Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות יולי - ספטמבר 2008

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח אם בעל נגרר הטרנספורטר ישלח לי ה"פ, או אפילו ה"פ עם מס' טלפון, כדי לדסקס ולעזור לי בענין רישוי עגלה מויליס.

(האם זה אתה, ahia ?)

"שוקה", אני מתכוון לבנות עגלה מויליס כמו שלי, שיראה כמוהו, רק ללא אף, ולא עגלת CJ2/3, שכמוה יש לי אפשרות להשיג.

אם אפשר לקרוא לך ללא מרכאות, רק תגיד :-P.

ד"ש.

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בבקשה...

קודם כל, גם אותי זה מעניין, לצורך מאוד דומה.. אז שמיל, כשאתה יוצר קשר, דווח הלאה.

אבל (וכאן חייב להתערב מהנדס הרכב שיושב לי בתוך הראש) העגלה הזו בנויה באופן שמעמיס ללא צורך, ובאופן לא נכון, את הטרנספורטר המסכן.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט 6 ספרות, ליד מוסך בצפת.

23132uf3.th.jpgthpix.gif

חיפושית 6 ספרות , על יד מוסך בצפת. כבר דיי הרבה זמן.

546rfyrty1809081130gy2.th.jpgthpix.gif

דיברתי עם בעל השברולט הנ"ל כאשר עברתי בצפת וראיתי אותה- שייכת לבעל מחסן העצים הסמוך למוסך -טוען שנמצאת אצלו יות ר מ30 שנה ...עברה תחתיו 2 אוברולים וצבע ועוד כמה שינויים קטנים על מנת לשמור אותה בשימוש יומיומי-כמו למשל משאבת דלק חשמלית לא מקורית.

דקה אחרי שסיימנו לדבר הניע ונסע איתה -נשמעת ונראית מצוין...נחמד לראות כלים כאלה שעדיין עובדים ועוד באזור צפת עם כל העליות..

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, גם אותי זה מעניין, לצורך מאוד דומה.. אז שמיל, כשאתה יוצר קשר, דווח הלאה.

אבל (וכאן חייב להתערב מהנדס הרכב שיושב לי בתוך הראש) העגלה הזו בנויה באופן שמעמיס ללא צורך, ובאופן לא נכון, את הטרנספורטר המסכן.

אסף.

אני נוטה להסכים עם אותו מהנדס רכב שבראשך (עד כמה שידוע לי הוא השתלט כבר גם על איזורים אחרים בגופך, כמו הידיים למשל...) אבל חלוקת עומס נכונה תחיייב אחת מהאפשרויות הבאות:

1. לקצר את הנגרר משמעותית - כנראה שכך גם הוא יראה טוב יותר...
  2. להזיז את מיקום הסרן ובכך לחבל במראה המקורי.
  3. הוספת מתקן שסוחב אופנוע שטח במקביל ומאחורי הפגוש האחורי (אבל אולי זה רק אני?:roll:)

שנה טובה בחור,

יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם בעל נגרר הטרנספורטר ישלח לי ה"פ, או אפילו ה"פ עם מס' טלפון, כדי לדסקס ולעזור לי בענין רישוי עגלה מויליס.

(האם זה אתה, ahia ?)

"שוקה", אני מתכוון לבנות עגלה מויליס כמו שלי, שיראה כמוהו, רק ללא אף, ולא עגלת CJ2/3, שכמוה יש לי אפשרות להשיג.

אם אפשר לקרוא לך ללא מרכאות, רק תגיד :-P.

ד"ש.

לצערי אני לא בעל הרכב, פשוט ראיתי את הרכב חונה בירושלים, ורצתי עם המצלמה...

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצמזה, טנדר וויליס צהוב, מספר אספנות, נראה שמשמש לעבודה יומיומית בגדרה.

הויליס הזה שמשמש אדם מבוגר הוא יד ראשונה ולכל מי ששואל אותו אם הוא מוכר הוא עונה שאם הוא ימכור אז אישתו תיזרוק אותו מהבית...

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה, שגם אני חושב, שהכי-קל לעשות: הרי שוב- לא ידוע לי, שיש דרישות מיוחדות כלשהם למבנה של העגלה! יותר מזה- בעגלה הספציפית הזו, רואים, לדעתי, שזה לא "סתם" חלק האחורי של האוטו (שאגב, בעייתי מאד לדעתי להשתמש בו "כמושהו" בגלל, שאין לו "סרן חי" אחורי), אלא משהו, שבנו במיוחד- תסתכלו טוב על הכנף בשני המיקרים- היא שונה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו אדומה, בהוד השרון ליד הספורטן. נראתה בשימוש למרות האבק שיש עליה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פיאסטה 1.1L שנת 1982 בצבע תכלת.

היא עומדת ברח' ברנדייס בחדרה.(ממש בקצה הרחוב-במקום בו הרח' הוא ללא מוצא)

היא עומדת בחנייה , ועל גדר הבית יש מודעת אבל.

לא בעל הרכב נפטר אלא אחיו, השכן שלו אמר לי שהיא יד ראשונה, ושבעל האוטו לא מעוניין למכור.

אבל שוב, זה עדות של שכן.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...