Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אור, אני דווקא לא מסכים איתך בנושא הזה. גם סאטירה צריכה להיות לגיטימית ובמקרה הזה אין לה שום ערך. היא לא נעשתה כחלק מתוכנית סאטירית, היא נעשתה בערוץ שתכליתו מורשת יהודית, והיא לגמרי שוביניסטית ומגעילה, שלא לדבר על לא מצחיקה בשום מובן.

מה שכן, אני מסכים שהגשת תלונה זה "קצת" מוגזם, אבל מה ציפית, שהיא לא תתבכיין על זה בפייסבוק? שהיא תשתוק כמו אשה טובה וכנועה? עדיין, מדובר בסתיו שפיר, לא התרגלת ממנה לשתיקה או כניעות, נכון?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4666

• SlowRide

4483

• פינדר

3535

• m3x7r3m3

2926

זה לא קשור לאישה כנועה, אם כבר - היא שיחקה בדיוק לידיים שלהם, אבל לא משנה.

סאטירה היא לגיטימית גם כשהטעם שלה רע. מחר יבוא אדם אחר ויסביר לך שלומר בפריים טיים שאין אלוהים זה לא לגיטימי כי אין לזה ערך וזה רק בא בשביל להעליב וכו' וכו'. כל עוד זה לא מגיע לרמה של הסתה.

הפתרון לסאטירה רעה הוא פשוט: תן לה לחיות, היא תמות מעצמה. ע"ע לאטמה, ערוץ סאטירה ימני, עם רמה כ"כ עלובה עד שזה פשוט התחזלש מעצמו... מהצד השמאלי לדוגמא 'כל מה שמצחיק בעולם' שיש להם מוטיביים סאטיריים משעשעים לדעתי האישית, אינם נכנסים למיינסטרים ואני בספק שאי פעם יצליחו לתפוס תנופה.

לא אני ולא אתה נחליט מה זה מצחיק ומה לא, הרי גם אותי המערכון לא מצחיק- לא כי שפיר שמאלנית אלא כי הרמה שלו תחת. אבל אם יש אנשים שזה כן מצחיק אותם, אחלה שיהנו עם זה. אני חושב על הברנש שיספר לנו במשרד שהוא ראה אתמול "מערכון קורע", ואז נראה את השיט הזה, ואז הבדיחה תהיה על חשבונו...

שים לב שכשאתה בעד צינזור דברים שאינם לטעמך, לא יעבור זמן רב עד שיצנזרו דברים שהם כן.

ואף אחד לא חושב שיונית לוי תעשה חיקוי עלוב של ביבי כי הרוב כנראה חושבים שהיא עדיין עיתונאית, אם היא רוצה לעשות חיקויים וכו' - let her, ובוא נראה מה יקרה לקריירה שלה אח"כ.

זה בדיוק מה שצריך לעשות גם עם סגל וחבריו, לפחות כל עוד ה"סאטירה" שלהם אינה מגיעה לרמות של הסתה (ובחייאת, לקרוא לשיט הזה הסתה זה אחושילינג סטרץ')

כהערת צד אציין שיונית לוי כן מביעה דעות, לא ע"י סאטירה סוג ז' אבל ע"י גלגולי עיניים פה ושם, או כזה "כן..." בסוף כתבה. היא ממש לא היחידה. אישית אני נגד הבעת דעה ע"י עיתונאי שמשתף אינפורמציה (בניגוד לעיתונאי שמפרסם מאמר דעה), ומציק לי כשעושים את זה, אבל זה לפחות כן "בגבול הטעם הטוב" ולא over the top כמו סגל הפאה והבדיחות קקיפיפי שלו ושל חבריו לפאנל. הזילות שם לא היה לסתיו שפיר, הזילות היה להם, לערוץ, ולמי שאשכרה צופה בזה ונהנה.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא סגל, זה סג"ל (שאין לי מושג מה זה אומר).

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הודיעה הממשלה על ביטול חובת התקן הישראלי על מוצרי חשמל. יבואן שירצה לייבא מוצר עם תקן אירופאי לא יצטרך לעבור דרך מכון התקנים.

