Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה מתגלגלת | רנו קליאו דור 5 (וחצי) דגם הרפאים 2021-22

Kooper

פוסטים מומלצים

עכשיו אני נזכר שככה זה היה גם בדור 4, השליטה על המולטימדיה היתה מאחורי ההגה ובקרת השיוט על ההגה עצמו.

אחד הדברים היותר נוחים שיש, במיוחד השליטה על המולטימדיה עם הכפתורי טריגר האלה. תענוג, לא ברור לי איך לא כולם מחקים את זה, חסר לי ברכב הנוכחי הממשק הזה. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון,

לאחר כמה נסיעות ארוכות הגעתי למסקנה שיש צורך בכיוון זווית ההיגוי. הרכב מושך ימינה. יש כמעט 700 ק"מ על השעון, והאחריות כוללת "כיוונים" עד 3 חודשים/2,000 ק"מ.

פרט לכך, עדיין אין בידי מספיק מידע בכדי לעדכן צריכת דלק. מבחינת נוחות נסיעה אין על מה לדבר. שקט, נוח, זריז ואוחז את הכביש מעולה.

שאלה נוספת, לאחר מעבר בתפריטים גיליתי שלרכב יש סים משלו, של סלקום.(תיארתי לעצמי, מאחר ויש כפתור מצוקה פעיל) האם מישהו יודע אם זה חלק מהחבילת רכב מקושר, או האם זה משהו אחר שאצטרך לשלם עליו מתישהו? אינני זוכר משהו כזה מהשיחות עם הנציגים.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודא אוויר בצמיגים בהתאם להוראות יצרן שמופיעות על המדבקה בצד דלת הנהג.

עם ה0.9 שנת 2014 אני עושה כיוון פרונט כל שנה בערך. משהו שלא היה לי ברכבים קודמים.

מעניין אם התופעה הזו ממשיכה גם בדגמים החדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, stum כתב:

וודא אוויר בצמיגים בהתאם להוראות יצרן שמופיעות על המדבקה בצד דלת הנהג.

עם ה0.9 שנת 2014 אני עושה כיוון פרונט כל שנה בערך. משהו שלא היה לי ברכבים קודמים.

מעניין אם התופעה הזו ממשיכה גם בדגמים החדשים.

לחץ אוויר נבדק ביום הראשון.

ישנה עדיין אחריות על כיוון, והתריעו בפניי במועד המסירה שיכולים להיות מקרים שיידרשו כיוונים.

לגבי הסים, למולטימדיה המקורית של רנו אין סים במקור. הסים נוסף כחלק מחבילת רכב מקושר. (וידאתי עם הנציג שטיפל בי)

כפתור הsos עובד כנראה בצורה שונה שעדיין לא פענחתי. אם מישהו יודע אשמח שיאיר את עיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Kooper כתב:

שאלה נוספת, לאחר מעבר בתפריטים גיליתי שלרכב יש סים משלו, של סלקום.(תיארתי לעצמי, מאחר ויש כפתור מצוקה פעיל) האם מישהו יודע אם זה חלק מהחבילת רכב מקושר, או האם זה משהו אחר שאצטרך לשלם עליו מתישהו? אינני זוכר משהו כזה מהשיחות עם הנציגים.

גם אצלי יש במערכת מופיע שיש קישוריות לרכב דרך סלקום ולא שילמתי על חבילת רכב מקושר (לא היתה אופציה בזמנו). חוץ מהורדה של עדכון למערכת מדי פעם, אין לי אפשרות להשתמש בחיבור הזה לשום דבר. יכול להיות שעם חבילת רכב מקושר אתה יכול להשתמש בו לדברים נוספים.

הטלפון שלי בפרטנר, כך שלפי מה שכתוב המערכת לא רוכבת על הטלפון.

לגבי כפתור SOS, סביר להניח שהוא נחשב לשיחת חרום, כידוע עבור שיחות חירום אין צורך בסים.

• אהבתי 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, RedLabel כתב:

גם אצלי יש במערכת מופיע שיש קישוריות לרכב דרך סלקום ולא שילמתי על חבילת רכב מקושר (לא היתה אופציה בזמנו). חוץ מהורדה של עדכון למערכת מדי פעם, אין לי אפשרות להשתמש בחיבור הזה לשום דבר. יכול להיות שעם חבילת רכב מקושר אתה יכול להשתמש בו לדברים נוספים.

לגבי כפתור SOS, סביר להניח שהוא נחשב לשיחת חרום, כידוע עבור שיחות חירום אין צורך בסים.

כן, ביררתי עם השירות הכפתור הוא שיחת חירום.

לגבי עדכונים, קיבלת התראה במערכת ועודכן לבד? עוד לא הצלחתי להבין לגמרי האם אני יכול איכשהו להשתמש ב"סים" הזה למשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסים: סכנה: גם הרכב שלך עוקב אחריך | ישראל היום (israelhayom.co.il)
שים לב לפיסקה האחרונה.

היום, כשהקורונה חשפה עד כמה אנחנו רחוקים מדמוקרטיה ומשמירה על זכויות אדם, שום דבר כבר לא מפתיע.

עריכה אחרונה על ידי shragakr
ניסוח מובן יותר.

דייקנות היא הכישרון לנחש בכמה הצד השני יאחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, shragakr כתב:

לגבי הסים: סכנה: גם הרכב שלך עוקב אחריך | ישראל היום (israelhayom.co.il)
שים לב לפיסקה האחרונה.

היום, כשהקורונה חשפה עד כמה אנחנו רחוקים מדמוקרטיה ומשמירה על זכויות אדם, שום דבר כבר לא מפתיע.

