Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, MostlyWicked כתב:

באינטרסים שלנו, כמדינת היהודים היחידה, להגן על יהודי העולם. כשמנהיג זר מאשים את היהודים בשואה, לשיטתך תגובת משרד החוץ צריכה להיות "אחלה גבר, צודק"?

בודאי שלא חבר. אני בטוח שגם אתה בטוח שזו לא דעתי. הדרך הנכונה הייתה לא להגיע למצב הזה מלכתחילה, אבל מה לעשות שכשיש לך שר חוץ אהבל זה בלתי אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האהבל הוא יותר בצד השני שלא שוקל מילים ומפרסם שטויות.  לברוב (שר החוץ של רוסיה) אמר ש"להיטלר גם היו שורשים יהודים וגם אצל היהודים יש..." בתגובה על הטענה שלזלנסקי יש שורשים יהודים ושלכן הוא לא יכול להיות נאצי.
ישראל לא הייתה קשור לזה אבל נעמדה כדי להגן על שלה וכל הכבוד לנו על כך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Gavrik כתב:

האהבל הוא יותר בצד השני שלא שוקל מילים ומפרסם שטויות.  לברוב (שר החוץ של רוסיה) אמר ש"להיטלר גם היו שורשים יהודים וגם אצל היהודים יש..." בתגובה על הטענה שלזלנסקי יש שורשים יהודים ושלכן הוא לא יכול להיות נאצי.
ישראל לא הייתה קשור לזה אבל נעמדה כדי להגן על שלה וכל הכבוד לנו על כך.

שאני אבין, זו תחרות מי יותר אהבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

ספר לי מי החברים שלך...

Screenshot_20220504-164256.thumb.png.2f2596767975abbe1f10e879b94d5d42.png

אבל יפה להם, מכים בברזל בעודו חם.

שישים שנה ודבר לא השתנה. ארגוני הטרור הפלסטינים תמיד היו בני בית במוסקבה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, eitanuch כתב:

שאני אבין, זו תחרות מי יותר אהבל?

אנחנו רק כלי במטרה גדולה יותר, כמו שארדואן בחר לפני אי אלו שנים את הדרך שלו יחד עם אויבנו,  זה לא ממש משנה מה היינו עושים...

בקשר ללפיד ספציפית, היה יכול לתת תגובה קצת יותר דיפלומטית אבל בסדר גמור שהגיב ישר ולעניין, נעשה המון כדי להוריד חיכוך עם רוסיה והפרופגנדה שלה אבל זה היה בלתי נמנע וקורה לכל אחד במקומו 

עריכה אחרונה על ידי yb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איתן, אתה מתבאס שיבגני חסם אותך ולא עונה לך בשירשור הפוליטי אז באת עם אותו השיט לפה?

• מצחיק 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, yb כתב:

זה היה בלתי נמנע וקורה לכל אחד במקומו 

אין לי ספק שזה לא נכון. ישראל לא הציגה עמדה ברורה מספיק בהתחלה, כשהייתה הזדמנות סוף סוף להיות בצד הנכון של ההיסטוריה. עכשיו הרוסים ממשיכים בפרופגנדה שלה כאילו שיש לזה תכלית. אני מאמין שזה היה יכול להימנע אם לישראל הייתה עמדה ברורה.

לפני 16 דקות, Gavrik כתב:

שאני אבין, מה עשה שר החוץ שלנו במצב הזה שאתה מגדיר אותו כאהבל?

ראה תגובה למעלה.

לפני 6 דקות, David32 כתב:

מה איתן, אתה מתבאס שיבגני חסם אותך ולא עונה לך בשירשור הפוליטי אז באת עם אותו השיט לפה?

