Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

ראיתי את הפרק האחרון של WESTWORLD, לא מבין מה ההתלהבות.

האמת? בכלל אין פה הצדקה לעשות סדרה, היה אפשר להכניס הכל לסרט של שעתיים.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה באמת הרגיש לי כמו סרט שפשוט מרחו אותו כל כך הרבה עד שהגיע למימדים של סדרה.

הקצב שלה איטי ואין הרבה התפתחות בכל פרק.

אז נכון שהיו כמה הפתעות שלא צפיתי שיגעו, אבל זה לא היה שווה את הזמן לדעתי.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בווסטוורלד שני פרקים הראשונים ושלושת האחרונים טובים וכל השאר היו סתם משעממים ואפשר היה לוותק עליהם. מהפרק הראשון היה ברור שהסדרה הולכת לכיוון של מה שיקרה בסצינת הסיום, אבל פשוט מרחו את זה.

אבל לפחות העונה הסתיימה עם טעם של עוד וציפיה לעונה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגראנד טור - שני הפרקים הראשונים היו לא משהו.

אבל בפרק השלישי והרביעי נראה שהם חזרו לעצמם מהשנה וחצי אבטלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hell On Wheels. (חמש עונות)

בשנת 1865 לאחר שהצפון והדרום עדיין מלקקים את פצעי מלחמת האזרחים -אנשי עסקים ממולחים

מתחילים בהקמת פסי רכבת חוצה מדינות. קאלן בוהאנן חייל מיוסר שמשפחתו נרצחה על ידי מדינות האיחוד מחפש נקמה. מסע שמוביל אותו לתוך עסקי פסי הרכבת וגילוי עצמי מחדש.

מערבון על פני ההיסטוריה של ארצות הברית.

רשת AMC שאחראית לכמה סדרות טובות. (The Walking Dead,Breaking Bad,Mad Men, Humans)

דרמה של ערוץ AMC עשויה באופן מוקפד, להפתעתי - מזכירה את HBO. הפקה מרהיבה בהחלט. מתחיל ברמת המשחק,איכות תמונה,שיחזור התקופה,השקעה בפרטים הקטנים,פסקול,עריכה ובימוי ברמה גבוה.

הדמות הראשית של הסדרה קאלן (Anson Mount) ליהוק מתבקש,נכנס לתפקיד בצורה טבעית. קווי העלילה נעים בין בניית הרכבת חוצה -אמריקה לבין היזם המושחת תומס דוראנט שדרך דמותו אנחנו נחשפים לשחיתות מאחורי פרויקט הרכבת - Colm Meaney מגלם את התפקיד בצורה מושלמת.

ליהוק שחקנים טוב. המוזיקאי Common, בעל המסבאה Phil Burke משחקים נפלא

בולטים במשחק יוצא דופן: Christopher Heyerdahl בתור פסיכופת "השוודי" בעל מבטא ומשחק משובח. היצאנית טובת הלב אווה בגילומה של Robin McLeavy ליהוק פשוט יוצא מגדר הרגיל -כבשה את לבי. ללא ספק דמויות מעניינות.

למי שיש סבלנות יהנה מסדרה איכותית למרות שלא חפה מטעויות. אחת מהן היא התנהלות איטית מהורהרת משהו ( שתיקות נוגות ארוכות) קצב האירועים לא תמיד זורם. כאלו נגמרו לתסריט רעיונות.

את העלילה אפשר היה לסיים בעונה 4 ללא בעיה - וזה היה עדיף.

בסיכומו של דבר סדרה איכותית עשויה טוב, מעט מייגעת. (מזכירה את Deadwood)

אצלם הגיבורים בלתי פגיעים/ מנצחים את כולם גם אם הם מול כיתת יורים/גברים מיוסרים שלא יכולים להביע רגשות (מזכיר מישהו...לא)

זה משהו שמאוד מפריע ופוגם ברצף הנאה שלי. ראיתי את הכיוון אצל מיודענו ריק (המתים המהלכים)

בסדרה הזו זה בא לידי ביטוי בצורה בולטת/מוגזמת. אפשר להגזים, השאלה היכן הגבול. >

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Chance, סדרה חדשה של HULU בכיכובו של יו לורי (האוס).

ד"ר אלדון צ'אנס (לורי) הוא נוירופסיכאטר, גרוש עם ילדה שעולמו מתהפך אחרי שמתאהב בפציינטית שלו (גרטשן מול).

משחק מעולה של לורי והאחרים, 10 פרקים מעולים שסיימתי תוך יומיים כי לא יכלתי להפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Missing המשובחת חזרה לעונה 2. פרק ראשון כבר זמין.

נקווה שימשיכו באותו קו איכותי ומסקרן. (השאירו אותנו פעורי פה לאחר סיום עונה 1)

העברתי את שתי העונות ביעף.

השנייה מאוד שונה מהראשונה (יותר מותחן מורכב), ושתיהן טובות מאוד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

penny dreadful

מישמש של עלילות וסיפורים יפים שמחוברים לכדי עלילה אחת. הסדרה מותחת, מעניינת ויש דינמיקה מעולה בין השחקנים.

אני מאוד אוהב את התסריט והליהוק מצוין.

העלילה מתפתחת כל הזמן, אם כי בקצב אטי, לעתים מייגע מעט, ויש רגעים מעצבנים כמו שתיקות והרהורים של דמויות.

אם הסדרה הזו הייתה בקצה מהיר יותר היא יכלה להיות קרובה לשלמות בז'אנר שלה. כרגע 5/6 בסולם הגורו למשכנתאות.

הסדרה נסגרת אחרי עונה 3 משום שקווי העלילה גמורים. לא תהיה עונה 4.

ויקינגים חזרה. לא התאפקתי וראיתי. בלי לספיילר אומר שהפתיחה אטית מעט. מקווה שבקרוב יתחילו להניע יותר קדימה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים לי... אבל אני כבר באמצע עונה 2 של The Missing בלי יכולת להפסיק.

אם הבת זוג לא הייתה כועסת "למה אתה לא מחכה לי" הייתה מסיים אותה מזמן. (ממתין לה בפחד)

ללא ספק סדרה מרתקת עשויה בכישרון רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויקינגים חזרה. לא התאפקתי וראיתי. בלי לספיילר אומר שהפתיחה אטית מעט. מקווה שבקרוב יתחילו להניע יותר קדימה.

כן, גם אני חושב כך, ולכן הייתי מופתע לראות ביקורות של אנשים שנורא אהבו את הפתיחה של החלק השני ואמרו שהיא חזקה יותר מהחלק הראשון, אני עדיין מחכה לאקשן של הפרקים בסוף החלק הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים לי... אבל אני כבר באמצע עונה 2 של The Missing בלי יכולת להפסיק.

אם הבת זוג לא הייתה כועסת "למה אתה לא מחכה לי" הייתה מסיים אותה מזמן. (ממתין לה בפחד)

ללא ספק סדרה מרתקת עשויה בכישרון רב.

אתה מסוגל לנחש כיצד הסיפור המורכב של חטיפת הילדות מסתיים ומי השותפים לחטיפה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הערכה לגבי הסיום,לא בטוח שתקלע למטרה. (כאמור סדרה מבריקה/חכמה שאין הרבה כמותה)

כמובן לא אשתף את מחשבותי - כדי לא לתת ספוילר למי שעדיין לא ראה. ( (יש כאלו בקהל)

מקווה שהסיום לא יהיה זהה לעונה ראשונה. בכל זאת יש לנו לב רגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...