש ההומור ברח...
 11. כנראה בזכות העובדה שאת האדרנלין אני מוציא בצורה אחרת. לפני 30 שנה היתה לי פורד סיירה שבמקרה נכנס לה מנוע 2ליטר גיר 5 הילוכים בקאקס קצר,ברקסים כפולים מאווררים,וכו' -לא ידעתי שקוראים לזה דריפט,קראנו לזה לזרוק זנב ארוך. כיום נוהג רגוע,נהנה מהמוזיקה/רעש של הילדים. לא ממהר לשום מקום. כנראה בזכות העובדה שאת האדרנלין אני מוציא בצורה אחרת.
 12. מי ירצה? כל מי שיודע מה הקטנים של סוזוקי יודעים לעשות בשטח
 13. מוזר שלא הוגשה יצוגית לגבי מנועי ה 1200 והגיר החד מצמדי
 14. מתי יהיו טנדרונים חשמליים עם טווח נסיעה נורמאלי,מתי?
×
×
 • Create New...