Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז ראית ספורטיבית על הכביש... בגלל זה צריך לעבור למצב קרב?

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שחלקכם כבר נחשף ב"וידויה של אסתי" לאחרונה עברתי לפוקוס ST. חלק מאוד משמעותי בבחירת המכונית והצבע ניתן לאנונימיות של המכונית.

ממש לא אוהב למשוך תשומת לב.

ברור, שפה ושם עוצרים אותי ברמזור ושואלים שאלות. לא נורא...

אבל תופעה אחרת, שאמנם לא חדשה לי אבל עכשיו אני נתקל בה בצורה קצת יותר צפופה, היא בעלי כל מני ספורטיביות או לא שפתאום באמצע הנהיגה קולטים אותי ומשנים מוד נהיגה למאוד מוזר.

למשל אתמול בעל אאודי A3 חומה עם גלגלים לא סטנדארטיים שבהשתלבות מחלף לכביש שאני נוסע בו קלטתי את המבט שלו שמבין מה הוא רואה. מאותו רגע הבנאדם נזכר שהוא חייב להראות לי מה הוא שווה. הבנאדם מתחיל לזגזג בטירוף בין מסלולים, חותך ועוקף מימין בפרעות ותוך הצמדות למכוניות . אחת מהן הופתעה וירדה לשול ואח"כ המשיך במפגן ראווה בעיקול... וכל זה לכבודי.

או מאוחר יותר בעל פיג'ו 208 GTI שבעת תנועה די עמוסה באיילון היה חייב לישר איתי קו ולא משנה כמה מעברי מסלול זה כרוך. ראבק אנחנו בפקק...העיקר לישר איתי קו?

מה הקטע? מה החסך שלהם? קונים מכונית בשביל להראות למי יש יותר גדול? מאבדים את השליטה העצמית בגלל מישהו שלא מכירים?

מכירים את התופעה? או אולי יכולים להסביר מה הקטע?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 480
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש כאלו שמחכים לאותו נהג שיהיה ה"פרטנר" שלהם ל"תחרות" על הכביש. לא חסר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מכיר.

התגובה שלי היא הורדת מהירות לכזה קצב שהאינפנטיל התורן יזוז קדימה ויפנה את הסביבה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את התופעה All too well.

גם אצלי אחד השיקולים לרכישת הקופרה (וכל רכב הבא שלי, אגב) בצבע לבן היה להשאיר מידת מה של אנונימיות.

נכון שהקופרה היא לא בדיוק זאב בעור כבש, למי שלא מבין היא נראת כמו עוד לאון רגילה...

בת זוגתי עד היום חושבת שיש לי לאון רגילה... כשאנחנו עוברים ליד לאון 1.8 או אפילו 1.4 היא תמיד אומרת "הנה אוטו כמו שלך",

כבר הפסקתי לנסות להסביר את ההבדלים :shock:

אבל הבעיה היא שאותם חוליגנים שאתה מתאר - מכירים ויודעים טוב טוב לזהות רכב ספורטיבי ומיד נכנסים למה שאתה קורא לו (בדצק) מוד תקיפה.

כשמדובר ברכבי ספורט אחרים התופעה עוד מובנת לי (גם, בהתאם לתנאי הדרך בלבד) וגם אני נהנה ללחוץ ברמזור עם GTI כשהכביש פנוי,

הבעיה מתחילה כשמדובר בטרנטה או איזו איביזה "ספורט קופה" 1.6 שמנסה להדביק את הקצב במצעות זיזוג מסוכן בין מכוניות.

תובנות אין. פשוט להתעלם.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את זה יותר בקטע של ה"אנדרדוג" רכב לא ספורטיבי ממוצע מינוס ובסוף זה שכן מצליח לעקוף את הרכב ה"ספורטיבי" נותן ריגוש מסויים הלב מתחיל לדפוק מהר והמוח אומר תוריד את הרגל מהגז אתה כבר לא ילד... :)

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה ידועה ונורמלית לא צריך להתרגש, כאשר אני נוהג על רכב ספורט ואני קולט רכב ספורט אחר, אני מתקרב אליו ונותן לו לראות אותי, לא כמו שתיארת לעשות מולו מפגן שלם, אלא מתקרב אליו לאט לאט עד שאני רואה את העיניים של הבן אדם וככה אני מבין הוא מעוניין או לא, בדרך כלל הופך למצב שהוא נותן פול גז ומתחילים באמת לנסוע יותר מהר ולזגזג בתנועה, ומי שמצליח להיות המוביל מבין ה-2 הוא בעצם ה"מנצח" כי השני נתקע מאחורי איזה רכב או לא היה לו מצב לעקוף נכון והוא נשאר מאחור, וזהו פה נגמר הכיף וממשיכים כל אחד לדרכו.

המצב היותר כייפי הוא כשאתה תוך כדי מנסה להתקרב אליו שיראה אותך, ואז הוא נותן פול גז זה יעני "ראיתי אותך" תתחיל לנסוע.

עריכה אחרונה על ידי maatrixx

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק דיברנו על זה השבוע (כמה חבר'ה עם אבארטים). מסתבר שזו תופעה ואני חשבתי שרק לי זה קורה. ה"שיא" אצלי היה עם איזה מישהו גם ב-A3, שניסה לשבת לי על הזנב בכביש 5, מגהה ועד לגלילות, עם כמה נסיונות לא מוצלחים לעקוף (ובכלל הייתי בנתיב הימני, ב100 קמש, הוא סתם פשוט ניסה לזגזג בכח). הפניה שם לאילון צפון היתה פנויה והוא נעלם לי מאחוריי, עם כל ה"ידע" שלו בנהיגה . אחרי 2 דק', אני רואה אותו שוב במראה האחורית, בפול גז, וכנראה בשיא ההתלהבות שהשיג אותי, כשאני על 90, בכיוון הרצליה. קטע? היות וברוב המקרים זה קרה לי דווקא עם נהגים ברכבים סטנדטרים יותר - כנראה ניסיון להראות לי שאני לא מבין כלום, והם לא רואים אותי ממטר עם הליסינגמטית שלהם. אנשים קשים..

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שרואים רכב שמתיימר להיות יותר מקורולה ממוצעת על כבישי ארצינו, גם אני הייתי מתחיל לקשקש ישר בזנב (כאנלוגיה לכלב, לא מדובר על זנב הרכב שלי).

מה שכן "רייסים" עם נהגים בתנועה סואנת זה מעשה דבילי ולא מראה למי המכונית הכי טובה או מי הנהג הכי טוב.

חוץ מזה, אל תשכח שלרוב האוכלוסיה בארץ מאזדה 6 עם מנוע 2.0 נחשב רכב ספורטיבי למהדרין.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא מתקרב אליו לאט לאט עד שאני רואה את העיניים של הבן אדם וככה אני מבין הוא מעוניין או לא,

נשמע כמו סצינת מועדונים של גייז.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...