Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים לנקיון/שמירה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אורי,

1. האם זה רכב חדש חדש או רכב יד X מהסוכנות?

2. אם זה רכב חדש תפציר בהם שלא ישטפו את האוטו. אתה תודה לי אחר כך.

3. כשתקבל את הרכב חייב לנקות אותו טוב מאד כי אם זה חדש זה עמד הרבה זמן בחוץ ככל הנראה. יש כאן וביוטיוב הרבה מאד מדריכים איך לנקות אוטו מבלי לגרום לו לסווירלים מיותרים.

4. ליישם אוטם אין שום בעיה.

5. אם אתה רוצה ליישם נאנו אז אתה חייב לקחת אותו לדיטיילר כי חייב לעשות פוליש כדי למקסם את היכולות של הציפוי.

6. בהנתן ואתה לוקח את הרכב לדיטיילר אז אתה יכול לתת לו לשטוף את הרכב עבורך כי קרוב מאד לוודאי שהוא בעל כל הכלים הנדרשים לעשות שטיפה טובה שלא תגרום לשריטות וחסכת לעצמך את הטרחה הנ"ל.

7. בחיים לא סבון כלים. שוטפים עם שמפו או pre-clean יעודי לרכבים. בשום פנים ואופן לא פיירי או בולשיט כזה.

8. IPA? אחרי שניקית את האוטו. אתה לא רוצה למרוח את הג'יפה. אחרי זה תיישם את ההגנה שאתה רוצה.

9. תן למקצוען לטפל בנאנו goodness שלך. ואקסים ואוטמים אתה יכול להרביץ בכיף.

מקווה שעזר.

מדובר ברכב חדש חדש. אני הבעלים הראשונים.

הבעיה שאם אבקש שלא ישטפו אותו אז אם יהיו אח''כ שריטות או מכות אני אקח על זה את האחריות. לא יהיה לי בטענה למי לבוא. אני צודק?

לגבי ננו או אוטם, מה ההבדלים? המחיר של הננו מצדיק אותו? והאם ניתן ליישם ננו לבד (כמו שמיישמים וקס אוטם) או שזה מסובך ועדיף שבעל מקצוע יעשה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 615
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי אורי,

1. האם זה רכב חדש חדש או רכב יד X מהסוכנות?

2. אם זה רכב חדש תפציר בהם שלא ישטפו את האוטו. אתה תודה לי אחר כך.

3. כשתקבל את הרכב חייב לנקות אותו טוב מאד כי אם זה חדש זה עמד הרבה זמן בחוץ ככל הנראה. יש כאן וביוטיוב הרבה מאד מדריכים איך לנקות אוטו מבלי לגרום לו לסווירלים מיותרים.

4. ליישם אוטם אין שום בעיה.

5. אם אתה רוצה ליישם נאנו אז אתה חייב לקחת אותו לדיטיילר כי חייב לעשות פוליש כדי למקסם את היכולות של הציפוי.

6. בהנתן ואתה לוקח את הרכב לדיטיילר אז אתה יכול לתת לו לשטוף את הרכב עבורך כי קרוב מאד לוודאי שהוא בעל כל הכלים הנדרשים לעשות שטיפה טובה שלא תגרום לשריטות וחסכת לעצמך את הטרחה הנ"ל.

7. בחיים לא סבון כלים. שוטפים עם שמפו או pre-clean יעודי לרכבים. בשום פנים ואופן לא פיירי או בולשיט כזה.

8. IPA? אחרי שניקית את האוטו. אתה לא רוצה למרוח את הג'יפה. אחרי זה תיישם את ההגנה שאתה רוצה.

9. תן למקצוען לטפל בנאנו goodness שלך. ואקסים ואוטמים אתה יכול להרביץ בכיף.

מקווה שעזר.

היי,

מדובר על רכב חדש חדש אני הבעלים הראשונים שלו.

לגבי הבקשה שהם לא יישטפו, אני אח''כ לא אוכל לבוא בטענות אליהם במידה ויהיו על הרכב סימני שריטות וכדומה יגידו לי שזה לא היה.

מבחינת ציפוי ננו האם זה מצדיק את המחיר? הבדל בינו לבין אוטם הוא קריטי?

צריך לעבור עם פלסטלינה לאחר קבלת הרכב מחשש שנדבקו מזהמים בזמן שהוא עמד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב חדש חדש. אני הבעלים הראשונים.

