Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

לסיכום:

האחראים למצב:

הפרקליטות, היועמשית, מנדלבליט, לפיד, בנט, אוסלו, האנרכיסטים, הסמול

לא אחראי:

ביבי

תודה רבה, שבת שלום

איזה גאונות, הם סובבו את הביטוי "רק לא ביבי" לדבר חיובי. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 43 דקות, פינדר כתב:

תודה רבה, שבת שלום

image.png.f8da52516cba181878b1a76f57c5bc7c.png

הגיף לא עובד (https://tenor.com/bsjS4.gif)

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

תלוי איך אתה סופר את ההישגים

https://www.hidabroot.org/article/1177736

א'- חחחחחחח הידברות.

ב'- למה זה עם כל ביביסט שכל פעם שמדברים על ביבי, פתאום לפיד קופץ פה? אני יודע שבדף המסרים המדיניות היא שלפיד הוא השטן, אבל בחייאת, אין לכם משהו פחות לעוס?

כל המדינה, מכל הצדדים, מקבלים את זה שללפיד יוצאים הרבה, ה-ר-ב-ה דברים מטומטמים מהפה. בכמויות.

ומצד שני במבחן המעשים, התוצאות, ונקיון הכפיים- הוא עדיין שם את "מר בטחון"/"מר כלכלה"/"אם זה כישלון זה שלך, אם זה הצלחה זה שלי" בכיס הקטן.

*אני מדבר על ביבי מודל 2010 והלאה, ובמיוחד מודל 2015 והלאה. את ההישגים של 2003 אי אפשר לקחת ממנו, אבל כבר מזמן לא מדובר על אותו אדם. עצוב.

Just now, Pika007 כתב:

א'- חחחחחחח הידברות.

ב'- למה זה עם כל ביביסט שכל פעם שמדברים על ביבי, פתאום לפיד קופץ פה? אני יודע שבדף המסרים המדיניות היא שלפיד הוא השטן, אבל בחייאת, אין לכם משהו פחות לעוס?

כל המדינה, מכל הצדדים, מקבלים את זה שללפיד יוצאים הרבה, ה-ר-ב-ה דברים מטומטמים מהפה. בכמויות. אם מסתכלים רק על השטויות שהוא פולט, אפשר בקלות לתייג אותו כאחד הטמבלים הגדולים בפוליטיקה הישראלית.

ומצד שני במבחן המעשים, התוצאות, ונקיון הכפיים- הוא עדיין שם את "מר בטחון"/"מר כלכלה"/"אם זה כישלון זה שלך, אם זה הצלחה זה שלי" בכיס הקטן. גם קצת איכפת לו מהמדינה הזו ומדברים שמעבר לקצה האף של עצמו, בניגוד לחבורה מסוימת.

*אני מדבר על ביבי מודל 2010 והלאה, ובמיוחד מודל 2015 והלאה. את ההישגים של 2003 אי אפשר לקחת ממנו, אבל כבר מזמן לא מדובר על אותו אדם. עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא משנה איך מסתכלים על זה, לליכוד לא היו שום הישגים ב15 שנה האחרונות.

אולי זה שביבי שיגע את מנכ"ל פייזר שיביא לנו חיסונים, אבל מעבר לזה? הוא לא עשה כלום.

הסכמי אברהם זה לא קשור אליו בכלל, זה טראמפ עשה הכל והוא בסך הכל חתם.

ההישג היחיד זה שהצליחו להישאר בשלטון כל כך הרבה זמן. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Supertigre כתב:

אתה הרי מסוג האנשים שאם ביבי היה עושה את ההסכם ואומר שהוא מצוין, היית אומר אמן. עבורך לא ההסכם חשוב אלא מי עשה אותה, כי אתה כמו ביביסט טוב לא אכפת לו מהמדינה באמת. 

כשכל שאר הטיעונים נכשלים, מזל שאפשר להאשים מישהו בביביזם. כמו כרטיס ניצחון מיידי בויכוח.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, oryo כתב:

הפוגה מתודית מסיסמאות פוליטיות וזמן סיפור(עדות) מסוף השבוע. 

חבר קרוב הוא סטראטאפיסט מצליח, בוגר יחידת מודיעין כלשהי שעשה כמה אקזיטים. כמו אחרים כאן מעבר לאוקיינוס, מוצא את עצמו באוקטובר בחרדות לישראל ורק רוצה לעזור. 