אני מוצא את הכתבה שצירפת (לא נכנס לפוליטיקה או למי שייך העיתון הספציפי הזה) מאד קיצונית ומציגה מיצג שווא.

רוצה פרטיות?

תצטרך להתפשר בנוחות ובטיחות. 

בוא נהיה אובייקטיבים, הרי הערים לא מרושתות במצלמות במעגל סגור? אתה וכל אחד ואחד מאיתנו לא מסתובב עם מכשיר חכם? 

אגב, הרכב מפורסם עם גיפיאס מובנה, יש גילוי נאות בנושא ומסבירים לך את הכל. זה גם חלק ממערכת הecall. אם אתה לר רוצה "שיעקבו אחרייך" אפשר להכנס לבונקר ולחיות ביער.

במדינה מתוקנת (ודמוקרטית אגב) אין קיום מלא של כל הזכויות כל הזמן. תמיד יש פגיעה מסויימת. ובחברה המודרנית בעיקר עם התפתחות הטכנולוגיה "הקרבנו" חלק מהפרטיות לטובת נוחות ובטיחות.

בנימה נוספת: אשמח שאם לאדם נוסף יש תגובה נוספת סטייל "עוקבים אחרייך הממשלה הזו והזו" הוא לא ישתף אותה כאן. 

בברכה,

קופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Kooper כתב:

כן, ביררתי עם השירות הכפתור הוא שיחת חירום.

לגבי עדכונים, קיבלת התראה במערכת ועודכן לבד? עוד לא הצלחתי להבין לגמרי האם אני יכול איכשהו להשתמש ב"סים" הזה למשהו.

לפעמים בדקתי ידנית והתגלה שיש עדכון, לפעמים קופץ לבד, כנראה שהוא עושה בדיקה תקופתית. המצחיק הוא שצריך לאשר את העדכון ואז לכבות סוויץ' ולצאת מהרכב, העדכון לוקח כחצי שעה אם אני זוכר נכון, כשחוזרים המערכת מעודכנת.

לגבי נושא המעקב - יש אפשרות לכבות את שיתוף הנתונים עם היצרן, עד כמה שזה עוזר. אצלי זה כבוי כי אני לא משתמש ב"שירותים ואפליקציות של רנו" שדורשים שיתוף נתנוים פעיל.

אם הבנתי נכון האפליקציות האלה הן מה שאמורים לקבל בשירות רכב מקושר, אם אני מבין נכון. יש אפליקציית my renault שתופסת בכל העולם אבל לא בארץ, לפוינטר יש אפליקציה משלהם שדרכה אתה אמור להיות מסוגל לעשות כל מני דברים.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, RedLabel כתב:

אין כזה דבר שיחות חירום ללא סים

לא עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתוב חוות דעת אחרי 200 ק"מ זה לא באמת רציני.

סע על הרכב כמה חודשים ואז תשב לכתוב, זה יהיה הרבה יותר אמין ומקצועי.

אני לא מבין למה ידני? היום בעידן הרובוטי כפול המצמדים שסה"כ מגלה ע"פ אמינות טובה, אפילו  על ה dsg כבר לא מתלוננים... איזו סיבה יש לעמוד בפקקים עם גיר ידני?

ברובוטי תקבל יותר הילוכים והעברות יותר מהירות.

חוץ מזה, אחלה צבע

תתחדש

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, סולל הדרך כתב:

לכתוב חוות דעת אחרי 200 ק"מ זה לא באמת רציני.

סע על הרכב כמה חודשים ואז תשב לכתוב, זה יהיה הרבה יותר אמין ומקצועי.

בדיוק בשביל זה אם תשים לב יש כותרת של "סקירה ראשונית". אם אפילו תשים לב, תוכל לראות שרשמתי כמה פעמים שאחזור לעדכן. אגב, הרכב עם כמעט 1,000 ק"מ והרשמים שלי נשארו בעודם.

אני לא מבין למה ידני? היום בעידן הרובוטי כפול המצמדים שסה"כ מגלה ע"פ אמינות טובה, אפילו  על ה dsg כבר לא מתלוננים... איזו סיבה יש לעמוד בפקקים עם גיר ידני?

ברובוטי תקבל יותר הילוכים והעברות יותר מהירות.

שוב, אם היית קורא את השרשור ייעוץ שצורף היית מבין. רכשתי רכב ידני כי זה מה שאני אוהב וזה מה שעושה לי מהנה בנהיגה ושמח בלב להכנס לרכב. ידוע לי שכל רכב אוטומט יעשה עבודה יותר טובה.

חוץ מזה, אחלה צבע

תתחדש

לפני 1 דקה, אליהו שבת כתב:

ידני, אמין, לא באמת זול

באמת שלא מבין למה לערבל דלק בעידן החשמל

תתחדש, נראה רכב נפלא!

רכב חשמלי היה יקר הרבה הרבה מעבר לתקציב שלי, ולא פרקטי עבורי.

חושב שקצת מוקדם לקרוא "עידן החשמל" שאין תשתית מסודרת, ומעטפת טובה.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע נראה נהדר ומאוד מחמיא לרכב.

מאוד כיף לראות שעדיין עולים פה ושם רכבים ידניים על הכביש בעידן הגיפונים והמשפחתומטיות.

אני מניח שחלק מעליית המחירים ברכבים הקטנים בשנתונים היותר חדשים נובעת מהחמרות בתקנות זיהום האוויר ולא בהכרח רק ממשבר הציפים.

תתחדש!

• אהבתי 1

Isuzu Pickup 4X4 1993 2.0l ->Suzuki Jimny 2008 1.3l->Mazda 2 2015 1.5l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...