אני מקווה שזו תחילתה של ממשלת ימין אמיתית, בלי כניעה לכל מיני קבוצות לחץ. ימין כלכלי, אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבטלו גם תקינה ישראלית לרכבים, ויסתפקו בתקן אירופאי.

שיבטלו גם את החוק המגוחך הזה, שמי שמביא לכאן רכב בייבוא אישי, צריך אישור מוסך מורשה.

הבאת אוטו שמיועד רק לשוק הפנימי של ארץ הייצור, ואז נתקעת בלי חלפים - זבש"ך, אף אחד לא חייב לך כלום.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואז הבעלים יהיה אזרח אחראי וישבית את הרכב? הוא יתקן אותו בקומבינה וימשיך לנסוע בכבישים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ירדתי לפרטי התקנה החדשה, אבל ממה ששמעתי, זה מדלג על שלב המעבדה הבודקת אבל לא מבטל את חובת מכון התקנים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שוב "בצלם" הבוגדים פוגעים בהרגשת המוסריות שלנו.

הצבא הכי מוסרי בעולם, מבצע הוצאה להורג, שלא היתה מביישת את דאעש.

https://www.facebook.com/btselemheb/videos/1063268660381165/?fref=nf

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קובע שהצבא הכי מוסרי בעולם מבצע הוצאה להורג. בסרטון, מאידך, רואים פעולה של חייל בודד שלא קשורה למהלך הכוחות בשטח וכפי הנראה לא קיבל (לפחות לא נראה בסרטון) פקודה לירות. אותו חייל כבר עצור ואני מניח שישב בכלא, ובצדק רב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא פינדר, באמת.

"מצבע הוצאה להורג שלא היה מבייש את דאעש", תגיד אתה אמיתי? לבצע וידוא הריגה זה שקול למשהו שדאעש עושים? באיזה מימד בדיוק אתה חי חבוב?

יש כאן חייל שבבירור חרג מהנהלים, אבל ההשוואה הזו בין וידוא הריגה של מחבל מנוטרל, אל ירי באדם לא חמוש בגלל שהוא לא זוכר איזה פסוק מהקוראן - היא מגוחכת.

וואו, וידאו של צעיר שיורה באדם שלפני 30 שניות ניסה לרצוח את החברים שלו, איזה שוק מוחלט! רק חיית אדם ברברית תעשה דבר כזה! ממש אשרי המאמין.

החייל הזה צריך להשפט, ואי אפשר (מן הסתם) לתת לו להיות בשירות מבצעי. אבל מכאן עד לפיאסקו שעושים מזה... come on.

אני רואה כבר מטעמים שעושים מהוידאו הזה ברשתות החברתיות מהצד השמאלי, וההשוואה המיידית שעולה לי לראש היא השמחה לאיד שראיתי אצל כל מיני ימנים על הפיגוע בבריסל, "אמרנו לכם שכל הערבים טרוריסטים, חה חה!". איזו מנטליות דפוקה יא אללה.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK,

שים לב לאדישות של שאר החיילים ואנשי הפינוי.

מבחינתם זה מובן מאליו. זה מה שמפריע לי כ"כ בסרטון הזה.

אם המקרה לא היה מצולם, כנראה שלעולם לא היינו שומעים על זה, אלא אם אחד החיילים היה מחליט בעוד כמה שנים "לשבור שתיקה" ואז היו מכתירים אותו כשקרן ובוגד.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo,

אם היה עולה סרטון כזה של "וידוא הריגה" (אגב מה זה וידוא הריגה? האיש בבירור חי לפני שיורים בו), שמבצע איש דאעש בחייל מערבי פצוע, כולנו היינו מצקצקים ומדברים על האכזריות המוסלמית.

ושוב, כמו שכתבתי לרומן, שים לב לאדישות של הסובבים. זה לא אירוע יוצא דופן מבחינתם.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שיעשו אותם חיילים? אף אחד לא יטפל בפצוע כל עוד אין ודאות שהוא לא נושא מטען. לאחר שהוא נורה, מה אתה רוצה שיעשו? יש להם זירה לנהל. ברגע שהמחבל מנוטרל, שלומו אינו בסדר העדיפויות. זה לא עניין פוליטי, זה עניין של זירת פיגוע.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...