הוא והשותף שמים את הסטארטאפ בצד, ובמשך שבועות בונים מערכות רכש לצהל ומערכת הביטחון. מה שקרה כאן באוקטובר זה שאנשים רבים גייסו כספים וניסו להעביר ציוד לישראל, שבתורה גילתה שיש חוסרים אדירים בציוד ונדלג כרגע מעל כל עניין האנשים שגנבו ציוד חדש מהימ"חים והחליפו בזבל שמסכן את הלוחמים בשטח, בוגדים ארורים. 

בכ"א, היות ומערכת הביטחון מתנהלת כמו, ובכן, מערכת הביטחון - יש בלאגן אטומי. אני זוכר את זה בעצמי כי גייסנו פה כספים אבל לא היה צינור מקובל או מערכת מוסדרת, אלא מלא התארגנויות בודדות. אז החבר והשותף השתמשו בכישורים שלהם ובנו מפלצת די רצינית (בהתנדבות) שהתחילה לשנע המון כספים וציוד. מדובר באנשים שבתקופה ההיא חיים מהחסכונות שלהם בלבד, ששמו את כל התעסוקה בצד ועבדו פול טיים על סיוע למדינה. 

כשזה הגיע לסכומים של מאות מליוני דולרים, מישהו התעורר שם למעלה. אז זימנו אותם לעיר גדולה בארה"ב - שם הם נפגשו עם שרה כלשהי ממפלגת השלטון. השרה בירכה אותם על ההצלחה, והציגה אותם לשני אנשי עסקים יהודים מקורבים לשלטון - אחד מהם במקרה מארח באחד מנכסיו ילד ז' מסוים לא חשוב שמות - ואמרה להם שהם ינהלו את הפרויקט מכאן. 

לא חודש, לא שבוע - *יום* אחרי הפגישה - החבר מספר שכל הרכש עבר מספקים א' ב' לספקים ז' ח', והעלות הכפילה-שילשה את עצמה. אותו ציוד בדיוק, אותן כמויות, אבל ספק אחר ו-2-3x במחיר.

יום. 

אנחנו מדברים על בערך חודש/וחצי ממגה הפיגוע הגדול בישראל, ומה שיש לשרה ועסקניה בראש זה כיצד לעשות רווח מאנשים שמגייסים תרומות ע"מ לעזור לצה"ל. 

החבר השותף ועוד כמה אנשים שהיו מעורבים בפיתוח עזבו את הפרויקט וחזרו לעסוק בשלהם באותו סוף שבוע, לא היו מוכנים להיות הפועלים של אנשי השחיתות. בטח יש כאן כמה בפורום שהיו מקטלגים אותם כ"סרבנים סמולנים בוגדנים" 😅🤦

אז הסמולנים הבוגדניים מילאו את הפונקציה, והימנים הציוניים יכולים עכשיו לעשות ממנה ארגזים. או אם השיוך הפוליטי מכעיס, אז אפשר לומר שהסטארטאפיסטים הנאיביים מילאו את הפונקציה, והעסקנים והפוליטיקאים יכולים להרוויח על הגב של צה"ל ואוהבי ישראל בארה"ב. 

איכס?

איכס.

לא היתה אפשרות לא להעביר את אותם x מיליונים לשרה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Supertigre כתב:

שלום לך מוח של ציפור, נחסמת יחד עם עוד אפסים ביביסטים. 

אחד אחרי השני, נציגי הצד הנאור והמתקדם מקפידים על תשובות רדודות וירידה לפסים אישיים לאורך חצי יום

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, farkash7 כתב:

ולהצביע למישהו שיושב עם החרדים זה כן בסדר?
בוא נשווה מי עשה יותר נזק למדינה בשנים האחרונות, ערבים או חרדים.
מעניין גם לבדוק מי שילם יותר מיסים.
אני יודע בוודאות שיש הרבה יותר אחים ורופאים ערבים בבתי חולים מאשר חרדים, אז ההימור שלי שהערבים תרמו יותר, גם אם זו בדרך עקיפה ולא בדרך ישירה.

אתה כל כך שונא שזה מעוור אותך.

אז בא נפתח את שלושת הסעיפים שמנית 1-נזק, 2-מיסים, 3-תרומה כללית.

לצורך הנוחות נכלול את כל החברה החרדית יחד, ואת כל החברה הערבית יחד.

נזק למדינה-

רק תעזור לי מאיפה אתה רוצה שנתחיל, בטחונית/פשע/סתם X טריטוריה.

