Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידכון לגבי התקנת מכשיר דבל דין ZED

nice_guy
שימו לב! השרשור הזה בן 4099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לגבי מגבר אנטנה- אני לא יודע אם כל רכב צריך את זה,

לי יש גולף והיה צורך בערכת התקנה שכוללת גם מגבר אנטנה (כנראה שברדיו המקורי זה מובנה).

זה עוד איזה גליל שחור במתחבר בדרך לאנטנה.

אני לא יודע אם זה מגיע עם כל ערכת התקנה, וגם לא יודע איך זה מתחבר (אני משער שזה מצריך חיבור נוסף למתח).

כדאי לחכות לאחד המתקינים שקוראים פה שיגיב על השטויות שאני כותב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפרווויז'ן זה פריימיר רק בשם אחר,מיוצר באותו מפעל עם שינויים מינורים.

הפרווויז'ן מכשיר חדש יחסית ולא יצא לי להתנסות איתו יותר מידי,אבל כמו שאמרתי זה פשוט פריימיר בשם אחר עם שינויים כאלה ואחרים.

ושנתיים אחריות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרווויז'ן זה פריימיר רק בשם אחר,מיוצר באותו מפעל עם שינויים מינורים.

הפרווויז'ן מכשיר חדש יחסית ולא יצא לי להתנסות איתו יותר מידי,אבל כמו שאמרתי זה פשוט פריימיר בשם אחר עם שינויים כאלה ואחרים.

בפרמייר, יש RDS ?

ואגב, צריך מגבר אנטנה במאזדה 2 או במכשיר של ZED ?

לפי החוברת של המכשיר, יש חוט כחול "שמחבר את בקרת המערכת למגבר ההספק או למסוף בקרת האנטנה האוטומטית",

אולי הוא לא חיבר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אני לא טועה צריך את מה שאמרת למכוניות שהאנטנה נשלפת אחרי הפעלת הרדיו... לא נראה לי שזה המקרה אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרמייר, יש RDS ?

ואגב, צריך מגבר אנטנה במאזדה 2 או במכשיר של ZED ?

לפי החוברת של המכשיר, יש חוט כחול "שמחבר את בקרת המערכת למגבר ההספק או למסוף בקרת האנטנה האוטומטית",

אולי הוא לא חיבר את זה?

האמת אני לא זוכר אם יש בפריימר RDS.

מגבר אנטנה בדרך כלל לא צריך,זה צריך לעבוד עם האנטנה הרגילה טוב.

והחוט שאתה מדבר עליו זה לרכבים עם אנטנה עולה ויורדת אוטומטית עם פתיחה של הרדיו.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, וידאתי את הבעיה,

הרגע חזרתי מסיבוב, הבעיה היא ברדיו בלבד, כל מקור אחר של מוזיקה ווידאו, תקין לחלוטין.

מעצבן...

ואני מדבר על מכשיר של שנתיים אחריות בגלל שאולי הוא יותר אמין? לא משנה כמה הרכב יהיה אצלי.

אגב, הרכב אצלי מכיוון שהרכב היה שייך לאבי והוא נפטר לפני חודש וחצי, והוא מאוד אהב את הרכב, ולכן יש קשר ריגשי חזק לרכב, עד כדי כך שאני מחזיר רכב ליסינג פורד פוקוס 2012 כדי לנסוע על המאזדה. הרגשה שאני חייב זאת לאבי.

אז לפחות משהו נחמד ברכב. להרגשה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, הילד שבי (כן, כן, המתלהב ההוא עם הסאבים...) שמח לשמוע ממך התנצלות, ללא קשר לרכישה\לבעיה\לתוצאה.

יכול להיות באמת שהוספת מגבר לאנטנה יעזור (משהו כזה , זה מקבל מתח מהרימוט של ה HU), למרות שלרוב זה קיים כבר ברכב, ,רק בגדר השערה, אבל יכול להיות שזה יפתור את הבעיה, (ואז אני באמת אקווה בשבילך שלא יצוצו עוד בעיות).

לדעתי, לאור האכזבה שלך וההתעקשות הבלתי מובנת על מערכת עם מסך (שוב, בפחות כסף את יכול להביא משהו הרבה יותר איכותי, ולא איו באמת צורך לראות סרטונים תוך כדי נהיגה), לדעתי יש רק דאבל דין אחד שאיך שהוא מצדיק את קיומו, וזה רק בגלל שיש לו מסך קאפסיבי (כמו של האייפון), ככה שאם תוכל להחזיר את ה ZED ולהזמין אותו מחו"ל לא תצא ביותר מידי נזק.

