Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת פשע הזויה \ משטרה חובבנית \ מה עושים עם הנבלות גנבי הרכבים ימ"ש

יוצא לעקיפה

פוסטים מומלצים

יש ניידות על תקן קבע ברוב המחסומים בכניסה לאיו"ש, ובמחסום חשמונאים מצורף גם רכב של איתורן, ובכל זאת לא הגניבות לא פוחתות

העניין שצריך להיכנס לכפרים ולהחרים רכבים ממשחטות ולפרק אותם (מה שבעצם היה מתבצע פעם והופסק משום מה) 

תכלס' המדינה תמיד מנסה לפתור בעיות במקום למנוע אותם מלכתחילה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפשוט על המשחטות? בעיה. קשה.

לפני המון שנים, כשעוד לא היו הסכמי אוסלו ושטחי ABC, גדוד המילואים שלי אבטח פשיטה על משחטה. היום זו כניסה לשטחי A, אופרציה רצינית עם סיכון חיי אדם שלא תתבצע בלי סיבות טובות מאוד.

לגבי המשטרה - אתם נובחים על העץ הלא נכון. המשטרה שלנו מוחלשת מסיבות פוליטיות, ומותחת את אבריה ככל יכולתה. אז ברור שגניבות רכב יורדות לתחתית סדרי העדיפויות. אבל זה שייך לשרשור הפוליטי. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, WE988244 כתב:

אם בכסף שלי אני יקנה במכולת המדינה תקבל מע"מ 17%

אם בכסף הזה אני יקנה רכב, המדינה תקבל 50%

אז מה יותר כלכלי למדינה?

בפרט שאת הכסף שאני משלם כל חודש לביטוח שממנו הביטוח משלם לי אני גם משלם עליו מע"מ,

אז המדינה עושה ע"ז המון כסף,

להפעיל כוח שיטור שיתפוס את הגנבים, לשלם עליהם מעצר עולה למדינה המון,

ולכן האזרח הפשוט הוא זבל, ואמצעי לשירות המדינה ותו לא!

לפני 52 דקות, Buki כתב:

רכב אחד נגנב, בעל הרכב שנגנב קונה רכב אחר לרוב חדש יותר. מי שהוא קנה ממנו גם קונה רכב אחר חדש יותר.  עד שהשרשרת מגיעה לבן אדם שקונה רכב חדש לגמרי מיבואן.

פשוט לא מבין את החישוב שלכם , כשרכב נגנב הכסף הזה פשוט נעלם מהמדינה! נעלם! מתאדה! בורח החוצה!

הכסף שבו אני יקנה רכב חדש וישלם מס בין כה וכה ישאר במדינה ויצא או על רכב או על דברים אחרים שהייתי קונה אם לא היו גונבים לי את הרכב.

זה פשוט לא נכון לחשב את זה כך.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פשיטות על משחטות לפני 15 שנה בערך לא ממש מזמן

ולא נראה לי שהבעיה זה אבטחה, יש כמה משחטות שאני מכיר ששוטרים עולים למכולת ליד לקנות שתיה וסיגריות לא מאמין שסוגיית הביטחון היא זו שמעניינת אותם, אלא זה לא מעניין בכלל כי הרכב שלהם זה רכוש מדינה

וכמה פעמים שראיתי שעניין את המשטרה באמת להחזיר (כדוגמא שגנבו לעובד שגרירות ארה"ב לפני כשנה) הם החזירו תוך חצי שעה רכב שהגיע לרמאללה 

צה"ל והמשטרה איבדו באמת את ההרתעה אבל זה באמת לא שייך לשרשור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדברים 

לפני 3 דקות, יוצא לעקיפה כתב:

או על דברים אחרים שהייתי קונה אם לא היו גונבים לי את הרכב.

זה פשוט לא נכון לחשב את זה כך.