החברה הערבית מוצפת בנשק ופשע עד השיניים ברמה כזאת שהם בוכים על זה שנציל אותם מעצמם. (וכמובן מי שישתף פעולה עם המשטרה כנראה ירצח מהר מאוד) 

חברה שבה המנהיגים הפרגמטיים שלה מתלעלעים ומגמגמים כשהם נדרשים לגנות מן השפה ולחוץ לפחות, ערכים נעלים ונאורים כמו נקמת דם וכבוד המשפחה כנראה לא עושה לך נזק.

ואפילו סתם דברים פשוטים כמו לשלם ארנונה/חוקי בניה לא קיים בx טריטוריות האלו.

ב"ירושלים המאוחדת" יש איזורים שמד"א וכב"ה לא נכנסים אליהם דה פקטו אתה מודע לסיבה לכך?

אבל החרדים מזיקים יותר....אני מהמר שהבת שלך תרגיש יותר בטוחה עם פנצ'ר בבני ברק גם אם היא לבושה כמו בים, מאשר בוואדי ג'וז.

אה ויש סתם הפגנת שותפות כמו שומר החומות ושות'....

תשלומי מיסים תמצא לי פקח של רשות המיסים שיש לו מספיק אומץ לעשות את עבודתו בx טריטוריות שתמצא תדווח...

חוסן כלכלי- המצאת אחלה שיטה לבדוק על פי מספר אנשי צוות רפואיים זה נחמד אבל לא אומר כלום ושום דבר. 

הייתי אומר שתעשה חשבון של מחירי הדיור באזורים חרדיים ואת מספר מחזיקי הדירות בבעלותם+ מספר העצמאיים בחברה החרדית (שהוא גבוה מאוד יחסית לגודל האוכלוסיה) ותשווה את המספרים. 

תרומה והתנדבות- עזוב נו...לא באמת צריך להשקיע בכתיבה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, עדי-אל כתב:

אתה מדבר על המאה ה 20

אני מדבר על המאות הקודמות. 16,17 שהעולם היה הרבה יותר דתי

אוקיי. אז באיזה מדינות במאה 16/17 היית חייב אישורים כדי לשים מזוודות על העגלה ולנסוע? ועוד פעם אני שואל, שמעת על אמריקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה חולי בחברה הערבית, אבל גם לנו היהודים במדינה הזו ישנה אחריות על החולי הזה. מספיק לקרוא חלק מהתגובות של אנשים כאן על הממשלה הקודמת ומי שישב בה כדי להבין שלחיות כערבי במדינה הזו זה לא להיט. בעבר בדואי מהדרום היה גאה להיות חייל, המצב אליו הגענו היום הוא בהשפעה מכרעת של היחס שלנו אליהם. כמובן שגם להם ולתרבות שלהם יש תרומה לכך, אך בהחלט שהיה אפשר לעשות את זה אחרת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

לא משנה איך מסתכלים על זה, לליכוד לא היו שום הישגים ב15 שנה האחרונות.

אולי זה שביבי שיגע את מנכ"ל פייזר שיביא לנו חיסונים, אבל מעבר לזה? הוא לא עשה כלום.

הסכמי אברהם זה לא קשור אליו בכלל, זה טראמפ עשה הכל והוא בסך הכל חתם.

ההישג היחיד זה שהצליחו להישאר בשלטון כל כך הרבה זמן. 

אם הסכמי אברהם לא קשורים אליו אז גם המחדל הצבאי ב 7/10 גם לא קשור אליו...

בסוף הוא ראש המערכת.

גם את הסכם אוסלו אפשר לומר שקלינטון עשה...

ברור שללא רוהמ שום דבר לא קורה.

לפני שעתיים, Renaultrap כתב:

אחד אחרי השני, נציגי הצד הנאור והמתקדם מקפידים על תשובות רדודות וירידה לפסים אישיים לאורך חצי יום

עזוב זאת מחלה חשוכת מרפא

רחמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, avi 1234 כתב:

אם הסכמי אברהם לא קשורים אליו אז גם המחדל הצבאי ב 7/10 גם לא קשור אליו...

בסוף הוא ראש המערכת.

גם את הסכם אוסלו אפשר לומר שקלינטון עשה...

ברור שללא רוהמ שום דבר לא קורה.

