Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני לא מצליח למכור רכב ?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הברווז שמוכר את המאזדה שלו. או לפחות מנסה.

בינתיים יש רק Zייני מוח שמבלבלים בראש בטלפון ואפילו לא באים לראות את הרכב. ועוד לפני שהם שמו עליו עיניים הם מנסים להוריד במחיר, זה הכי משגע אותי. ראבק, עוד לא ראית את הסחורה, אתה כבר מנסה להוריד אותי לזנות?! ועוד כשאין על מה?!?!

את המאזדה בחרתי בזמנו מסיבה אחת בלבד- אז עוד הייתי משוכנע שאו-טו-טו אני מתחיל ללמוד ומגיע לטכניון (YEAH,RIGHT) ואצטרך למכור אותה במהירות. אז הלכתי לפי רכב שיש לו שוק.

אני לא חוזר על הטעות הזו בחיים שלי. כל רכב קשה למכור. אז לפחות לקחת משהו שאני באמת רוצה מלככתחילה, ולא יפנומטית עדר.גם זה לא עוזר.

ראבק, רכב שמור, אהוב (למרות דעתי הכללית על מאזדה- בכל זאת, זו המאזדה שלי), תקינה בכל רמ"ח איבריה, ללא בעיות או קילקולים או עיזים, מטופחת, שאני לא נוסע עליה הרבה (נקנתה עם 80,250 ק"מ, כיום 95,000 אחרי שנתיים וחצי), ממש המציאה- של- רכב- שמור- מאיזו- זקנה- שלא- נוסעת. אז למה אי אפשר למכור לכל הרוחות?! למה עוד לא קיבלתי טלפון רציני אחד?!?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבר הרבה זמן שכלי רכב בארץ (ולא משנה מאיזה סוג) הם כבר לא צ'ק בנקאי.

מהרכב שאתה מנסה למכור נמכרו כ-15000 יחידות בשנת הדגם שלך.

מה שאומר שיש היצע עצום וכנראה תצטרך לרדת במחיר יותר ממה שהתכוונת.

אגב הסיבה שאי אפשר - זאת הבועה שקוראים לה לוי יצחק שממש מנותקת מהשוק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, אולי זה יעזור?

תודה, אבל כבר מפורסם גם שם, בחתימה שלי יש לינק.

מהרכב שאתה מנסה למכור נמכרו כ-15000 יחידות בשנת הדגם שלך.

וואו.

אגב הסיבה שאי אפשר - זאת הבועה שקוראים לה לוי יצחק שממש מנותקת מהשוק.

במקרה הזה, הוא ומחירון יד 2 קרובים מאד, לוי = 61K, יד 2 = 59K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון: כמה זמן אתה כבר מפרסם את הרכב ב-"יד 2"?

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה-19 לנובמבר, כמדומני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מתחיל ונגמר בגורם אחד - כסף.

כל מכונית אפשר למכור תוך 24 שעות; השאלה באיזה מחיר.

קצת סבלנות והתפשרות במחיר, והמכונית תימכר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שאנשים שנכנסים אליי כל היום לחנות חושבים שמגיע להם הנחות על הכול, וזה שהם משלמים מזומן, אז יש איזה שהוא חוק שחייבים לתת להם הכול בחצי מחיר.

אנשים חושבים שהם מיוחדים, שהם לא פרייארים. בקיצור, אנשים טיפשים.

בסוף יגיע הבנאדם שיבין שהאוטו שלך מציאה ויקח.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מצליחים למכור כי דורשים מחירים שתלושים מהמציאות. ראיתי מישהו שמוכר פיאט קופה במשך יותר מחצי שנה :shock:, ירד כמעט 20K במחיר ועדיין מקפיץ את המודעה... מה המסקנה? אנשים היום מבינים שרכב זו לא השקעה, ואין רכב משומש ששוה לשלם עליו מעל מחירון או אפילו את המחירון עצמו. זה מצב ששורר בחו"ל - מכוניות יד שניה מאבדות הרבה אחוזים בכל שנה מערכן ההתחלתי, וזהו תהליך נורמלי לחלוטין. טוב לראות שהתובנה הזו הגיעה לארצנו סופסוף.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר עוד לא עברו אפילו שבועיים. אני חושב שזה קצת מוקדם מדי כדי להתייאש.

רק ב-"יד 2" יש כרגע כ-300 מודעות מכירה של מאזדה 3 שהן פלוס-מינוס בשנתון וקילומטראז' רלוונטיים (וכ-1300 מודעות של מאזדה 3 משנתונים 2004-2006). לחברות ליסינג יש גם שפע של רכבים בשנתונים יותר מתקדמים להציע בטווחי מחירים קרובים, שלא מופיעים בשום לוח.

מסופקני שכל קונה פוטנציאלי ירצה לראות כל אחת מ-300 (או 1300) המכוניות במו עיניו. כנראה שמחיר אטרקטיבי הוא תנאי כניסה לרשימת המכוניות שהרוכשים יהיו מוכנים להשקיע את זמנם בלראותם.

בהצלחה במכירה!

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מצליחים למכור כי דורשים מחירים שתלושים מהמציאות. ראיתי מישהו שמוכר פיאט קופה במשך יותר מחצי שנה :shock:, ירד כמעט 20K במחיר ועדיין מקפיץ את המודעה... מה המסקנה? אנשים היום מבינים שרכב זו לא השקעה, ואין רכב משומש ששוה לשלם עליו מעל מחירון או אפילו את המחירון עצמו. זה מצב ששורר בחו"ל - מכוניות יד שניה מאבדות הרבה אחוזים בכל שנה מערכן ההתחלתי, וזהו תהליך נורמלי לחלוטין. טוב לראות שהתובנה הזו הגיעה לארצנו סופסוף.

בולשיט.

רכבים במצב שמור כן שווה לשלם עליהם מחירון ומעלה. שני הרכבים שבבית שלנו נקנו מעל המחירון וזה היה שווה את זה. שניהם רכבי דיזל, שניהם שנת 2001, הראשון נקנה בשנת 2006 כשהיה עם 86 אלף קילומטר בלבד, השני נקנה השנה כשהיה עם 99 (!!!) אלף קילומטר בלבד.

בטווח הארוך, זה יוצא שווה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ההבנה האישית שלי...

הרכב נקנה במאי 08, אחרי 3 שנים על הכביש עם 80K?

היד הראשונה פרטית או ליסינג?

בכל אופן הרכב שלך בעייתי מעט במכירה, במקום לקנות ממך אפשר לקנות ממגרש ש"מתחייב" (לא באמת מתחייב אבל מצייר זאת ככה) לאחריות לחצי שנה או משהו, וגם זה במחיר שהוא ב10K פחות ממה שאתה מבקש.

אז נכון שלך פרטית, אבל כשהכסף מדבר היום אתה צריך להתפשר על המחיר המבוקש שלך לרכב.

הבעייתיות במאזדה 1600, היא שבנוסף לשלך, יש עוד 20,000 רכבים שמסתובבים במגרשים למכירה.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...