על דברים אחרים אתה משלם פחות מיסוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יוצא לעקיפה כתב:

הכסף שבו אני יקנה רכב חדש וישלם מס בין כה וכה ישאר במדינה ויצא או על רכב או על דברים אחרים שהייתי קונה אם לא היו גונבים לי את הרכב

אם תקנה דירה למשל אין מיסוי, ושאר הדברים לא מתקרבים אפי' למיסוי הגבוה של רכב

בעיקר מה שיוצא טוב זה שבנתיים ייסע הנגנב בתח"צ, ואז יוכלו לנפנף שעוד אנשים עוזבים את הרכבים לטובת תח"צ

די נו אין למדינה עניין שייגנב לאזרחים הרכבים והמיסוי הוא לא השיקול, פשוט אין להם עניין שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדינה אין ענין שרכבים יגנבו,

אך המדינה לא עושה כלום בשביל שרכבים לא יגנבו, כי המדינה בפועל מרויחה, זה אולי קשה לכם לשמוע אבל התחום שאני משלם בו את רף המס הגבוה ביותר הוא רכב, כל מוצר צריכה אחר שאני קונה, רף המיסוי נמוך משצעותי

אני בטוח שאם כל רכב שנגנב היה עולה למדינה 20,000 ש"ח הינו רואים איך אפי' רכב אחד לא נגנב,

אבל בסוף זה הכסף שלנו (כל רכב שנגנב גורם לעליה כללית במחירי הביטוח), אז מכפת להם,

למה לעבוד קשה אם אפשר לישון על האף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעצבן באמת זה שאין (לפי ידיעתי) גנבי רכב יהודים, אז כמו שיש רצח לאומני ורצח פלילי, הגיע הזמן שיעשו סוף לפשע הלאומני שמתבצע באמצעות הגניבות האלה.

• אהבתי 7

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, BeBest כתב:

ישן בשקט ואז אוכל אותה ב3 השנים הבאות בהתייקרות הפרמייה בגלל אוזלת היד של המשטרה.

חכמים מול חלשים.

אין התייקרות פרמייה בעקבות גניבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Michazzz כתב:

שאין (לפי ידיעתי) גנבי רכב יהודים

באמת? אתה חושב שהכנופיות של גנבי רכב לא עובדות עם ישראלים נימולים כשרים? 

מה יותר קל לישראלי עם ת.ז. כחולה לעבור את המחסומים עם רכב גנוב? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שזה מיוחד לישראל? גנבו לי בארהב 4 רכבים מסחריים ומשאית של uhaul שחנתה מחוץ לבית ללילה אחד בשנה קלנדרית. אולי ההבדל שאת כולם מצאו עם נזק כזה או אחר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהגנבים פה ידעו שמגיעים אליהם ולוקחים להם את האוטו, וכמובן מזנברים להם את הצורה, הכל יראה אחרת,

אבל אפי’ כשתופסים השופטים משחררים אותם כי סבתא שלהם חולה,

מדינה בפשיטת רגל בעוד 700 נושאים, אני לא רוצה להכנס לפוליטיקה אבל המצב של המדינה על הפנים.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ניקו פ. כתב:

עושה מקיף וישן בשקט. 

ברכב חדש הרבה פעמים יש פוליסה שבה אפשר לקבל חדש מהניילון בשנה הראשונה, כך היה לאחותי במאזדה. 

התופעה והתחושה של חוסר ביטחון וחדירה לפרטיות לא נעימה בכלל והכעס מוצדק לגמרי. אני משתדל לא להיקשר לחפצים, מוסיף לי לבריאות הנפשית. 

אותו מקיף שהפך ליקר בטירוף בגלל הגניבות? זה לופ אינסופי בין האזרח שקונה מכוניות חדשות במספרים שרק עולים מדי שנה, לגנבים שגונבים יותר מכוניות, ולחברות ביטוח שמעלות מחירים ללא הרף. מקבלי ההחלטות בממשלה מחוץ ללופ הזה, וזה מה שמניע אותו. מה יש לעשות? או למצוא פתרונות מיגון יצירתיים ולקוות לטוב, או לרכוש רכב פחות נחשק אצל הגנבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...