Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

לפני 40 דקות, דובצע כתב:

בובות בבושקה

תיקון קטן לטעות נפוצה מאוד (מידי)

בבושקה ברוסית זה סבתא.

השם הנכון לבובות הללו הן "מטריושקה", matryoshka.

• רעיון טוב! 3

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 444
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יא אללה, נתת תמונות לכל הכיוונים חוץ מלכיוון הבית שלי. תן אחת לכיוון דרום...

שני בניינים לידך יש עגורן פלאטופ בודד, אתה ממערב לו או ממזרח לו? עריכה: בעצם ראיתי באחת התמונות את הפלאטופ, אתה ממערב לו, כמו שחשבתי.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נהיה יותר פרקטיים. כשאתה מסיים משמרת והולך לישון ברכב, בחר לך את אחד מהחברים כאן שסביבך 🙂 תבוא תאכל משהו ותצא לדרכיך  (או שלא) .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש יקר. אם יזמינו ויהיה לי זמן אני יבוא

אני כל יום עובד במקום אחר אז כבר עובר בבית מתקלח מתארגן ובערב יוצא לאתר הבא. כדי להתעורר קרוב ובלי לחץ

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הניוד? חשבתי שהצוות שעובד באתר, בוודאי המנופאי, מוצב לאורך זמן באותה אתר שהוא כבר מכיר. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אני מתנסה בכול מיני סוגים וגם לא מחויב-קצת פשלות ונעלמתי-גם מנהל באתר לא רוצה מישהו מתחיל

עד שהעבודה שלי תהיה נקייה וזורמת

ואז מנהל העבודה בעצמו אומר לחברה זה שהיה פה אני רוצה אותו קבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, דובצע כתב:

וגם אני מתנסה בכול מיני סוגים וגם לא מחויב-קצת פשלות ונעלמתי-גם מנהל באתר לא רוצה מישהו מתחיל

עד שהעבודה שלי תהיה נקייה וזורמת

ואז מנהל העבודה בעצמו אומר לחברה זה שהיה פה אני רוצה אותו קבוע

למה אתה אבל יושן באוטו? אתה לא חוזר הביתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Liquidator כתב:

למה אתה אבל יושן באוטו?

הוא ענה על זה כבר - כדי להיות קרוב לאתר, ולא לאכול פקקים בדרכים כשהוא צריך להתחיל לעבוד מוקדם בבוקר. האמת? נשמע לי קצת לא שגרתי, אבל בהחלט חכם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Fazer כתב:

הוא ענה על זה כבר - כדי להיות קרוב לאתר, ולא לאכול פקקים בדרכים כשהוא צריך להתחיל לעבוד מוקדם בבוקר. האמת? נשמע לי קצת לא שגרתי, אבל בהחלט חכם.

בהחלט לא שיגרתי, לא יודע מאיזה שעה הוא מתחיל לעבוד אבל ככה כל הזמן לישון באוטו? שילך יקנה קראוון לפחות יהיה לו איפה לישון כמו בן אדם, למה לשלם שכירות אם הוא לא בבית חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...