Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני לא מצליח למכור רכב ?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו סיבה יש לקנות דווקא את הרכב שלך?

אני מאמין שאפשר למצוא במחיר שאתה דורש הרבה רכבים מהשכרה\ליסינג עם נתונים דומים - רק ששם יתנו תשלומים ואחריות לשנה על מנוע וגיר.

כפי שמראה השרשור על הגיר של היונדאי באוויס - לפעמים נזקקים לשירות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחירון משוקלל ב-"יד 2" לרכב הזה הינו 54,000 ש"ח, אז למעשה דורון מבקש 1,000 ש"ח מעל מחירון.

אולי מוטב לשנות את כותרת השרשור ל: "למה אי אפשר למכור בארץ הזו רכב ליסינג לשעבר מעל מחירון כשיש עוד אלפים של כאלה בשוק?!".

צודק, יש מבחר ענק של מאזדות יותר חדשות מליסינג עם אחריות, תנאי מימון, טרייד אין, אחריות ושלל הבטחות מפתות.

להיות יד שלישית ברכב ליסינג לשעבר כשיש הצעות מפתות כאלה מסביב. לא נשמע מפתה בכלל.

אני מצטער להיות בין אלה שמנפנפים עם המצב הריאלי בפניך. אבל החברים שהגיבו פה צודקים. כשיש כ"כ הרבה היצע של מכוניות כאלה. יהיה לך קשה למכור את הרכב בזמן קצר במחיר כזה, אלא אם תהיה ממש בר מזל.

לא פלא שמי שמתקשר אליך שואל קודם כל על המחיר אם תשאל אותי, הם משערים מן הסתם שפרסמת מחיר גבוה רק לצרכי מיקוח.

בכל אופן, שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה את ארנון מכין מטעמים מהשרשור הזה.

ארנון?...WTF?

אני חושב שאלעד מתכוון להודעה של ארנון :

אם תשאל "מומחים" הם יגידו לך שבטח.

יש שוק. מעולה.

המחירון של "לוי יצחק" יטען שמאזדה 3 שומרת על ערכה כמו מטיל זהב.

כל מני "יועצים" טלפוניים שמתחזים למומחים יסבירו לך שהמכונית הזו מבוקשת כמו בר רפאלי, תמיד.

מאזדה זה אוטו סחיר בטירוף, ותמיד יש לו ביקוש, גם אם חברות הליסינג "שופכות" כל שנה לשוק עשרות אלפי מכוניות מבריקות ונוצצות, בהנחות מפליגות ובתנאי מימון מטורפים.

דרך מסך העשן הזה שמפומפם כל הזמן ע"י אינטרסנטים בעלי עניין כמעט לא תצליח לשמוע דעה אחרת.

לפעמים, בטעות, כן מצליחה לדלוף לאוויר העולם עדות ממקור ראשון.

זה נדיר, אבל מעיד היטב על המרחק בין "שמועות" ל "מציאות".

ההודעה של ארנון היא משירשור אחר :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2737074&postcount=3

וגם אתה הגעת למסקנה דומה :

את המאזדה בחרתי בזמנו מסיבה אחת בלבד- אז עוד הייתי משוכנע שאו-טו-טו אני מתחיל ללמוד ומגיע לטכניון (YEAH,RIGHT) ואצטרך למכור אותה במהירות. אז הלכתי לפי רכב שיש לו שוק.

אני לא חוזר על הטעות הזו בחיים שלי. כל רכב קשה למכור. אז לפחות לקחת משהו שאני באמת רוצה מלככתחילה, ולא יפנומטית עדר.גם זה לא עוזר.

בהצלחה במכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולשיט.

רכבים במצב שמור כן שווה לשלם עליהם מחירון ומעלה. שני הרכבים שבבית שלנו נקנו מעל המחירון וזה היה שווה את זה. שניהם רכבי דיזל, שניהם שנת 2001, הראשון נקנה בשנת 2006 כשהיה עם 86 אלף קילומטר בלבד, השני נקנה השנה כשהיה עם 99 (!!!) אלף קילומטר בלבד.

בטווח הארוך, זה יוצא שווה.

