Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת המלצה לרכב מליסינג דרגה 4

odedshany
שימו לב! השרשור הזה בן 5731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני (ושכמוני בעלי רכב פרטי) מממנים את רגשות הנחיתות של ה"מנהלים" שהחברה החליטה לממן להם רכב מטופש, שפוגע בסביבה ובכיס (אבל לא של ה"מנהלים" כמובן).

לא הבנתי. אני עובד בחברה פרטית שיש לה בעל הבית שלא חייב דין וחשבון לאף אחד איך לתגמל את עובדיו.

מה גם שלא בדיוק הבנתי למה זה לא פוגע להם בכיס? הם משלמים את כל העלויות של שכירות טפעולית ומיסים.

חוץ מזה, לפעמים הם מגיעים עם מכוניות הפרטיות שלהם. אולי אישה צריכה לנסוע רחוק או משהוא...

למרבה הפתעה הם לא מחזיקים סובארו ג'סתי בבית. לרוב זה גם 4X4 אבל שעולה לפחות עוד 100Kש"ח מהטוסון טקסס. בד"כ טויוטה לנד קרואיזר או ניסן מוראנו. רגשות נחיתות?

עכשיו אתה נגעל יותר או פחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מדובר בהטבת מס משמעותית, ללא קשר להיות החברה פרטית, ציבורית או ממשלתית.

אם כבר יש להם 4X4 מקסים, יקר ומעולה בבית, מדוע להם עוד אחד, פחות טוב, מלבד רגשי נחיתות ורצון להביט מלמעלה על הפרולטריון תוך חוסר אכפתיות לנזק שהם גורמים לסביבה ולתנועה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו. למרות שהיחס שלי לג'יפים דומה לשלך, השאלה אם הם מליסינג או לא משנית לחלוטין. מה עוד שמרבית הג'יפים הללו הם טוסונים ודומיהם, היינו כלים די דומים מבחינת נזקם לכלי רכב פרטיים והרגש היחידי שהם מעלים הוא סוג של חמלה על מי שנזקק לרושם אותו מעניק הג'יפ, אבל לא יכול לממש את תאוותו זו ל"פוזה" שלוחת רסן בדמות איזה פאג'רו, דיסקברי, טוארג, קאיין, האמר וכיו"ב באלה, משאיות אמיתיות ולא חיקוי פתטי. את האחרונים אין הרבה סיכוי שתראה ב"ליסינג".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידע כללי , בעוד פחות מחודש נכנסת למכירה ג'טה 1.4 TSI ברמת גימור גבוהה (קומפורטליין)

160 כ"ס.

7 היל' קידמיים -DSG.

8.5 0-100

15.6 ק"מ לליטר

24.5/1700-4500 קג"מ.

6 כריות אויר וESP.

וכו'...

מחירה יהיה 146K.

עדיין לא נכנס שום פרסום של הדגם הנ"ל ולכן אני מעדכן.

נ.ב:מנוע ה2.0 יורד מהמדפים לטובת מנוע הTSI..

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...