Jump to content

asafk

 • פרסום הודעות

  1,356
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות asafk

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. גור אריות למכירה.. רכב נדיר מאוד! (האוטו של הגברת) 106 דור שני שנת ייצור 1998, דגם XS נדיר בגרסת 5 דלתות - כל הטוב של שלדת 106 עם המנוע הנכון- מנוע 8 שסתומים 90 כ"ס 1600 NFZ על מרכב 5 דלתות שימושי. צבע כחול INDIGO. יד חמישית - מטופל בנוזלים מקוריים (שמן חצי סינטטי יקר ונוזל קירור של פז'ו) וחלקים מקוריים בכל הידיים, רכב שמור מאוד. נהגת יחידה ב 3 השנים האחרונות. שום תוספות שום אילתורים שום שינויים מהמקור - רכב מקורי כמעט כמו שיצא מהמפעל. הכל תקין הכל עובד, בפנים "כמו חדש" (טוב לא צריך להגזים אבל הכי קרוב לזה שיכול להיות) כל הפלסטיקים שלמים ונראים טוב כל הריפודים שלמים.
 2. asafk

  פילאטס. היכן?

  סטודיו פליי ת"א. מומלץ בחום. מהמקצועיים ביותר בתחום. אסף.
 3. אם מציעים לך תפקיד ולא משנה איזה בחט"ל, נס"א (יחידת ניסויים), רפ"ט (מפתחים שם טנקים ושיריוניות), או יפת"ח - לך על זה בלי לחשוב פעמיים. כנ"ל לגבי המש"א (המקום שבו מייצרים את הטנקים). כשתגיע לשם, על ההתחלה ההתנהלות שלך תקבע אם יתנו לך אחריות אמיתית ועבודה מעניינת, או לערבב ניירות. אם תראה שזה מעניין אותך ובאת לעבוד - תיכנס לעניינים. אם תראה שאתה בא רק להעביר את הזמן - לאף אחד לא יהיה זמן להתעסק איתך ואתה תהפוך לעוד אחד מאלו שמחפשים מה לעשות עם עצמם בין שמירה למטבח. אם לא היחידות האלו, ומציעים לך בחירה בין מקצועות שונים (מהיכרותי הטובה האינטימית ורבת השנים עם החיל - לא יציעו לך אפשרויות בחירה,
 4. מחפש לטובת פרוייקטצ'יק נסיוני כמו בכותרת - מחשב שרוף / לא עובד / לא תקין בעצם צריך רק קונקטור וקופסה שיהיו תקינים המחבר נראה ככה: בה"פ תודה אסף.
 5. busdepot.com cip1.com vwheritage.co.uk westcoastmetric.com ועוד הרבה. מציע לך להתחבר ל vagcat.com כשיהיה לך מקט של חלק ביד, תוכל לחפש בגוגל ולמצוא הרבה מקורות. אסף.
 6. המחיר באירופה נמוך משמעותית. אלפי יורו בודדים לכלי במצב טוב. חפש ב MOBILE.DE ותראה. אסף.
 7. asafk

  מהי משיכה traction ?

  המונח TRACTION (בעברית תאחיזה) הוא מונח מתחום הנדסת הרכב ומשמעותו הכוח שמפעיל הצמיג על הקרקע בכל הכיוונים. התאחיזה המירבית שצמיג יכול לייצר היא מקדם החיכוך כפול הכוח הנורמלי על הצמיג. הכוח המירבי הזה הוא סה"כ של תאחיזה לכל הצדדים (כוחות צד, האצה ובלימה). אסף.
 8. asafk

  מה לעשות ברכב שנת 63

  תגיד לו שישים אצלי בחצר עם הרשיונות בתא כפפות. חבל להתעסק עם זה. אסף.
 9. מפעל מתכת רמת דוד. מדובר בפטנט ייחודי שלהם מסוף שנות ה90. אסף.
 10. ולא משאיר שריטות? איך אני לוחץ נקודות של 2 מ"מ? טוב.. ננסה.. (בינתיים בכל מקרה צריך פוליש לכל מכסה המנוע בגלל השריטות שכבר נגרמו) אסף.
 11. אשתי החנתה את הרכב מתחת לבניין בבניה לפני כמה ימים. היום שטפתי את הרכב ותוך כדי שמתי לב שהוא מנוקד כולו בטיח. הנקודות הבודדות שהורדתי (חשבתי בהתחלה שזו לשלשת רגילה) הפכו לשריטות מכוערות שיחייבו פוליש. נשארו עשרות נקודות קטנות, ועוד כמה טיפות גדולות יחסית. מה עושים? אסף.
 12. asafk

  העמדת נגרר בחניה ציבורית

  לא הבנתי אותך. אנשים מחנים את הנגרר שלהם בשכונה כי שם הם גרים. איפה אתה היית מחנה את הנגרר שלך אם היה לך? יש לי רכב אספנות. אני נוסע בו פעם בשבוע שבועיים ושאר הזמן הוא חונה. השכנים התלוננו בעירייה שאני סתם תופס מקום חניה. שכנים אחרים התחילו להטריד אותי על ידי זה שכל כמה זמן התקשרו למשטרה לדווח על חפץ חשוד באוטו. "גרמו לי לא לרצות להחנות אותו שם". אני מניח שאתה שכן נחמד ממש כמוהם. במקרה שלי הם הצליחו. האוטו כבר לא חונה בשכונה ואני לא מצליח להנות ממנו כמו שהייתי רוצה. אני לא נוסע בו באופן ספונטני בסופי שבוע עם הילדים. איזה כיף לי שיש לי שכנים כמוך. יש לי מכר שיש לו אופנוע שטח. את
 13. asafk

  העמדת נגרר בחניה ציבורית

  אם החנייה שייכת לדיירי הרחוב, אז תתלונן במועצה. אה, היא לא שייכת לבעלי הרחוב, רק "שייכת" לבעלי הרחוב, כלומר בעיני עצמם היא שייכת להם אבל בעיני החוק לא? ובגישה חיובית- אם אתה יודע שהיא שייכת לתושב רחוב אחר, כלומר אתה יודע למי היא שייכת, נסו לדבר איתו. אולי הוא יסכים, ככה בלי עניינים, להזיז את העגלה? ואם באמת יש מצוקת חניה.. איפה אתה מצפה שהוא יחנה את העגלה? ברצינות. אסף.
×
×
 • תוכן חדש...