בשביל ק"מ נמוך יש מחירון משוקלל. אז קיבלת אותו. מה שהיה ב 2006 לא רלוונטי, זה היה לפני המשבר ופיצוץ הבועות למיניהן. מזה שנתיים המצב שונה לחלוטין.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה לאדון ברווז - הרכב נרכש ישירות מחברת הליסינג? אתה מכיר את הנהג היחיד שנהג בו? או שנרכש ב"מגרש"?

לא, אבל הבטיחו לו במגרש שכך הדבר, איזה אינטרס יש להם לשקר?... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עם כל הכבוד לבחור (וחלילה בלי כוונה לפגוע), הוא מנסה למכור רכב מודל 2005 יד שניה מליסינג עם 95,000 ק"מ, באותו המחיר שחברות הליסינג הגדולות והמוכרות מוכרות רכב מודל 2008/2007 עם אותו קילומטרז' + תיקון כל הליקויים שיוצאים בבדיקה + אחריות לשנה + תשלומים (בד"כ ללא ריבית).

בנסיבות אלה, ברור כי לא יהיו הרבה קופצים על ה"מציאה".

אם היה מבקש 40-45 אש"ח, הרכב היה נמכר תוך יום יומיים.

אין מה לעשות, ה"מחירון" לא ריאלי, בטח לא בתקופה זו של סוף שנה בה כל חברות הליסינג מנסות להיפטר ממלאי קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין פותח שרשור יקר,

אני מקווה שקצת נפתחו לך העיניים לאחר קריאת התגובה שלי ותגובות נוספות אחריי, כולי תקווה שתרד טיפה מהענף הגבוה עליו התיישבת ותנסה להתפשר במחיר, לא צריך להגיד כמה אבל תגיד שאתה גמיש מעבר למחיר אותו אתה מבקש ואני מאחל לך למכור את הרכב במהירות המקסימלית שאפשר, כלומר כבר אתמול.

המון בהצלחה במכירה ואני מקווה שבפעם הבאה תדע להתעסק עם יד פרטית בלבד ולא ליסינג פרטי/מימוני

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן איך הזמנים השתנו.

רק לפני שנתיים מכרתי בעבודתי הקודמת (חב' ליסינג) מאזדה 3 קומפורט מהשכרה במחירון!

לא מדובר רק על מכונית אחת,ואפילו לא עם ק"מ נמוכים...

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון משוקלל ב-"יד 2" לרכב הזה הינו 54,000 ש"ח, אז למעשה דורון מבקש 1,000 ש"ח מעל מחירון.

נכון. צודק.

מצד שני, לוי יצחק = 61K. אז הלכתי על איפה שהוא באמצע. בכל מקרה, יוצא שאתה צודק, תודה שהראית לי את זה, המחיר ירד בעדכון המודעה הבא.

:roll:

עוד שאלה לאדון ברווז - הרכב נרכש ישירות מחברת הליסינג? אתה מכיר את הנהג היחיד שנהג בו? או שנרכש ב"מגרש"?

מגרש. אני לא מכיר את הנהג שנהג בו, למרות שנתנו לי שם וטלפון שלו. עצם העובדה שקיבלתי את המידע הזה מנע ממני להשתמש בו-לא חשבתי שיש צורך.

מחירון יד-2 אומר שהרכב שלך לאחר שקלול שווה 54000 ש"ח (לפני שקלול 59000 ש"ח)

לדעתי בסביבות 50000 ש"ח - תמצא קונה בזמן סביר.

אתה יודע שאם אפרסם ב-50K, לא רק ינסו להוריד לי את המכנס, אלא גם לתת לי קונוס דרכים חום מתנה, נכון?:evil:

נגיד ואני רוצה לקנות מזדה ,

תשכנע אותי למה לי לשלם את כל הסכום במזומן , לא לקבל אחריות , וגם להיות יד3 ברישיון ?

כל אחד יכול לקנות היום רכב יוצא ליסינג במחיר קרוב .

יש ביד2 מספיק מזדות ליסינג ממודל 2007,יד1 ,עם אותו קילומטרז , כולל אחריות , מימון וטריידאין.

לא יכול לשכנע אותך. אם אתה לא מאלה שמחפשים רכב שהנהג שלו אהב אותו, אין על מה לדבר.