הבעיה שאם אבקש שלא ישטפו אותו אז אם יהיו אח''כ שריטות או מכות אני אקח על זה את האחריות. לא יהיה לי בטענה למי לבוא. אני צודק?

לגבי ננו או אוטם, מה ההבדלים? המחיר של הננו מצדיק אותו? והאם ניתן ליישם ננו לבד (כמו שמיישמים וקס אוטם) או שזה מסובך ועדיף שבעל מקצוע יעשה את זה?

אתה הרי עושה בדיקה לפני שאתה לוקח את האוטו. תעלה את כל מה שאתה רואה במועד המסירה.

יש אוטמים בעלי עמידות גבוה מאד לדוגמא Polish Angel Master Sealent ויכול להחזיק זמן רב יותר מאשר ציפויי נאנו בינוניים.

הכל שאלה של איך מטפלים. תמיד צריך לשים איזשהי הגנה על הצבע. אבל לפחות לשים משהו שיהיה שווה את זה.

נאנו אפשר לבד אבל אם אתה לא עושה את השלבים של ההכנה נכון ושל היישום עצמו אז העמידות של הציפוי תפגע.

אתה לא חייב ללכת על ציפוי נאנו כי יש טכנולוגיה של ואקס עם קראמיקה (SiO2) בתוכו ובשילוב נכון של חומרים אפשר להגיע לתוצאות גבוהות ביותר. אפילו יותר מאשר ציפויי נאנו. כמובן הכל בהתאמה לכמה בן אדם מוכן להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט ספארק צבע שחור מטאלי שנת 2017

החלטתי לקחת את העניין של הניקיון ברצינות והמליצו לי על כפפה ושמפו לפלסטיקה ולדשבורד,וגם כן שמפו לרכב יעודי.

איך הם?

ואיך האתרים שאני מזמין דרכם?אמינים מבחינת שאפשר להביא את הפרטים של האשראי?

דרך אגב,אני צריך המלצה על חומר לניקוי ריפודים דמוי עור,וניקוי הטסות..

[ATTACH=CONFIG]492003[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]492004[/ATTACH]

מחכה לתגובה חברים בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אורי,

לרוב רכבים עממים לא מגיעים מצופים בשום דבר למעט צבע הרכב, הוא יעבור שטיפה בסיסית בסוכנות ותו לא. אתה יכול לבקש שלא ישטפו אותו, זה אכן עדיף מבחינת סווירלים אבל לא מיטבי מבחינת פגמים שיהיה לך יותר קשה לראות אם קיימים - בחירה שלך.

בקצרה על אוטמים וציפויים

אוטם צבע -ווקס סינטטי, אפשר להקביל את זה לקרם הגנה, הוא יגן מפגעי מזג אוויר, יקל על שטיפה קצת ובחלק מהמקרים ייתן ברק. מחזיק פחות או יותר חצי שנה על הרכב וצריך לחדש.

ציפוי - (יש המון מותגים, כל מה שאתה רוצה לעשות לפני חפש מידע באינטרנט ובפורומים שונים אז אני אסביר בכלליות) ברמת העיקרון מדובר על משהו יותר עמיד מווקסים ואוטמים והמטרה שלו היא הגנה נטו, מה שהם [אמורים] לעשות זה לתת עוד שכבת הגנה מסיבית יחסית לאוטו, כמו עוד עובי ללכה, המחיר שלהם יהיה יותר יקר משמעותית והם [אמורים] להחזיק יותר זמן על הרכב, הרבה יותר החברות הגדולות מדברות על כל החיים, בפועל גם אם זה 25, 10, 5 שנים אפילו זה מצויין גם.

בגלל הזמן שהדבר הזה מסוגל להישאר על הרכב לרוב עושים לפני הכנה טובה מאוד (יש מקומות שיעשו לך אפילו שלייף) כי אתה לא אמור להגיע אחרי זה לעולם ללכה.

בעיקרון את שני הטיפולים אתה יכול לעשות לבד, אוטם יהיה קצת יותר פשוט אבל גם ליישם ציפוי זה בהחלט אפשרי עם הידע המתאים.

לגבי השטיפה ושימוש בסבון או IPA

לדעתי את שניהם (לפני טיפול גדול, לא בשטיפה שבועית) אני לרוב עושה שטיפה ראשונית עם סבון כלים, פלסטלינה, שטיפה נוספת עם סבון כלים פוליש, IPA ואז ווקס.