ואם לא, אז להגיע עם המתקין לאיזה שהוא הסדר לגבי החלפה למכשיר קצת יותר מוכר.

בכל אופן, וללא קשר למה שאתה מחליט לעשות, אל תוותר עד שתהיה מבסוט.

בהצלחה.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזור למתקין ואל תצא עד שתיהיה מרוצה.

מאמין שהוא לא חיבר טוב את האנטנה.

ואם זו בעיה במכשיר באמת ואתה מחליף אותו לך על זה:

http://www.hanizoz.co.il/newStore/store/viewItem.asp?idProduct=15729

בשרשור הקודם, ציינתי שהייתה לי מערכת בעייתית.

זאת בדיוק המערכת שהייתה לי.

לא ממליץ בכלל.

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות באמת שהוספת מגבר לאנטנה יעזור (משהו כזה ,.

+1

גם בהונדה ובניסן יש מחבר דומה שדורש חיבור למתח , בקליאו החיבור למתח הוא ישירות לבסיס האנטנה (החלק שיושב בתקרה )

אני לא מכיר את המחבר של המזדה אבל ניראה שזאת הבעיה

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים -

מנסיון מאוד עשיר וארוך טווח (לצערי) עם יחידות הדאבל דין הסיניות האלה ועם רכבים חדשים - בד"כ כשהרכב מותקן ע"י חאפרים - פוגעים בקונקטור המקורי של הרדיו ואז או ששוכחים להאריק כמו שצריך או שמחברים את הכבל להתנגדות הלא מתאימה.

למשל בסואבארו B4 שזה דגם שנמכר גם כאן וגם בארה"ב צמת האנטנה של הרדיו מכילה בתוכה גם חוט למקלטים אירופאיים וגם חוט למקלטים אמריקאים.

כשאבא שלי קנה את הדאבל דין שלו דרך חנות מסויימת הם שלחו אותו למתקין החאפר שלהם שגם לא חיבר נכון את ההארכה של הרדיו וגם לא חיבר לחוט הנכון מבחינת הקליטה.

נסיונות לאחות את הכבל עלו בתוהו - עד שפשוט הזמנתי לאבא שלי מאיביי את הקונקטור רדיו המקורי של הסובארו ובעיות הקליטה נעלמו כלא היו.

---- אם אני קולט נכון, הרכב המדובר הוא ניסן ג'וק?

תבדוק שלא פגעו לך בקונקטור המקורי של הרדיו הוא צריך להראות ככה:

http://www.ebay.com/itm/NISSAN-Juke-2011-UP-Radio-Stereo-Installation-Mounting-Dash-Kit-Combo-WH-At-/251165638505?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ANissan|Model%3AJuke&hash=item3a7aa37f69&vxp=mtr

אם כן פגעו - מציע לך להזמין את הקונקטור ולחבר כמו שצריך!

אפרופו - החוט הכחול שם הוא או חיבור מינוס או חיבור פלוס - אז אני די בטוח, שזו הבעיה.

------------------------------- לגבי איכות הקול של יחידות הדאבל דין הללו --------------

באופן מאוד מפתיע, רוב יחידות הדאבל דין האלה הינן מבוססות CARPC, המגבר הפנימי אמנם חרא של דבר אבל יציאות המגברים נקיות להפליא למרות מתח היציאה הנמוך שלהן, הסיגנל נקי מאוד -> מנסיון רב עם דאבל יחידת רוד-רובר

הבעיות עם היחידות האלו הינן בעיות של אורך חיים, אמינות, חיי מדף, איכות בניה והרכבה בעיקר

היחידה שיש לי ברנו עובדת עד עכשיו יפה מאוד אבל היחידה שהותקנה ברכב של אבא שלי כבר עברה תיקון כולל וגם החליפו בה לפני זה את מנגנון הCD שהתחיל להרעיש ללא קשר.

הבעיה הכי מרגיזה היא שלט ההגה המובנה שלהם שפשוט עושה רושם שלפעמים לא בא לו על אחד הכפתורים :-D הזוי לגמרי.

בהצלחה - אני לא בטוח עד כמה נפלת שם אלא זה פשוט עניין של חיווט והתקנה נכונים של הרדיו.