95,000 ק'מ למודל 2005 זה לא המציאה- של- רכב- שמור- מאיזו- זקנה- שלא- נוסעת ,

הרכב נסע מספיק , ולא שווה לדעתי יותר מ46 אש'ח ,

בהצלחה במכירה .

זו לא פרגית צעירה, אבל שים לב, שקניתי אותו במאי 08 עם 80,250 ק"מ, ויש לי מסמכים שמתעדים את זה. כולל נתוני צריכת דלק שמראים באיזו תדירות אני מתדלק (אולי פעמיים בחודש, לפעמים גם זה לא). כמו שאמרתי, אני בקושי נוסע. בית-עבודה-בית, 12 ק"מ ליום בממוצע.

1- , מה הקשר לסבלנות ?

המחיר גבוה ,לא ריאלי , ולא מתייחס למה שקורה בשוק מסביב .

מניסיון , אם לרכב יש נתונים טובים אז אנשים רציניים מתקשרים אחרי 2 דקות .

אחח, קשה.

בקיצור ולעניין פותח שרשור יקר,

אני מקווה שקצת נפתחו לך העיניים לאחר קריאת התגובה שלי ותגובות נוספות אחריי, כולי תקווה שתרד טיפה מהענף הגבוה עליו התיישבת ותנסה להתפשר במחיר, לא צריך להגיד כמה אבל תגיד שאתה גמיש מעבר למחיר אותו אתה מבקש ואני מאחל לך למכור את הרכב במהירות המקסימלית שאפשר, כלומר כבר אתמול.

המון בהצלחה במכירה ואני מקווה שבפעם הבאה תדע להתעסק עם יד פרטית בלבד ולא ליסינג פרטי/מימוני

האמת, תודה על פתיחת העיניים. הייתי זקוק לזה, מסתבר.

מן הסתם אני מוכן להתפשר במחיר, אבל יש גבול גם לזה.

תודה על האיחולים, ואכן כמו שכתבתי למעלה אני למדתי את הלקח שלי. אני רוצה מכונית שנועדה לנהג שלה, ולא מכונית שנועדה לליסינג. זה עולם של הבדל.:-(

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

אני תמיד שואל בטלפון אם המחיר סופי או שניתן לדבר, אני אף פעם לא מציין סכומים בטלפון, אבל אם המוכר לא יראה גמישות מוסיימת, סיכוי גדול שהוא ייפסל, גם אם המכונית במצב מצויין.

מה הטעם בלדבר על מחיר? קודם תראה שאתה (בתור הקונה הפוטנציאלי,נגיד) רציני - המוכר לא צריך להוכיח לך בטלפון שוםדבר ולהזכירך,אתה התקשרת אליו.

אני שונא אנשים שבשיחה הראשונה אוטומטית חושבים שכל העולם חייב להם את כל כולו,ובכלל הקונה שהתקשר עכשיו בכלל עושה לי טובה שהוא קונה את הרכב.

רצינות צריכה לבוא משני הצדדים,וזלזול (לדבר ישר על מחיר לפני פרטים על הרכב,או לבוא לראות,או כל דבר רציני אחר) לא בא בחשבון בשום מקרה

אנקדוטה לסיום - כשפרסמתי את הגולף ביד2 התקשרו לעבודה למחרת 3 בחורים.

אחד מנצרת - שטען שרציני מאוד ורצה את מס' הרכב בשביל להריץ בדיקה בצ'מפיונס על היסטוריה.

אחד מעוספיה - שרצה לראות את הרכב אבל אין לו זמן או אמצעים להגיע לבדוק,אז רצה מחיר "ששווה בכלל שאני יגיע אליך" :|

אחד מבנימינה (באגירע?:twisted::-P) - ששאל על המחיר,הבחין בעקשנותי,וניתק לאחר מס' שניות.

ביום השלישי לפרסום (בלי שהקפצתי אפילו פעם אחת) התקשר בחור חביב ממטולה שטען שהוא רציני מאוד,ואין לו זמן לבוא באותו יום לראות,אז קבענו לחמישי באותו שבוע במקום עבודתי.