הסבון מסיר פחות או יותר כל שאריות שומן ביעילות, הIPA מוודא את זה ומכין את האוטו לווקס\אוטם\ציפוי בצורה הטובה יותר לאחר פוליש

כמובן ששימוש קבוע בסבון כלים לא ממולץ אבל לפני יישום חומר פעם בחצי שנה זה לא ייסב יותר מידי נזק.

לגבי האתרים אוטוסטור חנות מעולה, נמצאים בחולון משה יענה על שאלות במקצועיות ובשמחה (ובהגינות, אם הוא יודע שמשהו לא מתאים לך הוא לא יידחוף לך אותו).

את האתר השני אני לא מכיר, בשימוש בפייפאל לא חושב שיש מניעה מיוחדת.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להכין לבד בבית (זה לא IPA בדיוק אבל זאת הכוונה בדיטיילינג) ע"י ערבוב אלוכהול 70% ומים מזוקקים (ניתן להשיג בסופר פארמים) פחות או יותר רבע ושלשת רבעי לטובת המים.

בעיקרון אפשר אבל פחות ממולץ כי הפלסטלינה מורידה גם שאריות הגנה וכו'

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לתגובה חברים בבקשה

קח שמפו של חברת דייטלינג נורמלית. לכימיקל גייס יש מגוון עצום של מוצרים והם מאוד מומלצים.

יש לך גם חברה ישראלית בשם cleansters שהשמפו שלהם לא רע בכלל. יש עוד הרבה חברות מומלצות כאלו ואחרות, אבל אני יכול להגיד שהחברות שיש באוטוסטור הן טובות ולא חרטה בו אמריקן איגל.

הסונקס שרכשת יודע לנקות פלסטיקה ככה שלא רואה סיבה לרכוש את הSTP. ממליץ לך לעבוד קודם עם הסונקס ואם חסר לך ברק או משהו כזה אז לרכוש מוצר כמו הSTP. וגם אז ממליץ לך על silk shine של CG. מתגובות שאני ראיתי פה, בכל מה שקשור לחידוש פלסטיקה, התכשיר הכי טוב הוא PERL של CARPRO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח שמפו של חברת דייטלינג נורמלית. לכימיקל גייס יש מגוון עצום של מוצרים והם מאוד מומלצים.

יש לך גם חברה ישראלית בשם cleansters שהשמפו שלהם לא רע בכלל. יש עוד הרבה חברות מומלצות כאלו ואחרות, אבל אני יכול להגיד שהחברות שיש באוטוסטור הן טובות ולא חרטה בו אמריקן איגל.

הסונקס שרכשת יודע לנקות פלסטיקה ככה שלא רואה סיבה לרכוש את הSTP. ממליץ לך לעבוד קודם עם הסונקס ואם חסר לך ברק או משהו כזה אז לרכוש מוצר כמו הSTP. וגם אז ממליץ לך על silk shine של CG. מתגובות שאני ראיתי פה, בכל מה שקשור לחידוש פלסטיקה, התכשיר הכי טוב הוא PERL של CARPRO

תודה גבר,אשמח לעוד תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט ספארק צבע שחור מטאלי שנת 2017

החלטתי לקחת את העניין של הניקיון ברצינות והמליצו לי על כפפה ושמפו לפלסטיקה ולדשבורד,וגם כן שמפו לרכב יעודי.

איך הם?

ואיך האתרים שאני מזמין דרכם?אמינים מבחינת שאפשר להביא את הפרטים של האשראי?

דרך אגב,אני צריך המלצה על חומר לניקוי ריפודים דמוי עור,וניקוי הטסות..

[ATTACH=CONFIG]492003[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]492004[/ATTACH]

אשמח לדעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך כלים לשמור על שברולט ספארק 2017 עם צבע שחור מטאלי.

מחפש סבון יעודי.

כפפה

מטלית

תרסיס לשמירה על הדשבורד.

תרסיס לשמירה על מושבי דמוי עור.

תרסיס לניקוי הטסות.

וגם בבבקשה הסבר קצר איך מנקים כל דבר.

תקציב בלתי מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך כלים לשמור על שברולט ספארק 2017 עם צבע שחור מטאלי.

מחפש סבון יעודי.

כפפה

מטלית

תרסיס לשמירה על הדשבורד.

תרסיס לשמירה על מושבי דמוי עור.

תרסיס לניקוי הטסות.

וגם בבבקשה הסבר קצר איך מנקים כל דבר.

תקציב בלתי מוגבל.

אם אתה תרצה להגיע לחנות הסטודיו

,תקבל הדרכה והדגמה במקום

בהצלחה בכל מה שתבחר

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...