לא, עצם אי המענה גרם לי להבין שאני צודק. איך אומרים - שתיקה כהסכמה. בכל מקרה, תודה על תרומתך לדיון.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, yb כתב:

לא מאוד אוהב את לפיד והוא יכל לתת תשובה קצת יותר דיפלומטית

לפיד לא מחביבי, אבל האמירות שלו ביחד עם השתיקה של בנט מציירות קו מתוכנן היטב:

שולחים את לפיד להשתלח נגד רוסיה כדי להראות את זה למערב, אבל בנט שבפועל נפגש עם פוטין שותק, כדי שמול רוסיה נוכל להציג את עצמינו כמדינה שלא תופסת צד.

ממש לא חושב שמדובר בפליטות פה לא מבוקרות.

באופן כללי לא בטוח שישראל מרוויחה הרבה מאי לקיחת הצד, לטווח הארוך לפחות. יום יבוא והסיפור בסוריה יתפוצץ לנו בפרצוף, ואולי עדיף שזה יקרה כשרוסיה עמוק בבוץ בכל מקרה.. לא יודע.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Giant_TA כתב:

מזל שלא טסו עם המדים של צה״ל…

יש לציין שהמדים של הצבא האוקראיני נראים הרבה יותר טוב

גם הבית מלון שלהם עדיף פי כמה על המגורים שהיו לי בסדיר (במילואים אני בכלל ישן באוטו שלי).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1
  • מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, eitanuch כתב:

אין לי ספק שזה לא נכון. ישראל לא הציגה עמדה ברורה מספיק בהתחלה, כשהייתה הזדמנות סוף סוף להיות בצד הנכון של ההיסטוריה. עכשיו הרוסים ממשיכים בפרופגנדה שלה כאילו שיש לזה תכלית. אני מאמין שזה היה יכול להימנע אם לישראל הייתה עמדה ברורה.

כן כמובן ואז היחיסם עם רוסיה היו נהרסים ישר עם תחילת המלחמה והיינו מפסידים את הניטראליות והאפשרות להיות המדינה שבה יארחו שיחות השלום.
ואתה כנראה היית רושם שיש לנו ממשלה ושר חוץ טמבל.

לא רואה שום דבר בקונפליקט הזה שישראל יכלה לעשות יותר טוב על מנת לשמר את האינטרס שלה.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, eitanuch כתב:

אין לי ספק שזה לא נכון. ישראל לא הציגה עמדה ברורה מספיק בהתחלה, כשהייתה הזדמנות סוף סוף להיות בצד הנכון של ההיסטוריה. עכשיו הרוסים ממשיכים בפרופגנדה שלה כאילו שיש לזה תכלית. אני מאמין שזה היה יכול להימנע אם לישראל הייתה עמדה ברורה

העמדה של ישראל ברורה, היא ניטרלית. עד עכשיו לא היינו בצד הנכון של ההיסטוריה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, יחסים טובים עם רוסים מבטיחים משהו?

איפה אנחנו רואים את זה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Gavrik כתב:

כן כמובן ואז היחיסם עם רוסיה היו נהרסים ישר עם תחילת המלחמה והיינו מפסידים את הניטראליות והאפשרות להיות המדינה שבה יארחו שיחות השלום.
ואתה כנראה היית רושם שיש לנו ממשלה ושר חוץ טמבל.

לא רואה שום דבר בקונפליקט הזה שישראל יכלה לעשות יותר טוב על מנת לשמר את האינטרס שלה.

איזה יחסים אפשר להרוס? היה אפשר פשוט להיות פחות צבוע ולהביע את מה שברור גם ככה, כמו הרבה מדינות אירופאיות שלא ממש חוששות. אני לא רואה איך נייטרליות תורמת לשמירה על האינטרסים שלנו.

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

העמדה של ישראל ברורה, היא ניטרלית. עד עכשיו לא היינו בצד הנכון של ההיסטוריה?

לא. לדעתי היה צריך להביע עמדה נגד.

לפני 4 דקות, Giant_TA כתב:

אם ביבי היה ראש הממשלה פוטין בכלל לא היה מתחיל במבצע באוקראינה 😂

הנה החכמולוג התורן. ואז יאיר נתניהו היה אוכל ביצה קשה בפיתה עם גבינה בולגרית לארוחת בוקר.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...