הוא הגיע (להפתעתי,לא מצפה לכלום מאף קונה גם ככה),בדק את כל מה שהוא רצה,עשה סיבוב (בנוכחותי כמובן),ולמחרת בדקנו במכון לבחירתו ולאחר מכן רכש את הרכב ונפרדנו כידידים :)

מסקנה - כל רכב נמכר בסוף ולכל רכב יש מישהו שישלם כמה שבאמת צריך כי הוא בא מנקודה חיובית ששווה להשקיע פעם אחת ולקבל ראש שקט,מאשר לקנות בזול ולהצטער.

ברווז - אל תתייאש :-D8)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הזוי שהמכוניות שאדון לוי יצחק כל כך שומר על הערך שלהם נמכרות בעשרות אחוזים מתחת למחירון.

ומצד שני, מכוניות שהוא "שוחט" להן את המחיר נמכרות דווקא מעל המחירון.

אני גם אף פעם לא מבין איך הוא מרשה לעצמו לשמור על ירידת ערך כה נמוכה,

כאשר השוק מוצף ברכבים האלה.

אין בזה שום היגיון מבחינה כלכלית.

זה כמו בכל מוצר אחר , ברגע שהשוק מוצף. המחיר יורד..

גם חברות הביטוח צריכות לצאת נגדו.

הרי גם להן זה לא טוב שהמחירון גבוה על רכבים כל כך שכיחים.

הרי שהסיכויים שלהם להפסדים הם גדולים יותר.

אני פשוט לא מבין איך הוא ממשיך בשלו ואף גוף לא עושה שום דבר בנידון.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הזוי שהמכוניות שאדון לוי יצחק כל כך שומר על הערך שלהם נמכרות בעשרות אחוזים מתחת למחירון.

ומצד שני, מכוניות שהוא "שוחט" להן את המחיר נמכרות דווקא מעל המחירון.

זה לא הזוי - זה מה שנקרא "כוחות השוק".

גם אם המחירונים מופרכים - המחיר הריאלי של הרכב נקבע לפי כוחות השוק ורכב שמחירונו הזוי (לטוב ולרע) יימכר עפ"י רוב בערכו הריאלי.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הזוי - זה מה שנקרא "כוחות השוק".

גם אם המחירונים מופרכים - המחיר הריאלי של הרכב נקבע לפי כוחות השוק ורכב שמחירונו הזוי (לטוב ולרע) יימכר עפ"י רוב בערכו הריאלי.

כוחות שוק זו אכן התשובה .

אם יש בהם הגיון או לא ? זה כבר נושא אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטעם בלדבר על מחיר? קודם תראה שאתה (בתור הקונה הפוטנציאלי,נגיד) רציני - המוכר לא צריך להוכיח לך בטלפון שוםדבר ולהזכירך,אתה התקשרת אליו.

אני שונא אנשים שבשיחה הראשונה אוטומטית חושבים שכל העולם חייב להם את כל כולו,ובכלל הקונה שהתקשר עכשיו בכלל עושה לי טובה שהוא קונה את הרכב.

רצינות צריכה לבוא משני הצדדים,וזלזול (לדבר ישר על מחיר לפני פרטים על הרכב,או לבוא לראות,או כל דבר רציני אחר) לא בא בחשבון בשום מקרה

ברווז - אל תתייאש :-D8)

הניסיון שלי בחיים לימד אותי שבמילה שנאה יש הרבה כוח רע ולא צריך להשתמש בה בכזו פשטות. בכל מקרה, אני מקווה שזה לא מופנה אלי (שנאת חינם?).

כאשר אני מתקשר לברר לגבי מכונית מסויימת, אני שואל מספר שאלות ענייניות ורק לאחר מכן, מהו המחיר הנדרש והאם הוא סופי.

חשוב להבהיר, שאני ישר מציין שאני לא מתכוון לדבר על הכסף בטלפון, לפני שאני רואה את הרכב.

הסיבה שאני שואל האם המחיר סופי, היא ע"מ לדעת האם במוכר רציני כמוני - במידה ויהיו בעיות מסויימות - האם הן תחשבנה או לא.

אני ה"לקוח הכי רציני שיכול להיות" - מתקשר, בודק, לוקח לבדיקה, העברת בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...