מעבר לכך - אם איכות הקול עצמה (לא רדיו) נפגמת כאשר הרכב מתחיל תנועה - כנראה שהיחידה שלך צריכה מתח עבודה יציב בין 12 ל12.5 וולט שבדר"כ הרכב מספק כשאתה עומד בסל"ד סרק. -> מייצב מתח פשוט (רגולטור) יכול לפתור לך בעיה שכזו - אבל אני ממש לא חושב שמה שאתה מתאר, נכון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תודה לכל העונים,

הבעיה נפתרה.

הגעתי למקום הבוקר, בעל המקום אדם נחמד, לא התווכח, רק רצה לשמוע את הבעיה, שמע שיש רעשי קליטה, אמר שהוא מאוד מופתע, כי תכלס יש להרבה אנשים מכשירים כאלה ואף אחד לא התלונן על הבעיה.

לא רציתי להתעסק שוב עם משהו שהסיכוי שיהיה לא לטעמי, ביקשתי להחליף, והבעל בית עשה לי מחיר למערכת של provision 7000i במקום 1700 שקל ב 1200 עם שנתיים אחריות, התקינו לי, עשו איתי סיבוב, בדקו שהכל לטעמי.

עכשיו אני מרוצה.

מעניין, נותן השירות של המכשיר הוא provision isr חברה ישראלית שאפילו יש לה אתר.

כנראה שהם המירו את הממשק לעברית.

כרגע, לאחר משחק מאוד מוגבל עם המערכת, אני מבסוט, מה גם שהמערכת נראית ממש טוב, יש תצוגת רקע שאפשר לבחור, מסתנכרן עם ספר הטלפונים של הפלאפון דרך BT, שני איזורי הפעלה, שני חיבורי USB (האחד לתא הכפפות) מיקרופון חיצוני שיושב מעל הראש לדיבורית.

נראה מכשיר סבבה, מקווה לא להתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות עם המכשירים האלה כמו שציינתי הן לווא דווקא באיכות הצליל או בהפעלה שלהן.

הבעיות איתן הן אורך החיים שלהם - אם הכל טוב אני מקווה שהמערכת הזו תחיה לפחות את השנתיים שלוש, לך זה לא כל כך משנה אם זה יחזיק מעמד שנה לפי מה שאני מבין.

שאר הבעיות עם המערכות האלה היא שסינים מחרבנים בהפוכה על סטנדרטים ויוצרים אותן בגדלים שלא מתאימים לרוב המתאמים גם מבחינה פיזית וגם מבחינת חשמלית.

זה באמת כמו לקנות אבטיח - נפלת על אחד טוב, מזלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות עם המכשירים האלה כמו שציינתי הן לווא דווקא באיכות הצליל או בהפעלה שלהן.

הבעיות איתן הן אורך החיים שלהם - אם הכל טוב אני מקווה שהמערכת הזו תחיה לפחות את השנתיים שלוש, לך זה לא כל כך משנה אם זה יחזיק מעמד שנה לפי מה שאני מבין.

שאר הבעיות עם המערכות האלה היא שסינים מחרבנים בהפוכה על סטנדרטים ויוצרים אותן בגדלים שלא מתאימים לרוב המתאמים גם מבחינה פיזית וגם מבחינת חשמלית.

זה באמת כמו לקנות אבטיח - נפלת על אחד טוב, מזלך.

בעקרון שנה, אבל תכלס, שיחזיק מעמד גם 10, תראה, היום למשל בקושי משתמשים ב CDROM, הכל מ DOK בעיקר, גם מוסיקה גם סרטים, אז אין כל כך הרבה סיכוי שיתקלקל משהו שכמעט לא בשימוש.

מעבר לזה, הכל עניין של מזל.

מבחינת הגדלים, המכשיר נראה לי בגודל סטנדרטי, אבל המסגרות שלהם, לא התאימה אף אחד, המתקין ירק דם עד שהגיע לתצואה מקובלת עליו ועלי.

בניגוד למערכת של ZED, כאן רואים כבלים עם חיבורי RCA מכוסים בפקקים ולא חוטים פזורים סתם, דברים קטנים שמעידים (אני מקווה) על איכות טובה יותר.

ובאמת, בעל המקום, יצא איתי בסדר גמור.

יצאתי עם הרגשה טובה למרות שאיבדתי עוד 3 שעות עבודה...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...