אז אם אני אומר עכשיו שכן קשור אליו תסכים להאשים אותו במחדל של אוקטובר?קשקשו שלנו שהוא אחראי לעשור השקט ביותר, דחפו את המשפט הזה בגרון של כל שופרון מתחיל, פתאום? פתאום הוא לא אחרי לכלום. חבורת אפסים שצרכים אשפוז כפוי. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Supertigre כתב:

אז אם אני אומר עכשיו שכן קשור אליו תסכים להאשים אותו במחדל של אוקטובר?קשקשו שלנו שהוא אחראי לעשור השקט ביותר, דחפו את המשפט הזה בגרון של כל שופרון מתחיל, פתאום? פתאום הוא לא אחרי לכלום. חבורת אפסים שצרכים אשפוז כפוי. 

ברור שיש לו אחריות על מחדל אוקטובר ועל זה שלא אתגר את הצבא והמערכת.

אבל א"א לומר שהאשמה הבלעדית עליו - מחדל אוקטובר הציב את המערכת הצבאית באפסותה והאשם העיקרי הוא הגורם המקצועי שמופקד לנהל ולתחזק את המערכת הזאת.

אבל אתם מפנים את כל האש אליו...

אין כאן שום דיון עניני 

אתה מוכן להסביר לי במה הוא אשם ש3000 מחבלים הצליחו לעבור את הגדר הכי מתוחכמת ללא הפרעה או בזה שתושבים התחננו לעזרה והיא לא באה?

הרי ברור שאם הצבא היה משתמש בחומר המודעיני שהיה לו אז לא היה כלום.

הוא כמובן אחראי שחמאס וחיזבאללה מהווים איום בטחוני על ישראל אבל עדיין צהל היה אמור להתמודד עם זה.

העסק מורכב...

להגיד שהוא האשם העיקרי והבלעדי זה התקף פסיכותי של חבורה מטורללת...

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מתחיל להניח אבנים בראשו של הר, כל יום מניח עוד אבן ועוד אבן, ואיכשהו- הערימה הענקית הזו לא נופלת, כאשר היא הופכת למפולת הרים, את מי תאשים- את הקיר שאמור להגן על העיר שלך מפני מפולות הרים אבל היה בעצם קצת סדוק, או את זה שהניח אבנים בראש ההר למרות שזה מסוכן לכל הדעות?

זה שהיה אמור לתחזק את הקיר גם אשם, אבל לא האשם העיקרי.

האשם העיקרי הוא זה שלא רק אפשר את המצב- אלא גם די פעל בצורה אקטיבית כדי להפוך אותו לגרוע ומסוכן יותר ("חמאס הוא נכס...")

יודע מה אפילו עוד יותר גרוע? שמטורלל כלשהו מנסה גם לערער את היציבות ביו"ש, וה "לא אשם" העיקרי מאפשר את זה.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, avi 1234 כתב:

אתה מוכן להסביר לי במה הוא אשם ש3000 מחבלים הצליחו לעבור את הגדר הכי מתוחכמת

לפני 4-5 שנים, לא זוכר מתי בדיוק, ביבי הציג בפירוט רב את מה שחמאס תכנן ומתכנן, בדיוק מה שקרה בהמשך ב-7 באוקטובר. כלומר ביבי ידע את הכוונות של חמאס, הוא לא ידע מתי ואיך אך זה לא רלוונטי, אם אתה יודע על מישהו שיש לו כוונה לרצוח אותך ונמצא ממש מחוץ לדלת שלך, אתה פועל נגד זה.

הצבא ממלא פקודות של הדרג המדיני, הצבא לא יכול לתקוף אימונים של חמאס, לחסל את ראשי חמאס, לא יכול לירות בכל מי שרק מתקרב לגדר..... כל זה בפקודה ישירה של הקבינט עליו ביבי שולט. ביבי פשוט העניק חסינות מלאה לחמאס, הפך את הצבא לגוף שרק מגן ולא תוקף בכל הקשור לעזה (ולבנון) ואוקטובר זו התוצאה של זה. דרך אגב, גם לרוח הציבורית יש הפעה, כולם זוכרים איך הרוח הציבורית הפכה חיי חיילים לחשובים יותר מאלו של אזרחים, מניח שגם זה תרם את שלו. 

הצבא אכן ניהל את האירוע בשעות הראשונות (עד הלילה המאוחר בערך) בצורה נוראה ועל זה הוא צריך לספק תשובות, הוא גם היה אמור להחזיק תרגולות למקרה שדבר כזה יקרה גם אם המחשבה הייתה שזה יקרה בצפון ולא בדרום. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...